www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ne bojte se da pravite greske!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
DR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2005
Poruke: 20
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako u zivotu pravi greske.I to ne jednu nego 2,3 pedeset.Vazno je da se iz tih gresaka nesto nauci i da se iste greske ne ponavljaju!Da neko voli da pravi greske-ne voli ali nije niko idealan da bibio imun na greske.

 
VladyD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepotrebdno je praviti kreske, ali nerealno je to ocekivati od sebe...

Moguce je uciti od drugih, i imati malo vizije, i inteligencije i nije potrebno uraditi nesto glupo da bi se nesto naucilo...

Ali ako se greska napravi, treba ne samo nauciti nesto, nego treba i osecati "regret." Da se nebi ponovilo... Ljudi koji imaju cistu savest su najvise i krivi...
 
Johnny Five
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svoje greske mozes da ucis...
Ako i pravis puno greske nije lose, ali samo ako naucis od svoje greske
i ne pravis ih od ponovo.
 
bojanl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da svako boji da ne pogresi a kad pogresi nema vise povratka greske se prave zato sto se ne promisljeno razmislja!
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek se najbolje uci na greskama . Samo nije bas dobro , ako su to njegove greske . Bezbolnije je uciti se na tudjim greskama .
 
pilot01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 29 Sep 2004
Poruke: 67

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

niti se plasim niti se stidim da pogresim jer sam obican covek.
pokusavam da ne gresim , kao i svi ostali , ali ako se desi....
pa ziv covek gresi, zar ne
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bojim se da pogresim,jer svaku gresku smatram jednom novim lekcijom...mada,kazu da je bolje uciti na tudjim nego na svojim greskama...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Nata I Olja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gresaka kojih sam se najvise plasila uvek sam pogresila.
Ali mi nije zao-mislim da sam ipak nesto naucila.
Sada barem znam da ih necu ponoviti.

_________________
Laki je malo nervozan
 
Viala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 47

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kazu, svaki put je na neki nacin "try & error". Znaci, moze se gresiti svaki tren, ali eto, tako je ako se nezna bolje. Jedine greske koje nebi zelela da napravim bi bile one, za koje svesno znam da nisu uredu, ma bas nikako. To ne mora biti niti mi je potrebno, jel bi se posle toga grozno osecala a savest bi udarala obam nogama u guzu Wink
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu se ne bojim! Pogresim-pogresila sam! Ispravljam sto se da ispraviti, ucim iz te greske....Najbitnije je, da se prepozna, i sebi prizna ta greska, da se ne bezi od nje. Sledeca najbitnija stvar je, da tu gresku vise ne ponavljamo. Pa, Boze moj, naravno da gresimo-ljudski je gresiti. Ne kaze se kod nas dzabe: kad bih znao gde cu da padnem-tu bih seo! Izvuci iz greske samo najbolje i najpoucnije i teraj dalje Wink !

_________________


 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PiNkLaDy je napisao/la sledeće:
Ne bojim se da pogresim,jer svaku gresku smatram jednom novim lekcijom...mada,kazu da je bolje uciti na tudjim nego na svojim greskama...

Slazem se sa tobom, nikad se nisam plasila rizika i mislila se da li cu da pogresim ili ne, ali to da se ucim na tudjim greskama kod mene ne pali, ponavljam tudje greske ali se opametim tek kad ja zgresim, pa kako sve radim naopako to je onda valjda normalno kod mene Rolling Eyes

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gresaka je bilo a bice ih i nadalje sigurno,pa sto bi ih se onda bojao kada su moje 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ne bojte se da pravite greske!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon