www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ne bojte se da pravite greske!!!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
krimhilda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Sep 2004
Poruke: 112
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 5:10 pm    Naslov poruke: Ne bojte se da pravite greske!!! Na vrh strane Na dno strane

"jer strah od greske dovodi do greske...
jer najbolje se uci na greskama...
jer ljudi ne podnose "savrsene osobe"..."

Da li se vi plasite svojih gresaka?


 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 6:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi kakva je greska u pitanju...
U principu se nebojim...Greske i jesu da bi se ucilo na njima \Very Happy/
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sve zavisi od samih gresaka.....uglavnom dobro razmislim gde sam pogresila i zasto...i pokusavam da izvucem pouku za drugi put.....retko mi se desava da napravim jednu te istu greskicu....

_________________
 
helenka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 08 Avg 2004
Poruke: 1139
Mesto: L.A.

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam toliko pogrešna da prosto nemoguće da mi išta prođe bez greške
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hihihihiihi..Helenka srce moje isto tako..znachi ima nas jos...

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Estella
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 47

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moramo da gresimo da bi smo ucili
 
helenka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 08 Avg 2004
Poruke: 1139
Mesto: L.A.

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ćuti komšinice,ne pitaj! ima nas izgleda kolko ti volja! nego kako da se lečimo? Shocked hoće li ovi da stavljaju filtere na fabrike ili da nas truju i dalje?
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako mila moja! I sta ima da se lecimo,kad ce nas ovi ionako potrovati i tako nam skratiti muke..hihihihihihihiihihi

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2004 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plasim se u granici normale ,sve zavisi o kakvoj se gresci radi,uvek kada napravim gresku izvlacim pouku iz nje i pokusavam da je ne ponovim,isto tako volim da mi neko kaze ako ja nevidim da gresim u necemu i trudim se da ispravim ako je savet dobronameran.....svi smo mi ljudi i gresimo,vazno je da prihvatamo greske i da ne okrecemo glavu,tako ce biti lakse i nama i drugima....

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Hristina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bojim se svojih gresaka. Napravila sam ih puno, cak i previse, ali naucila sam nesto iz tih gresaka. Ucinile su me snaznijom, zrelijom.
Poenta je samo ne ponavljati greske
 
diksiyu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 08 Dec 2004
Poruke: 40
Mesto: bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojali ili ne svi pravimo grske samo je poenta da li umemo na pravi nacin da izvucemo nesto pametno iz istih ili teramo po starom.
 
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako postoji strah od greske,sigurno je u pitanju neke bolest?
besmisleno je raditi nesto a pritom non-stop strahovati da ne pogresimo,dakle jedino resenje je kada radite nesto i ulozite dovoljno ljubavi i svog truda ,ne mislite na posledice! ne mogu da budu negativne!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ne bojte se da pravite greske!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon