www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ne bojte se da pravite greske!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu bas reci da se ne bojim greske, bojim se,ali smatram to pozitivnim strahom i da bih se oslobodila istog, opreznija sam i radim na tome da izostrim svoja cula ...a sad,ako se potkrade koja..pa,to se sve sanira u hodu Laughing

 
casovi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 51

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojim se da ne pogresim opet, ali me to ne sprecava da opet rizikujem. A na greskama se jos uvek nisam naucila... Cool Zato mi je zivot zanimljiv Laughing
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim greske ali volim kad ih popravljam alkoholom Wink

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
slakoleonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 95

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne plasim se gresaka prvenstveno jer znam da su neminovne. Very Happy
Poneku, koja ne kosta previse, napravim i namjerno, jer volim izazove. Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ne bojte se da pravite greske!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon