www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skulptura u ledu
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 6:51 pm    Naslov poruke: Skulptura u ledu Na vrh strane Na dno strane










kako vam se dopada ova vrsta umetnosti????



_________________
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane






_________________
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, meni je to pomalo kičić, al' možda sam pogledala "one too many" američki film sa aristokratskim prijemima..... Rolling Eyes


_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ne deluje ko kic...bas zbog toga sto je led vrlo delikatan za obradu.....pogledaj samo detalje na bilo kojoj od slika.....jednostavno predivno uradjeno....






_________________
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sporim da je led delikatan za obradu, niti da su detalji na bilo kojoj od figura izvanredni. Ali isto tako mislim da su jednako delikatni i granit ili mermer u kojima umetnost nije jednokratna (čitaj: jednodnevna) kao u ledu. Kičić, naravno, nije obavezno ružan, samo je nepotreban (pomalo mi sve to liči na igru taštine: daj da osvojimo i neosvojivo, zašto ne bismo klesali nepostojanu teksturu kad nam se može)


_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni to deluje skroz super!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
ledenadama
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 363
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: haj Na vrh strane Na dno strane

jednostavno fantasticne su Razz

_________________
ja tamo kad ono medjutim
 
nabob
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 15 Avg 2005
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa skroz su super. Treba imati strpljenja za to.
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na "Discovery" sam gledao da je u toku izrada celog hotela u ledu, a da su prvi gosti, porodica Bekam, Dzeki Cen i Cameron Diaz...
Zamislite to?
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onua je napisao/la sledeće:
Na "Discovery" sam gledao da je u toku izrada celog hotela u ledu, a da su prvi gosti, porodica Bekam, Dzeki Cen i Cameron Diaz...
Zamislite to?


A gde to? Na severnom polu, tri ulice od rezidencije Deda Mraza? Nešto kontam, teško da je u Holivudu...... Rolling Eyes

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 17, 2005 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super su, naročito se dopadaju mom najmlađem sinu Milošu.
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve slike ledenih skulptura su zaista dobre. Za ovako nesto, covek mora biti majstor

_________________
Mil-KG
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Skulptura u ledu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon