www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li uzivate u rimingu (analingusu)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, nisam za to


_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
duca19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Avg 2008
Poruke: 152
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 05, 2008 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno ne, bas mi gadno zvuci i prosto nemam zelju da probam!!! Neutral
 
okili87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Sep 2008
Poruke: 41
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam probala ali zvuči zanimljivo

_________________
baby when the lights go out I see you
 
draganns1975
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 17 Sep 2008
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet ja sa onim ne razumem Smile
Nebino je dali je u pitanju partner ili partnerka, u odnosu dvoje ljudi ne sme da bude gadjenja. Citam kako neka devojka prica kako je to njoj FUJ da radi svom partneru ili obrnuto. Pa ako ti je fuj da mu lizes guza sta onda radis sa njime... Samim tim se gadis tvog sopstevnog partnera...
Dvoje ljudi koje se vole ne zmeju da imaju granicu, pogotovo ne u takvim carolijama koje jedno drugome mogu da pruze. Ja imam zenu od 26 godina, ja imam 32 i kod nas sex tece kao reka... Nema tu gadjenja ili takvih stvari. Mi smo u stanju da se mazimo 2 sata i da se samo oralno zadovoljavamo na 20 nacina...
Ako je nekome fuj da oralno zadovolji svoju devojku ili momka, ako se gadi bilo cega sto je vezano za sex sa tom osobom sa kojom je onda bolje da nije sa njom... U sexu i tokom sexa uvek razmisljajte o osobi koja je pored vas. Ne o vama i kako je vama i dali vam prija, nego obrnuto, dali njoj ili njemu prija, sta da uradim da njoj ili njemu bide bolje... Bazirajte se na partnera a ne na sebe i ne dozvolite da vam se sex gadi bilo sta da je u pitanju
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^a pa to ne dolazi u obzir...jedno je zadovoljiti partnera, a sasvim drugo raditi nesto sto ti ne prija...moze moj partner da voli neku pozu koliko god hoce, ali ako ona meni ne odgovara nista od toga...dakle, da, treba voditi racuna o potrebama i sklonostima partnera (ponekad cak i na ustrb sopstvenih), ali nikako ne ponistavati sebe radi drugih...kontam da kad radis nesto protiv svoje volje i zelje nisi dobar sebi...a cim nisi dobar sebi nisi ni drugima...pa ni partneru za kog se, navodno, zrtvujes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 19, 2008 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad probala, mada cini mi se da je jednom bilo nesto blizu Laughing ... i da mi se dopalo...pa ko zna, mozda se i ponovi, videcemo Wink

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Boki 82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Okt 2008
Poruke: 38
Mesto: BGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neuhvatljivaa je napisao/la sledeće:
Nisam nikad probala, mada cini mi se da je jednom bilo nesto blizu Laughing ... i da mi se dopalo...pa ko zna, mozda se i ponovi, videcemo Wink
Bilo blizu...on tebi ili ti njemu?
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma vi niste normalni, sve neke teme uvrnute u " I tata bi sine". Ovo je velicanje Sodome i Gomore, necu moci da jedem posle ovakvih naslova.
Grozno, odvratno... Begam ja odavde, dok ne naletim na neku jos ludju temu.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 14, 2010 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajem servis ali ne primam...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2010 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu i necu ni da primam ni da dajem...grozno...ne svidja se to meni

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li uzivate u rimingu (analingusu) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon