www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam je ikad pukao kondom??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glidder je napisao/la sledeće:
Ma nije mi problem!!!
Znaci u mesecnom ciklusu jedne zene postoji ukupno oko 5 dana u kojima je moguce zacece i oni su otprilike oko sredine ciklusa znaci samo u tim danima moguce je da se namesti bebac a jos kad uzmemo u obzir da prosecnom spermicu uopste nije lako da predje liniju cilja jer je za njega put koji treba da predje ekvivalentan putu koji bi covek trebao dapedje a to je oko 400 km PESKE!!!
Pa jos kad na sve to dodamo da je prosevnom paru potrebno oko 6 meseci pokusavanja do trudnoce vidise da to nije tako lako a o tome govore i istrazivanja koja kazu da od 10 parova u toku 6 meseci u proseku ce samo jedan par imati srece!!!
Nadam se da ti je sada malo jasnije a ako te interesuje jos nesto slobodno pitaj a ako ja znam odgovor na tvoje pitanje vrlo rado cu ti odgovoriti!!!


Da znao sam ovo i pre, nego mi ova stvar nije jasna: sto mislis da spermicu nije lako da predje liniju cilja, otkud ti to?



_________________


 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa citao sam negde znaci da bi on stigao gde treba on mora da predje za njega jako tezak put kao za tebe da peske predjes 400 km!!!

_________________
Mislim STA RECI???
 
Vista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 56
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srecom nije, nadam se i da nece, bar jos koju godinu Smile

_________________
Resistance Is Futile. You Will Be Assimilated!
 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo se ti nadaj!!!! Very Happy Very Happy

_________________
Mislim STA RECI???
 
Bigi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 116
Mesto: BELFAST

ireland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slažem se s tim da se durex prodaje samo zbog imena, vjerujte mi ima i mnogo kvalitetnijih kondoma, citao sam negdje na netu kao koji su kondomi po kvaliteti najbolji i durex nije ni u prvih 10... eto šta radi dobra reklama

_________________
No Sikiriki...
 
kvrger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 16

PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali nije ti sve jedno probavati svaki izgledao bi kao zamorce
meni se bas desilo sa durexom a vama
 
Stampedoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 20
Mesto: Novi Pazar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To i ne koristim i zato mi se to ne moze desiti hahaha
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste,ali srecom primetili smo na vreme...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
lola_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 37
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, ali samo Durex...

_________________
K'o da sutra ne postoji ...
 
sladjanj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 46

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sa durexom mi se to nije desavalo,sa ostalima rijetko!

_________________
pink78
 
Simbadm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 10
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni evo bas pre manje od mesec dana. Ne bih rekao da je bio lose namesten, jednostavno se desilo. Ne znam zasto, jeste bilo malo divljanja, ali nista specijalno. Devojka se malo izbedacila, ja sam otisao do apoteke doneo tabletice za dan posle, i na srecu ili nesrecu sve se zavrsilo ok

_________________
ja
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj jeste jednom ali hvala Bogu pa izmislise one pilule koje mogu da se popiju sutra ujutru i sve ko vodom odneseno.

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Da li vam je ikad pukao kondom?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon