www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam je ikad pukao kondom??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
vladankaS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 77

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije,a iskreno se nadam da i neće

 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, čudi me kako se to uopće može dogoditi Confused
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@brza
da moze,naravno! pripazi na to.

Negde na samom pocetku stupanja i sexualne odnose sa mojim dragim zadesilo nas je i to. Narvno ujutru smo skocili do apoteke,kupili pilulu za dan posle, ja je popila i eto.
Preporucujem svima da to urade,zbog dobro poznatih razloga.
Napominjem da se ona ne sme cesto koristiti (jednom u 6meseci-god dana,zato sto sadrzi mnogo hormona)
a i antibebi pilule nisu lose resenje (na duge staze)
kondom+antibebi pilule=dobra zastita.
Bar ja tako mislim.
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh de da ja vas nesto pitam jer sam ja po tom pitanju potpuno neiskusan.
A nebih zelo da se desi nesto loshe pa da se informisem na vrijeme.

1.Znaci ako skontam da je kondom pukao prije nego sto sam svrsio nema opasnosti.

2.Znaci li to da ako tokom odnosa nosim kondom i izvadim penis prje nego svrsim nema opasnosti da ce djevojka zatrudniti cak i ako je kondom bio pukao.

Opet ponavljam(jer molim za tacan i precizan odgovor i unaprijed se zahvaljem na tome)

Ako tokom odnosa kondom kojim slucajem pukne ali ja izvadim penis prije nego sto svrsim-nema opasnsti
Question Question Question Question
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drone je napisao/la sledeće:
Eh de da ja vas nesto pitam jer sam ja po tom pitanju potpuno neiskusan.
A nebih zelo da se desi nesto loshe pa da se informisem na vrijeme.

1.Znaci ako skontam da je kondom pukao prije nego sto sam svrsio nema opasnosti.

2.Znaci li to da ako tokom odnosa nosim kondom i izvadim penis prje nego svrsim nema opasnosti da ce djevojka zatrudniti cak i ako je kondom bio pukao.

Opet ponavljam(jer molim za tacan i precizan odgovor i unaprijed se zahvaljem na tome)

Ako tokom odnosa kondom kojim slucajem pukne ali ja izvadim penis prije nego sto svrsim-nema opasnsti
Question Question Question Question

Opasnosti ima, jer iako "izvadish" svoj penis pre ejakulacije, mozhe da dodje do oplodnje(chitaj opasnosti). Jer za vreme odnosa tvoji testisi i prostata izluchuju "tekucinu". Takozvane kapljice zadovoljstva iliti kapljice zhelje... Ukratko.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o kako da nije, sta cu kad jako nabijam. sad se mogu o tome slaiti ali kad mi je cura rekla da je zatrudnela onda mi i njije bas bilo svejedno ali na svu srecu moju imala je abortus pa tako da nemam dece jos
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije nam se desilooou

_________________
 
bili55
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2006
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije. i nadam se da nikad neće
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije nikada pukao ali sam koristila pilule za posele..Postinor 2 ima jako puno hormona...ali su kontraceptivne pilule steridil zamena za to..tj uzmu se dve pilule umesto jednog postinora...znaci ukupno 4 pilule..bolje je jer ima manje hormona a efekat je isti...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom je pukao, ali na svu sreću nije bilo nikakvih posljedica.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
nesa_bulje_mesa_2
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 305

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 11:59 am    Naslov poruke: f Na vrh strane Na dno strane

Jeste pukao mi je nekoliko puta i od tada sam prestao da ih koristim
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije pukao..i nadan se da nece 8)

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Da li vam je ikad pukao kondom?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Strana 11 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon