www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasi decki i sumnjiva mjesta?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  

Dozvoljavate li muzu/decku da ide u barove gdje se svlace djevojke i gdje znate da ima prostitucije?
Nikako
60%
 60%  [ 37 ]
Da
39%
 39%  [ 24 ]
Ukupno glasova : 61

Autor Poruka
recmk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja svom decku u potpunosti verujem, a i nije pristalica odnosa sa tim domacicama. Inace je veliki hipohondar, pa mozete zamislitinjega sa nekom od tih teta, koje se peru jednom dnevno, a prodju kroz hiljade ruku! :kada:

 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

može sve dok SAMO gleda!!!!

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
lela17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 163
Mesto: BoGu IzA LeDjA BrE :)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako želi tamo da ide dajem mu slobodan put ali samo ako mene poveze sa sobom ....drugačije nema šanse Very Happy
 
gsilvija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 191

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasila sam za ne, on samo moguce da ide ako i jas idem Razz
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako mu je to zadovoljstvo i taj vid zabave ga privlaci eto ga tamo slobodan je...Samo neka ide, ali neka se zapita da li cu ga ja docekati kuci u tom slucaju...

_________________
 
nelika18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: u raju

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ne smeta, cak smo jedne prilike otisli i zajedno
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih mu ja verovala,volela bih da ne posecuje takva mesta ali ko mene pita svakako mu ne bih mogla zabraniti,mada mi ne bi bilo prijatno da znam da je na takvom mestu koliko god imala poverenja u njega.

_________________
zivot je lep
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasam za NE...ne bih se slozila sa tim jer znam da ni on ne bi voleo da ja vrsim takvu vrstu izlazaka....dakle, sto ne bi voleo da tebi ucine ne cini ni ti drugom Rolling Eyes
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema šanse!ja ne izlazim na sumnjiva mjesta, pa zašto bi to on činio meni?!Mislim da nije uredu, i ako ima poštovanja, neće mu ni pasti na pamet da pita!
 
dangerousyu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 16
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Nema sanse Na vrh strane Na dno strane


Nikad nista ne branim. Niti smatram da se nesto moze zabraniti. Ne radi se o tome da li ce biti sa prostitutkom ili ne. Radi se o tome da bi posle nje trebao sa mnom imati odnose...ne znam,mozda ce zvucati odvratno,ali meni bi se gadilo...Ali ako iskljucim taj deo,namam nista protiv

_________________
dangerousyu
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta ne - i ja idem s njim Laughing
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dozvolila bih mu, zasto ne, nikada nikoga nisam sputavala ni u cemu...Morao bi cak i mene jednom da povede, nikada nisam gledala striptiz uzivo...Dok pari oci OK a ako me prevari, onda bi definitivno bio kraj i tako bih znala da nemam pravu osobu kraj sebe...A mozemo i da napravimo kompenzaciju ~ da mu ja izvodim striptiz Razz ...i tako su svi srecni i zadovoljni... Mr. Green

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Vasi decki i sumnjiva mjesta? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon