www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasi decki i sumnjiva mjesta?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  

Dozvoljavate li muzu/decku da ide u barove gdje se svlace djevojke i gdje znate da ima prostitucije?
Nikako
60%
 60%  [ 37 ]
Da
39%
 39%  [ 24 ]
Ukupno glasova : 61

Autor Poruka
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glasala sam za NE, iako bi mu dozvolila ako bi poveo i mene Twisted Evil


_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa sad ne znam,mozda mi i ne bi smetalo a ko bi to mesto posecivao retko!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da mu svejedno nemozes zabraniti da ne ide po takvim barovima ... sto se mene tice, neka ide ... valjda nije toliko nisko pao da bi otisao sa nekom prostitutkom Rolling Eyes
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije on ljubitelj takvih mesta,cak sta vise nerviraju ga Mad

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
A sto ako otkrijete da je bio s prostitutkom? Dobro, sve je bilo OK, koristio je kondom(e) i to... ali eto, nadjete da se sexao s prostitutkom! Pritisnut dokazima on to prizna. Ostajete li s njim ili je to gotova veza?


Twisted Evil aaaa pa to je jos gore nego da me je prevario sa nekom devojkom negde. Prvo sto je pokupio bog te pita koje bolestine, drugo kako to da mu je uopste palo na pamet da placa neku ku*vu za tako nesto (jadno je-mislim pored mene zive,zdrave,vrele) Evil or Very Mad Ma da ne nabrajam. Ne znam kako bi on iz toga zivu glavu izvukao, a da ne pricam dalje..
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
A sto ako otkrijete da je bio s prostitutkom? Dobro, sve je bilo OK, koristio je kondom(e) i to... ali eto, nadjete da se sexao s prostitutkom! Pritisnut dokazima on to prizna. Ostajete li s njim ili je to gotova veza?


Twisted Evil aaaa pa to je jos gore nego da me je prevario sa nekom devojkom negde. Prvo sto je pokupio bog te pita koje bolestine, drugo kako to da mu je uopste palo na pamet da placa neku ku*vu za tako nesto (jadno je-mislim pored mene zive,zdrave,vrele) Evil or Very Mad Ma da ne nabrajam. Ne znam kako bi on iz toga zivu glavu izvukao, a da ne pricam dalje..


slazem se!!! sta ima da placa za seks pored mene...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aleksica je napisao/la sledeće:
:LOL: je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
A sto ako otkrijete da je bio s prostitutkom? Dobro, sve je bilo OK, koristio je kondom(e) i to... ali eto, nadjete da se sexao s prostitutkom! Pritisnut dokazima on to prizna. Ostajete li s njim ili je to gotova veza?


Twisted Evil aaaa pa to je jos gore nego da me je prevario sa nekom devojkom negde. Prvo sto je pokupio bog te pita koje bolestine, drugo kako to da mu je uopste palo na pamet da placa neku ku*vu za tako nesto (jadno je-mislim pored mene zive,zdrave,vrele) Evil or Very Mad Ma da ne nabrajam. Ne znam kako bi on iz toga zivu glavu izvukao, a da ne pricam dalje..


slazem se!!! sta ima da placa za seks pored mene...


Znaš kako je (nekim bar muškarcima) - najslađe zabranjeno voće...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da ne!!!
Ne dozvoljavam i ne bih nikad ni dozvolila ako bi me ikad pitao tako nesto
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odgovorila sam potvrdno na ovo pitanje, jer sam iz lošeg iskustva shvatila da ne mogu da ga kontrolišem i da i sam pokušaj kontrolisanja dovodi do suprotnog efekta. Zato, neka ide kud god mu je volja...

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih bas voljela da izlazi na takva mjesta ali nista mu ne mogu zabraniti...neka ide gdje hoce samo da bude pametan Very Happy Sto se mene tice, moze da ide gdje pozeli, a meni je samo bitno da se vrati meni zdrav i citav Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 7:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne da mu ne branim da na takva mesta ide, nego jako cesto ja idem sa njim.....u gradu u kojem zivim toples klubova ima dosta i na visokom su nivou......fenomenalni klubovi, nista drugaciji od regularnih klubova, sa razlikom da u njima plesu fenamenalne zenske....obicno svaki klub ima i frajere plesaljke, ali oni mi nisu interesantni......iako sam zensko, moram priznati da je fora gledati zenske zgodne do bola kako sexy plesu i neverovatne egzibicije koje rade...... Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze da ide gde hoce... "Napolju se sakuplja apetit, kod kuce ce biti jelo". Dovoljno je zreo da zna gde, sta, kako i sigurno ga necu u bilo cemu sputavati... Mada mislim da ne bi voleo da podjem sa njim tamo...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Vasi decki i sumnjiva mjesta? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon