www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gdje je nestala radost?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
krimhilda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Sep 2004
Poruke: 112
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 5:16 pm    Naslov poruke: Gdje je nestala radost? Na vrh strane Na dno strane

Cinjenica je da su ljudi mnogo nesrecniji kako napreduje tehnika.Nezadovoljni su i stalno teze necem novom...A gdje je nestala ona iskonska radost zbog tako dragocjene stvari kao sto je zivot?

 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde je nestala radost... Rolling Eyes
Otisla malo da proseta na svez vazduh ](*,)
Ma ljudi su radosni,samo sto neki to neznaju da pokazu
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napredak tehnike apsolutno ne utice na moju radost. Sto se drugih ljudi tice...hmmm...neko ili zna da se raduje ili ne zna...to je njihov problem.

Kakva je to iskonska radost??
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nebih rekla da napredak tehnike utice na moju radost,zivim u Izrealu i znam kako mi je bilo kad sam tek dosla ovamo,nigde nikog svog...e onda je bog dao pa sam kupila ovaj pametni kompjuter i mnogo sam srecnija sto tehnika napreduje jer sam ovako u svakodnevnom kontaktu sa dragim mi ljudima,tako da napredak tehnike kod mene ima veliki + Very Happy
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmislite samo kolko je napredovala komunikacija sa ljudima.
Mislim da bih sada zadavio nekoga kada bi morao da saljem goluba pismonosu da bi pozvao nekoga na kafu hehe!
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da sam skapirao šta je Krimhilda mislila...
Tehnika narodu - narod tehnici!
Pogledajte malo oko sebe: Puni prevozi, gužva po busovima, po dvadeset mobilnih zvižde istovremeno, svi nešto pričaju, niko nikoga ne sluša... Isto je i u automobilima.
Gledam nedavno i vidim: ženska, zabambusala u mobilni, rzvezala žvaku, pa pravo pod trolejbus! Vozač jedva zakočio, psuje, mi svi popadasmo... Mislite li da je ženska rekla bar ono osnovno "izvinite"? Ma jok, nastavila žvaku i vozaču i nama pokazala srednji prst!
Razumem Krimhildu. Nije to samo slučaj sa sredstvima za komunikacije. Pogledajmo sami sebe: zabuljeni u svoje PC-e, ne silazimo sa Chatova, surfujemo, ludujemo... A život polako ali neumitno prolazi...
Svojevremeno, pre "otkrića" kombajna, na njivama si mogao da vidiš mobu. Zna li iko šta je to značilo? Po 10-15 prijatelja priskakalo je u pomoć da se odradi njiva. A danas? Jedan kombajnista na 20 hektara, hej! Ima to svoje dobro, ali ne bih rekao da povezuje ljude...

Roberte: Seti se... kada si zadnji put seo, uzeo pravi papir i pravu olovku (koja piše srcem...) pa napisao dragoj osobi pravo, papirnato pismo!?

Shocked Question

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi se samo trude da budu radosni..nema vise one radosti kao pre..
Pored silnih svakodnevnih problema kome je do radosti..al sta ce se zivot kobilja polako pa nas u zivotu raduju i sinice \Very Happy/
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 11, 2004 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A mogu li ja još malo da nadrombuljam po ovoj temi? Možeš, samo napred... Hvala.
Elem... Napredak tehnologije i tehnike...
Gušimo se u smogu iz fabričkih dimnjaka bez filtera, globalno zagrevanje otapa polako ali sigurno ledene polove... Efekat staklene bašte uzeo nas je pod svoje, ozonske rupe prže li prže...
Herbicidi, pesticidi, kloniranja... Sve u interesu boljeg i bržeg prinosa, a po cenu degenerisanja svega živog na ovom svetu, uključujući i čoveka. Profit iznad svega!
Čovek prosto nije dorastao napretku tehnologije. Trka za profitom prosto će od ove zemaljske kugle napraviti u dogledno vreme mrtvu planetu.

I gde je tu onda ona iskonska radost, himna životu?
Slika je Apokaliptična. Gde je tu radost... Krimhilda, jesam li pogodio ili promašio temu?

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 15, 2004 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde je radost? Rolling Eyes
Otisla uz mladost Mr. Green
kratko i jasno Wink
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 15, 2004 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tačno je da tehnologija donosi neke svoje prednosti,
ali po meni donosi i dosta loših stvari. Ljudi neće
uskoro imati gde da se zaposle, mesto njih radiće mašine.
Poćeli su da se otudjuju, da su sami sebi dovoljni, a nisu
za to stvoreni. Tek kada odem na selo i pogledam one pašnjake
i zelenilo ja shvatim kako mi to nedostaje, jednostavno to izbije
iz mene. A tek uveče, kad se svi skupe bez televizora i ostalih
sretstava moderene komunikacije, kakva je to radost u priči,
smehu i veselju, tada pomislim kako bi sada svi gledali u jednu kutiju
i tek po nešto progovorili i znam da ta tehnologija ipak ne daje
pravo zadovoljstvo i sreću Rolling Eyes

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 15, 2004 9:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se radujem samo nekoj zurci na kojoj cu vas uponati swe Mr. Green
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 15, 2004 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radost je sastavni deo svakog mog dana.... tehnika definitivno nema nikakve veze sa tim koliko smo radosni...utice mnogo sto sta, to je istina, ali tehnika NE!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Gdje je nestala radost? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon