www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jugovic sazidao novi kat! sada imamo i lift....(16.)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 8:22 am    Naslov poruke: Jugovic sazidao novi kat! sada imamo i lift....(16.) Na vrh strane Na dno strane

sad kad sam vidjela broj 16000 iznenadila sam se. Shocked

ja nisam dugo na ovom sajtu.....ali mislim da je ludilo....

i cini mi se kako si i ti velikim dijelom zasluzan za to.... Razz

zato nadam se da ces do kraja godine izgraditi jos barem 50-ak katova..... Rolling Eyes

ps.thx na liftu



_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
katarina
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 1627

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke i od mene. Nadam se da ces jos dugo biti naj moderator, i da ces do kraja godine stici na 100 spratic.Kiss

_________________
Samo je jedan kutak svemira koji sigurno mozemo popraviti, a to smo mi sami.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od mene nema ni torti ni sampanjca.
Dobijas samo jedan veliki CMOK.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jebote, Jugo, imas 4 puta vise poruka od mene! Shocked Mr. Green

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a od mene ima 16x više poruka........

no comment!

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo momcino.
Pridruzujem se cestitkama.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opaaaaa.... Embarassed
Tamara hvala na torti! Embarassed
Hocemo zajedno da jedemo to? Jer i nisam bas neki obozavatelj kolaca! Wink
A i ti si dobro krenula, jos malo pa eto ti prva tisuca pa onda sve lakse i brze ide! Very Happy

Katarina hvala puno na sampanjcu... ali to cemo veceras da 'naj-moderator' nebi bio pijan dok radi svoj posao! Very Happy

Leggy... sta cu? Mora se.... Razz

Hvala Gilence.... Wink

Nastasenjka... sta drugo reci... Embarassed ... mislim ono... khm khm... Embarassed
Hvala i tebi! Wink

PS: Ovo ce za dugo da bude zadnja cestitka jer kad odem na odmor, me nema dugo dugoooo... pa cu bar pokusati do krajem godine da stignem do 20,000! Laughing
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super jugy, dakle ima šanse da te prestignem!!!!

onda budi što duže na tom odmoru....

hihihihihihihihihi.....
8)

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugoooo- rodna grudoooo druze, sve cestitke od mene i zelim ti sve najbolje u daljem radu.. Wink Wink

_________________


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj tu da mi crvenis vec cmokni i ti mene. Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Jugi vise i ne treba cestitati, to njemu postaje normala... Mislim svaka cast, ne znam kako ti polazi za rukom... ali samo tako nastavi!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragi Sale,

Zelim da ti samo kazem da 16000 poruka znam da za tebe nije nista ... a 16000+ drugova i drugarica koje si stekao svojim vernim radom i iskrenoscu na ovom sajtu je samo jedna mala nagrada za takvu osobu kao ti. Da sada ne ponavljam kao papagaj sve ponovo, zelim samo da ti pozelim sve najbolje na odmoru i da nam se ziv i zdrav vratis pa cemo posle zajedno do 20000 Smile.

Toliko od mene. Znam da ce ovo da bude jedna mala pauza sto se tice tvojih cestitki ( hvalim te Boze Mr. Green ) a znam zato da posle kad se vratis ima da pisem svaki treci dan Smile ..

Pozdrav brate i sretno na odmoru.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Jugovic sazidao novi kat! sada imamo i lift....(16.) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon