www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad mu se ne digne..... Sta onda?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se još nije dogodilo da mi se dečku nije digo-da ne ureknem, al da je prebrzo svršio to da...
a što reći-u oba slučaja mislim da mi je to kompliment!


 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto vidite momci da može i ovako nemojte se stiditi svakom se to dešava samo neželi da kometariše,za to su devojke u takvim situacijama da pomognu naravno ako hoće.
A šta ćemo kad ona stisne no to je već druga tema ali nećemo o tome sada.(pod ladan tuš): Laughing Laughing Laughing
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam tih problema, mom se uvek digne Razz
al najbolje je nista ne reci...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
jakuza
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 131
Mesto: Centre of the Earth

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarnomi se nije desilo, i ne daj boze, mislim da bih u zemlju propao. Ne znam koga bi bilo vise sramota, ako mi se ne digne, ali bi bilo verovatno neprijatno i meni i curi Embarassed
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 6:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde kad prerano svrsi,nije ni strasno.Mislim nije lepo ali desava se,postoji mnogo razloga za to,a i mozete malo da sacekate pa na poravni Wink Ali kad se ne digne... e to je vec bedak! Mislim nije ni to kraj sveta desava se ali ponekad i zena to shvati kao uvredu...U svakom slucaju ako je to tvoj decko (a ne neko s kim si prvi put) i ako ga volis, bolje reci nesto tipa "nemoj da se nerviras desava se" ili precutati. Ma treba svakako iskulirati, sta da radis... Confused

_________________
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo meni bas, prosli vikend... pio sam viski kao som i dosli u 3 sata kuci. Do pola 6 sam se mucio, ali nije moglo, pa nije. Onda smo napravili kratku pauzu, malo se ljubili i te stvari. Taman se malo otreznio i posle toga, nije mi trebalo ni 15 minuta. Smile Jbg, pice sjebava.

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jbg...sta da vam kazem....to se desava i najboljima...imao sam i ja jednu takvu situaciju......mada srecom devojka mi ima razumevanje 8)

_________________


Love don't let me go
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 5:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
I sa druge strane sta bi vi decki htjeli tad cuti?


U tom trenutku ne zelim nista da cujem. Uteha mi ne treba, a i ne znam kako bi reagovao. Bio bi to dakako cudan osecaj (koji hvala Bogu do sad nisam doziveo).

Ja bi za sebe nalazio razlog mog 'neuspeha'! Umor, lose raspolozenje, depresija mogu da budu uzrok tome. Medjutim, ako sam osetim da nisam bas dobre volje, onda cu da izbegnem vodjene ljubavi sa voljenom, a ona ce razloge da shvati. I nju kad zaboli glava, necu da nateram da spava sa mnom! Wink
 
laki21
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 22

PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prilikom promene partnerke, naročito ako sam dugo sa jednom, pa ukoliko je sa novom neophodno da koristim kondom, desi se da erekcija ne dolazi nikako. Dok bez kondoma nema problema.

Da li se ovo još nekome dešava?
 
Bogoljub G. Karic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 62
Mesto: Majka Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, taj "kondom_problem" mi je poznat... ..moje reshenje je da ga ne koristim.

al super mi je shto veelika vecina i pored toga shto je ustanovljeno da se takve stvari deshavaju, obavezno pored toga "desilo_se", ostavi i neki izgovor koji je najcheshce alkohol. chemu taj izgovor, kad niti ga je iko trazio niti ima neke velike veze sa glavom iz koje sve krece.

a kad se desi, *ebiga, shta reci.. ..nishta.

_________________
Lanac i katanac.
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam imala jos problema sa tim. Iako sam bila u zabludi sa bivsim deckom... Mislila sam da kad decko svrsi mu treba dosta vremena da se "oporavi", a moj sadasnji decko kad svrsi mu treba pola min da nastavi...I jednostavno uzivam u dvemu s njim, a naucila sam i neke poze.. Rolling Eyes Kao sto sam jednom davno rekla - Lako je nevinu djevojku uvjeriti u sto zelis... Sad shvacam da je sve bilo s*anje... Smile

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Bogu taj Problem ja nemam, mali vetar i kod mene sve stoji kao kec Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kad mu se ne digne..... Sta onda? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon