www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad mu se ne digne..... Sta onda?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Re: Kad mu se ne digne..... Na vrh strane Na dno strane

Good_Girl je napisao/la sledeće:
Ej, cure sta reci decku kad mu se ne digne, kad odmah svrsi...i u slicnim situacijama?

I sa druge strane sta bi vi decki htjeli tad cuti?


nisam mu stigla ništa ni reći jer je pobjego ko muha bez glave. Jadan...


 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako imam stalnu partnerku vec 3 god desi mi se nekada da svrsim za 2 min a nekada za 2 sata.Sve zavisi od raspolozenja.Mislim da nije smak sveta ako se nekome desi da nemoze da mu se digne ili svrsi za sec.Ako se to konstantno ponavlja ta osoba treba da se obrati strucnjaku(lekaru),jer je ocigledno da ima problem.A ako se to desi jednom u mesec dana valjda vi devojke mozete to da istrpite.Verujem da ce vam biti sve nadoknadjeno vec sledeci put


Citat:



Good_Girl je napisao/la sledeće:
glidder je napisao/la sledeće:
Lako je zenskama samo skinu svoje gacice rasire svoje divne nogice i cekaju a muskarcu nije tako lako bez obzira sto ga je prethodno diglo do zvezda mislim mnoge stvari uticu na "spravu" imajte to u vidu a i muskarac uvek (ako je pokvaren) moze da se izvadi tako sto ce reci da ga zenska nije dovoljno napalila ili da nije bila dobra!!!


da da. mnoge stvari uticu SAMO na musku spravu...... a nama je lako samo skinemo svoje gacice rasirimo svoje divne nogice i cekamo. tad dodje muski krene u akciju a mi valjda onda mozemo heklati il citati knjigu.

ma daj glid tvoje razmisljanje je jako nezrelo. sta mislis da zenskama ne treba nista da bi pustile muske na i u sebe?

ja bi mogla tvoje rjeci potpuno izokrenut i rec da ako je zenska pokvarena isto tako moze muskom rec da nije dobar il da ju nije dosta napalio. zar ti ne mislis tako?

" sad ako svrsi pre vremena boze moj bilo mu lepo tebi ce drugi put biti" tako i ja mislim. cak bi to svatila ko kompliment. da sam mu vrlo privlacna i jako zgodna tako da mu se od prevelike zelje to desi.



Pazi devojcice za pocetak ja ne mogu biti nezreo a i nije lepo da to govoris narocito zato sto sam stariji od tebe a i pored mog iskustva koje je veruj mi nemerljivo!!!
Stvar je u tome da ti nisi najbolje razumela sta je pisac odnosno ja u ovom slucaju hteo da kaze!!!
Ne moze se krivica svesti na jednog jer je sex nemoguc bez dve osobe (najmanje dve) a ja sam samo hteo da kazem da je muskarcu malo teze jer mora uvek da bude dobar da bi ste vi bile zadovaljne a to je i u sustini cilj svakog pravog muskarca pa je razumljivo zbog cega su moguce takve neprijatne situacije!!!
A vi devojke nemojte se smejati nego pomozite i dignite "moral" svom partneru a vi to i znate kako (budite na visini zadatka)!!!




Ne mogu da verujem da ti mislis da devojke samo skinu gace,rasire noge i kao ajde udri.Pa valjda se i devojke trude da budu dobre u krevetu i da nas zadovolje.Njihova jedina krivica za postavljena pitanja je ako su potpuno nezainteresovane za sex u datom momentu(uopste se ne trude da te nepale i ne zele da uzivaju u onome sto im radis-ali to se retko desva) i na taj nacin direktno uticu na erekciju
 
rope9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 20
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu stvar gubitka erekcije koja se "nikom" ne desava uzrokuje najcesce stres, zatim su tu alkohol i umor pa i kondom a najredje je usled gubitka interesovanja ali ima i toga. Cesto se to desava (i do 50%) kad momak treba prvi put da spava sa devojkom-uplasi se i unervozi.
Ima jedna magicna recenica na koju nikako ne smete da pomislite kada prvi put trebate da spavate sa nekom devojkom. Ona glasi (upozorenje:ko nije siguran u sebe neka ne cita crvena slova!) : Sta ako mi se bas sad ne digne!
Ima i jedna magicna rec za devojke koja resava ovaj problem i glasi: BlowJob!!!!!!!!!

_________________
a šta da radim...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mom bivšem se jednom nije mogao dignuti jer je bio pijan. Pokušavali smo cijelo vrijeme ali nikako se nije mogao dignuti Laughing
 
izlogcg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to dosta i od cura zavisi
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmmmmmmmmmmmmmm nije mi se desilo tako da moram da razmislim sta bi tad hteo cuti,a kad se smislim javicu.......... Question Question Question

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisan imala problema sa tim do sad. I kad bi došla u taku situaciju, nebi mogla niš reči, uvik bude bolje, prvi put se desi i iman razumjevanja ča se toga tiče Wink
 
sasa_bajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 4:44 am    Naslov poruke: j asam decko Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se nekoliko puta da svrsim brzo ali to je dokaz da je bas ispaljen na tebe reci mu da je to ok i da se to desava i kreni opet u akciju resen problem

_________________
cao
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to jos nije dogodilo... Rolling Eyes Doduse, nakon 4-5puta u jednu vecer mu se vise ne digne, ali onda sam i ja izmorena pa mi se neda. Rolling Eyes
A sto bi ucinila da se to dogodi? Pa nista, uzela bi stvar u svoje ruke (citaj:usta Mr. Green ) i jednostavno bi ga opet izludila. Mislim da je to najmanji problem. Wink

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
richo
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 105
Mesto: hej sloveni,jos tu zivi duh nasih djedova,dok za narod srce bije njihovih sinova.zivi zivi duh sla..

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh desilo se jednom,Rolling Eyes nista nije moglo,nista pa nista,ni da ga cuclam,on nece pa nece

a ja bila napaljena od vina i pistacija,meni ludilo u glavi Twisted Evil i ja tako malo pripita mu se pocnem mazit od nogu,izvijat,plesta na njoj,lizat nozni prst, a u saci stiskat jaja...,on me samo u cudu gledao.....i dodje jos jedno cudo Very Happy hehe Laughing velko i tvrdo!


to je moje iskustvo s (ne)dizanjem Twisted Evil

_________________
hot
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma yoy... sta s takvim??? Yoy... za poluditi
 
baksy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 31 Jul 2004
Poruke: 34
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za sada nisam imao taj problem
ali nikada ne reci nikad
na taj problem utiču nekoliko faktora
previše popijenog alkohola, napetost i velika nervoza
i neki privatni problem težih razmera
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kad mu se ne digne..... Sta onda? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon