www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad mu se ne digne..... Sta onda?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 8:53 am    Naslov poruke: Kad mu se ne digne..... Sta onda? Na vrh strane Na dno strane

Ej, cure sta reci decku kad mu se ne digne, kad odmah svrsi...i u slicnim situacijama?

I sa druge strane sta bi vi decki htjeli tad cuti?


 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E kako je lepo, sto ja ne moram da brinem o tome, kome se sta dize, a kome ne. New Evil

Mada licno mislim, da je najbolje, ne reci mu nista. Desava se. Sta jadan da radi, ako se desi...? Nemojte da ga frustrirate.

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta da mu kazes,
malo je bezveze bilo sta reci,jer od alkogola recimo ma koliko on zeleo neki put nece pa nece,a sad ako svrsi pre vremena boze moj bilo mu lepo tebi ce drugi put biti.Jednostavno zagrli ga i poljubi to ce mu biti dovoljno,reci su suvisne ponekad Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam sa deckom koga volim, onda mislim da ne bi trebalo da mu bude neprijatno...Niti da ja komentarisem bilo sta...
a ako sam sa nekim do koga mi nije bog zna kako stalo...ismejala bih ga Mr. Green

ma salim se....

nisu mi jasni muskarci koji se frustriraju zbog toga...Moze svakom da se desi.
Ako mu se ne digne - mogu i ja da budem kriva...
ako prebrzo svrsi - cak bi mi i laskalo Mr. Green
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje nista. ne vidim sta bih mu mogla reci. precutati i to je to.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:


Ako mu se ne digne - mogu i ja da budem kriva...
A zasto,ajd mi to objasni? :-k

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
mp4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 49

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da nijedan muskarac na ovu temu neodgovara, pa ajde da ja budem prvi.
Jedino sto ja mogu da pomuslim da se muskarcu tako nesto desi je:

Ako se vec dugo raduje da ima sa tom osobom sex, ili ako je sa njom zajedno ali se dugo nisu vidjeli, onda moze da mu se desi da prebrzo svrsi. A moze da mu se i desi ako mu je prvi put.

A da mu se nedigne moze da im razlog, da je neraspolozen, ili previse napet, i ako namjerno hoce da mu se digne, bas onda nece da se digne.

To ja mislim. Inace nevidim razloga da mu se tako nesto desi.
 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lako je zenskama samo skinu svoje gacice rasire svoje divne nogice i cekaju a muskarcu nije tako lako bez obzira sto ga je prethodno diglo do zvezda mislim mnoge stvari uticu na "spravu" imajte to u vidu a i muskarac uvek (ako je pokvaren) moze da se izvadi tako sto ce reci da ga zenska nije dovoljno napalila ili da nije bila dobra!!!

_________________
Mislim STA RECI???
 
anduril
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2005
Poruke: 32
Mesto: zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="mp4"]Vidim da nijedan muskarac na ovu temu neodgovara, pa ajde da ja budem prvi.
Jedino sto ja mogu da pomuslim da se muskarcu tako nesto desi je:

Ako se vec dugo raduje da ima sa tom osobom sex, ili ako je sa njom zajedno ali se dugo nisu vidjeli, onda moze da mu se desi da prebrzo svrsi. A moze da mu se i desi ako mu je prvi put.

A da mu se nedigne moze da im razlog, da je neraspolozen, ili previse napet, i ako namjerno hoce da mu se digne, bas onda nece da se digne.

To ja mislim. Inace nevidim razloga da mu se tako nesto desi.[/quote]

pa da i ja komentiram Very Happy
ma koliko ja bio neraspolozen on se uvijek budi kad je prilika (da, on je posebna osoba i mislim da ce decki sloziti sa mnom Very Happy )
a sto se tice preranog svrsavanja na to se ne moze utjecati :geek:
 
kao_vino
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 71

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stres je najveci muski protivnik i jedan od glavnih razloga za pomanjkanje sexualne zelje ili izostanka erakcije.

Prerana ejakulacija je u vecini slucajeva problem glave i egoizma,te je potrebno da svaki muskarac poradi na sebi,jer to je resiv problem.

Sta uraditi u takvim situacijama,jednostavno pokazati razumevanje i strpljenje,medjutim nikako forsirati razgovor na tu temu,nego onako uz lagano mazenje napomenuti da to nije nista strasno i da se to moze svakome desiti.
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glidder je napisao/la sledeće:
Lako je zenskama samo skinu svoje gacice rasire svoje divne nogice i cekaju a muskarcu nije tako lako bez obzira sto ga je prethodno diglo do zvezda mislim mnoge stvari uticu na "spravu" imajte to u vidu a i muskarac uvek (ako je pokvaren) moze da se izvadi tako sto ce reci da ga zenska nije dovoljno napalila ili da nije bila dobra!!!


klinka, evo glidder je odgovorio na tvoje pitanje Wink
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glidder je napisao/la sledeće:
Lako je zenskama samo skinu svoje gacice rasire svoje divne nogice i cekaju a muskarcu nije tako lako bez obzira sto ga je prethodno diglo do zvezda mislim mnoge stvari uticu na "spravu" imajte to u vidu a i muskarac uvek (ako je pokvaren) moze da se izvadi tako sto ce reci da ga zenska nije dovoljno napalila ili da nije bila dobra!!!


da da. mnoge stvari uticu SAMO na musku spravu...... a nama je lako samo skinemo svoje gacice rasirimo svoje divne nogice i cekamo. tad dodje muski krene u akciju a mi valjda onda mozemo heklati il citati knjigu.

ma daj glid tvoje razmisljanje je jako nezrelo. sta mislis da zenskama ne treba nista da bi pustile muske na i u sebe?

ja bi mogla tvoje rjeci potpuno izokrenut i rec da ako je zenska pokvarena isto tako moze muskom rec da nije dobar il da ju nije dosta napalio. zar ti ne mislis tako?

" sad ako svrsi pre vremena boze moj bilo mu lepo tebi ce drugi put biti" tako i ja mislim. cak bi to svatila ko kompliment. da sam mu vrlo privlacna i jako zgodna tako da mu se od prevelike zelje to desi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kad mu se ne digne..... Sta onda? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon