www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

uzdasi, mrmljanje, stenjanje, vristanje.....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma one glumice vrište i to skroz bezveze Evil or Very Mad , nije to to..one vrište jer im plate da vrište...A ja ..hehe..ne mogu šutit Embarassed ...Nije da vrištim, lagano stenjen al često uzdišem, pogotovo kad osjetim njegov dah na svom vratu, njegove ruke posvuda po meni..ahhhhhhh ... Mr. Green Mr. Green


_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •


Poslednja prepravka: Idealno_losha datum Pet Apr 06, 2007 10:11 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam vise pristalica sexi saputanja na uho ili bezobraznih pricica.

_________________
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sex ako je tih onda to nije sex sa strasti
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema nista gore, nego kad devojka cuti u toku sex-a!!! Pa to nije normalno i toliko me nervira... Odmah bih pomislio da nesto nije uredu... I zato devojke opustite se! Necemo vas pogresno shvatiti ako se malo "zadisete"... Very Happy

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oglašavam se...zvuci miline, zadovoljstva...trudim se da ne budu preglasni, mada nekad mi izleti Razz Šta ću Razz

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesvesno-jbg Wink

_________________
sudbina ili hir

 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm Rolling Eyes

radim kako mi dodje,nekad jace nekad tise,bas kako se u meni u tom trenutku proizvodi. ne znam sutit...
a kad moram sutit zbog susjeda il nekog slicnog obzira,uopce ne mogu dosec vrhunac,kao da ta energija ulazi u mene dole a izlazi na usta kao da mora proci i izaci, a kad sutim onda ne izlazi i osjecam da cu puknut i ne mogu dosec vrhunac nikako Rolling Eyes

_________________
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je baš drago kad čujem djevojku da uzdiše i stenje Wink , dobijem osječaj da radim prave stvari. ne volim ono deranje, to mi dođe ko da je derem iz kože, a ne da uživamo u seksu

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim da cujem devojku da stenje sto ponekad i ja radim kada je stvarno dobro Smile
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm meni, lepo je cuti kada devojka tiho stenje to znaci da zaista uziva i kada uzdise.

Ja licno tiho stenjem kada me devojka oralno zadovoljava to mi mnooogo prija Embarassed
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehhehehe kod mene je 1 put bilo svega po malo sad se smirilo sve
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[Donnie Darko] je napisao/la sledeće:

Ja licno tiho stenjem kada me devojka oralno zadovoljava to mi mnooogo prija Embarassed



Pa to je normalno...a i mi cure volimo čut kad vi tiho stenjete Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> uzdasi, mrmljanje, stenjanje, vristanje..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon