www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

uzdasi, mrmljanje, stenjanje, vristanje.....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa valjda ni jedna djevojka ne cuti prilikom odnosa,to mi nije normalno,znaci i da ne uziva,a ne volim ni kad se deru te `glumice`.


_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
elzare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 211

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno polu tih,nevolim kad mi zensko kuka ili se dere kao da ga koljem
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom sam se setala s deckom pored reke i na nasipu su bila parkirana neka kola.posto je bilo leto otvorili su sva 4 prozora na kolima...ja sam se bukvalno uplasila i prestravila kako je riba vristala ,kao da je siluje,vec mi je doslo da zovem policiju Shocked Shocked
ono je bilo strasno,zvucalo je kao da joj nije lepo,bas na silu se derala,strasno...

_________________
B & M
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ufffffffffff ne da to pali nego izludjuje Mr. Green
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 7:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam više tišji Mr. Green A partnerka mora biti vrištljava Mr. Green Mr. Green haha baš sam dobro napisao Mr. Green Mr. Green šala

Sviđa mi se al ne preterano, ne volim žestokost Mr. Green

_________________

 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jako glasna, mada volim da mi sapuce u uvo i da mu sapucem... Volim da ga cujem... Obozavam njegov glas kada promukne od zelje...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*miss jr* je napisao/la sledeće:
Nisam jako glasna, mada volim da mi sapuce u uvo i da mu sapucem... Volim da ga cujem... Obozavam njegov glas kada promukne od zelje...



potpisujem owo Very Happy

_________________

~ Banetova Žena ~
 
zelenojedobrozaoci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 105
Mesto: beograd/ i ostatak sveta.

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidja mi se kada je glasna Smile

_________________
iskustvo je ono sto dobijes dok ocekujes nesto drugo
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim kad glasno podivlja Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*miss jr* je napisao/la sledeće:
Nisam jako glasna, mada volim da mi sapuce u uvo i da mu sapucem... Volim da ga cujem... Obozavam njegov glas kada promukne od zelje...



ovo se meni desi....uvik na kraju promuknen Embarassed Laughing Laughing

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...niko od ne voli da kad pogleda u devojku ne zna da li je ziva ili ne jer ne ispusta nikakve zvuke...
...jednom prilikom mi se desilo da budem sa devojkom, koja je u pocetku beksa bila tiha, odjednom se iz druge sobe zacula njena drugarica koja joj je rekla - ... ne cujem te... na sta je ova kao pod komandu pocela da stenje, vristi, grebe, itd.... :D
 
jerumi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 186

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se skroz opustim, unesem se bas, onako svojski, pa me je tako moj dragi ucutkivao par puta, Embarassed al to zato sto su mogli da nas cuju u susednoj sobi Embarassed , inace ne vristim, to sve spontano dodje Very Happy

_________________
nemam ja toliko kofera, kada me tuga potera, da spakujem sva ta gorka osecanja...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> uzdasi, mrmljanje, stenjanje, vristanje..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon