www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izbezumite svoju partnerku
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Maya_Lo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Feb 2008
Poruke: 77
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 27, 2008 11:32 pm    Naslov poruke: Izbezumite svoju partnerku Na vrh strane Na dno strane

Vecini muskaraca,kojima su jedine erogene zone penis,testisi i anus,dobro je skrenuti paznju na to da su zene sennzualna bica sa mnostvo erogenih zona.Krenite u avanturu po zenskom telu i pruzite joj nezaboravne trenutke prepune senzualnosti i romanticne eroticnosti.

1.Usne
Ne biste verovali,ali istina je.Ako znate kako da njene usne nadrazite ljubljenjem,lizuckanjem i grickanjem,vrlo verovatno se necete zadrzati samo na poljupcu.Koristite svoje zube,jezik i usne da biste se igrali njenim i ljubite ih s beskonacnom strascu.

2.Vagina/klitoris
Klitoris se moze draziti jezikom,prstom ili penisom.Neke zene vole da svoje ljubavnike navode i da im ukazujuna pokrete ili jacinu pritiska koji im odgovara.Za one koji nisute srece najcesce je vrlo ocigledno da li ona uziva u njihovom preformansu ili ne.Od klitorisa je teze pronaci tzv.G-tacku,ali mnoge iskusne ljubavnice tvrde da je zaista vredno truda.

3.Bradavice
Svi znaju da su bradavice na grudima izuzetno osetljive.Nezno dodirvanje,mazenje,liskanje ili sisanje su najcesce vrlo prijatni.Ipak,neke zene obozavaju i kad su muskarci malo zesci s njihovim brezuljcima,pa otkrijte sta tacno i u kom intezitetu odgovara vasoj partnerki.

4.Zglob sake
Ovo moze da izazove sok kod vecine muskaraca,ali zene vole da im ljubavnici njuskaju ili lagano grickaju zglobove saka.Zato sledeci put kad dodjete do preigre,ljubite ih i milujte po tim mestima i prverite kako ce postati odusevljene.Uspesna preigra ce povecati sansu da vasa partnerka dozivi orgazam,a vama ce pojacati dozivljaj i uciniti vas ponosnijim.

5.Stopala
Dame neretko uzbudjuje dodirivanje ili masaza stopala,a neke cak uzivaju kada im ih lizete ili sisate.Zenama se svidja kad muskarac pokazuje interes za njihove tabane,prstice i zglobove.

6.Usi
Mnoge zene uzivaju kada im lizucete,grickate ili ljubite usi.Medjutim,duvanje u uvo je neprihvatljivo i nije ono u cemu zene mogu da uzivaju.To je dopusteno jedino ako usput sapucete nezne reci.To ne podrazumeva da je na nezan nacin tiho pitate moze li kasnije da vam opere carape.Pokusajte da budete eroticni i da smislite nesto od cega ce joj proci zmarci niz kicmu.

7.Potiljak
Vec i samo dahtanje u taj deo tela ce joj izazvati zmarce po celom telu.Onda samo zamislite kako ce se osecati kada koristite i jezik ili zube.Upotrebite i ruke.Podignite joj kosu i nezno priblizite usne njenom vratu.Dok je dodirujete zubima,ako ocenite da smete,stegnite joj kosu da biste ostavili strastveni ZELIM TE utisak.Ovaj deo tela je sjajno mesto za pocetak senzualne masaze kojoj niko ne moze da odoli.

8.Guza
Mnoge zene vole kada im se igrate sa zadnjicom,lagano je stiskate ili lupkate.

9.Unutrasnji deo kolena
Zbog svih nerava koji zavrsavaju iza kolena,bicete iznenadjeni kakvo dejstvo moze da izazove nezno lizanje ili grickanje jastucica koji obavijaju kolena sa unutrasnje strane.Mudjutim,pazite.Nemojte da preterujete jer je ovo podrucje ipak vrlo osetljivo,pa bi uzbudjenje moglo da postane previse intezivno i da preraste u nervozu ako postanete grubi.

10.Unutrasnjost butina
To podrucje je izuzetno osetljivo,a posebno je osetljivo na dodir i mazenje.Kao i unutrasnju deo kolena,butine su sa unutrasnje strane prepune nervnih zavrsetaka.Mazeci ih,izazivate osecaj pozude od kojeg bi vasa partnerka mogla da poludi.Ipak,ne smete da se zanesete i pretvorite mazenje u stipanje ili grickanje jer bi to moglo da izazove bol.

Eto to je ukratko na tu temu.Da cujem vase misljenje i da mi kazete koji deo tela je vama osetljiv,tj. vasoj partnerki!!!


 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 11:33 pm    Naslov poruke: Re: Izbezumite svoju partnerku Na vrh strane Na dno strane

Maya_Lo je napisao/la sledeće:
3.Bradavice
Svi znaju da su bradavice na grudima izuzetno osetljive.Nezno dodirvanje,mazenje,liskanje ili sisanje su najcesce vrlo prijatni.Ipak,neke zene obozavaju i kad su muskarci malo zesci s njihovim brezuljcima,pa otkrijte sta tacno i u kom intezitetu odgovara vasoj partnerki.


Arrow Uhhh, ovo me izluđuje... Embarassed Skroz podivljam ako je moj partner malo grublji kad se igra s tim dijelom tijela... Mr. Green
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 11:49 pm    Naslov poruke: Re: Izbezumite svoju partnerku Na vrh strane Na dno strane

Maya_Lo je napisao/la sledeće:
10.Unutrasnjost butina
To podrucje je izuzetno osetljivo,a posebno je osetljivo na dodir i mazenje.Kao i unutrasnju deo kolena,butine su sa unutrasnje strane prepune nervnih zavrsetaka.Mazeci ih,izazivate osecaj pozude od kojeg bi vasa partnerka mogla da poludi.Ipak,ne smete da se zanesete i pretvorite mazenje u stipanje ili grickanje jer bi to moglo da izazove bol.




Ovo me uvek uzbudi Embarassed Uhh..On to tako nežno i lepo radi da ja poludim Embarassed
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 20, 2008 4:19 pm    Naslov poruke: Re: Izbezumite svoju partnerku Na vrh strane Na dno strane

Maya_Lo je napisao/la sledeće:

8.Guza
Mnoge zene vole kada im se igrate sa zadnjicom,lagano je stiskate ili lupkate.



ovo da, da, i da!


P.S.interesantno, ali mene grudi nikad nisu palile. cak mi nekad i ne prija uopce.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasao sam za predlog broj 10 ( unutrasnjost butinama).
Meni od toga redovno ripi ona stvar, od toga mi o'ma ... Embarassed Embarassed Embarassed
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Izbezumite svoju partnerku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon