www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Edo Maajka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Edo Majka - Stigo cumur Na vrh strane Na dno strane

Jeste li poslušali novi cd Ede Majke, poslušajte ako niste nećete zažaliti.

 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Edo Majka Na vrh strane Na dno strane

Rep muzika ne spada u vrstu muzike koju volim. Tu i tamo naidjem na neku pesmu koja mi se svidi. Na tv kanalima vrti se Edova pesma "To mora da je ljubav", pretpostavljam da je sa novog albuma. Deluje mi interesantno. Medjutim refren me podseca na deo jedne pesme od "Nevernih beba".
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu reci da edo nikad nece prestati da bude originalan-svidja mi se!!!!!
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro si rekao misko originalan, meni je cd dobar, ma i više od toga, Edo je Edo i drži se svoga stila...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 5:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako ne volim rap Edo je car!
Ima tip tekstove ubija!
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U načelu uopće ne slušam rap jer mi se taj stil ne sviđa. Ali Edu Maajku ne može se ne slušati. Svaka čast. Još jedanput se pokazao kao pravi majstor.
Ne slušam rap, ali slušasm Edu Smile Smile Smile

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma edo je bog!!!! kad sam cula pjesmu severina valjala sam se od smjeha...legenda!!!!!

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Edo je definitivno najjači reper na ovim prostorima! evo baš sam u petak bila na koncertu njegovom u Aquariusu u Zagrebu i bilo mi je nakon dugo dugo vremena tako dobro vani!
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je cd naravno dobar, ali iskreno nije ni blizu prva dva! za sad mu je ovo najgori cd. jako puno ima plagijata i previše je zaokupljen samim sobom na ovom cd-u. po meni najbolji je bio i prvi album - slušaj mater
 
converse-punk-reagge-ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9
Mesto: bgd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozhda glupo pitanje, ali odakle to duplo a u prezimenu??? inache lik je genijalac, mnogo ga gotivim, pogoyovo ona nova stvar.... ti si tako lepa, a ja sam takav smrad....
 
TuZnE_OkIcE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 146

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Edo je super ,ma legendica !!!Najljepse njegove pjesme su za mene
-Mahir i Alma
-On je mladji
-Suze
-Mater vam ..bem

_________________
Muskarci su vrlo naivna bica:
1.misle da su pametni jer imaju 2 glave
2.misle da su njezni jer sjede na jajima
3.misle da je ovo:--------20 cm
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tekstovi su mu super najvise mi se svidja pesma:"reko sam joj"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Edo Maajka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon