www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ici u bioskop, ili kupiti piratski film na ulici?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
dovla82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 5:44 pm    Naslov poruke: Ici u bioskop, ili kupiti piratski film na ulici? Na vrh strane Na dno strane

Za sta se pre odlucujete, odlazak u bioskop, ili za iste a i manje pare kupiti isti taj film na DVDu na ulici!

 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zavisnosti od filma ..

nekad vishe volim da odem sa drustvom pogledam neki film tipa ( Too Fast Too Furious ) posto znam da moji kod kuce niko ne bih to gledao ...

dok recimo filmove gde su Jackie Chan, Zan Klod Van Dam, i tako ti u glavnim ulogama .. to se redovno gleda u mojoj kuci tako da bih i ovako i onako gledao taj film u drustvu i onda odem do video kluba i uzmem film da pogledamo kao porodica

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
rinoreal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 84

niger.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne kupujem piratske filmove nit ih gledam....

kad hocu da gledam film ima za mene tv, dvd il bioskop.

Very Happy
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam neki ljubitelj bioskopa tako da pre glasam za pirate.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim da odem u bioskop da pokledam film a kupim i pirate

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od filma...pošto pratim dešavanja u filmskoj industriji znam od kog filma koliko mogu da očekujem...tako da one za koje imam velika očekivanja gledam u bioskopu, a one za koje imam manja očekivanja pogledam kod kuće u bilo kom formatu...
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uopshte i nisam neki ljubitelj filmova. kupujem chesto pirate i bleje mi tako kuci, pravim kolekciju. retko kad pogledam neki. u bioskop idem povremeno i to sa obichno prvo skupi neko drushtvance a onda trazim koji cemo film. retki su filmovi koji su me toliko odushevili da sam bash samo zbog njih ishao u bioskop (recimo "the last samurai")

_________________
El Niño
 
dovla82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobro, ali ako imas dobar surround sistem, ja mislim da je dozivljaj gledanja filma isti da ga gledas i kod kuce! neke izuzetne filmove treba pogledati u dobrom bioskopu, ali takvih je retko u poslednje vreme!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo odabrane filmove gledam u bioskopu...ostalo dvd.....

_________________
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 11:39 am    Naslov poruke: Re: Ici u bioskop, ili kupiti piratski film na ulici? Na vrh strane Na dno strane

dovla82 je napisao/la sledeće:
Za sta se pre odlucujete, odlazak u bioskop, ili za iste a i manje pare kupiti isti taj film na DVDu na ulici!


Ja volim ici u kino,nije mi gust gledati blockbustere na malom ekranu.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
NENEE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, bioskop. Ali da nije pirata, nikada ne bih odgledala sve te filmove u bioskopu!
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ici u bioskop

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Ici u bioskop, ili kupiti piratski film na ulici? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon