www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ici u bioskop, ili kupiti piratski film na ulici?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni jedno ni drugo ja sam za 3. opciju nabaviti ili skinuti film s neta u DVD kvalitetu i odgledati ga s devojkom,drustvom ,rodjacima,....zasto bacati pare kad sve to moze besplatno.... 8)


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
ni jedno ni drugo ja sam za 3. opciju nabaviti ili skinuti film s neta u DVD kvalitetu i odgledati ga s devojkom,drustvom ,rodjacima,....zasto bacati pare kad sve to moze besplatno.... 8)

Zato sto u bioskopu imas ekran dijagonale oko 10 metara, zvucni sistem najviseg kvaliteta, zidove oblozene materijalom koji ne odbija zvuk i ne stvara eho... Malo li je za 250-300 dinara? Ja mislim da vredi.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto zivim u Srbiji i mene krasi nas jedinstveni srpski mentalitet - sve sto je za dzabe i Bogu je drago Mr. Green Jbg...
I ja bih se slozio sa rizmalom...Mislim da je kod nas najispaltivije "nabaviti" film preko net-a i odgledati ga kuci; na racunaru, na DVD Player-u...Naravno, zvucni efekti ne mogu biti kao u bioskopu ali ko poseduje neki dobar soround sistem moze da uziva u zvuku skoro kao u bioskopu...

_________________
Master
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bioskop je najbolji ali u zemlji Srbiji bioskopi izumiru brze nego u ostalim zemljama, pogotovo u mom retardiranom gradu. Ja sam najvise za DVD!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam da idem u bioskop, ali kad ne stignem kupim pirat.

_________________
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo sam za bioskop, mada ako me mrzi da idem, ili hocu da gledam film kojeg nema u bioskopu, onda ga skinem preko neta...
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam ni sam zasta bi se opredelio. Zavisno od raspolozenja i filma o kojem je rec. Uglavnom sam sve novije komedije gledao u bioskopu, dok ostale zanrove gledam kod kuce

_________________
Mil-KG
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise volim da gledam filmove kod kuce. Mogu da jedem, spavam, pravim pauzu kad hocu, zapalim cigaru...i ne disu mi nepoznati ljudi za vratom.
Totalni sam maler, u bioskopu uvek sedne neki dvometras ispred mene i iskrivim vrat pokusavajuci da odgledam film.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

100% sam za to da se ide u bioskop, ali samo sa društvom i ne zato da bi video taj film, a da bi se prosto veselio sa ljudima koji su mi dragi Very Happy
Drugo - što mora se kupovati piratski film, kad sve možeš skinuti sa neta Laughing Mr. Green
Treće - nisam išao ni jednom u Srbiji u bioskop, zato što nema ni jedan normalan New Evil

_________________

 
anne heche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2007
Poruke: 19

cameroon.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Re: Ici u bioskop, ili kupiti piratski film na ulici? Na vrh strane Na dno strane

dovla82 je napisao/la sledeće:
Za sta se pre odlucujete, odlazak u bioskop, ili za iste a i manje pare kupiti isti taj film na DVDu na ulici!



uvek bioskop

_________________
o..o..o..
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S.E.R.B.C.H.E.R.Y. je napisao/la sledeće:
Drugo - što mora se kupovati piratski film, kad sve možeš skinuti sa neta Laughing Mr. Green


Heheheh.. Bash Razz

Za sve ove veche filmove kad tek izadju idem u bioskop. I to uvjek ja i buraz jer obozavamo diskutirat kasnije sta mislimo o filmu i tako to..
E ako zelim da pogledam isti film josh jednom ili neki film koji nije bas toliko popularan.. Skinem ga sa neta Smile Nekupujem piratske.. Pirat sam sama Mr. Green

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Bellatrix88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 17
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skinem s neta, okupim drushtvo... mnogo je bolje od bioskopa, moze nagals da se komentarishe, niko ne shushka sa strane... Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Ici u bioskop, ili kupiti piratski film na ulici? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon