www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeste li kad bili s prostitutkom?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
cgzlaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 1

PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: ......... Na vrh strane Na dno strane

Shocked ne niti imam zelju. Pa covjece treba zenu normalnu namiriti


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 1:19 am    Naslov poruke: Re: Jeste li kad bili s prostitutkom? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Jednostavno pitanje - jeste li ikad bili s prostitutkom?

Ja jesam, ali mislim da necu vise nikad...

Ne, sa njom ne. Kod nje da.
Pisashmo godinu 1992, Frankfurt na Majni.
Drugari me pozvashe na provod u Frankfurt na Majni (FFM). Prihvatio sam, zheleo sam da vidim tu metropolu i po noci, mislio sam da je kao u koshnici. Pomishljao sam da li je kao na filmu, da li je...
Da skratim.
Stigli smo. Otishli smo u blizinu zheleznichke stanice.Rekoshe mi da odavde pochinje "pravi" nocni zhivot. A-ham, pomislih. Shetao sam za njima kao privezak. Oni su bili ushiceni puni nekakvih utisaka koje ja nisam najbolje razumeo, ali se tu previshe ne pita, jer... zna se da momci uvek znaji shta drugi momci prichaju. Tako stigosmo i do jedne zgrade na kojoj je bila ogromna brojka 69. Brojka je bila u vidu svetlece reklame. Nisam ni sanjao shta bi to moglo da bude. Rekoshe mi: "Ulazi!". Udjoh. I imadoh shta da vidim. Ogroman hol, u holu je bilo mnoshtvo vrata, na pragu nekh vrata stajale su izvesne "tete", kako sam ih u tom momentu nazvao. Krenuo sma sasvim nesigurnim korakom, prijatelji su me zadirkivali: "Shta je, nisi nikada video ****. Ajde, nece da te ujede..." Ishao sam, obishao sam taj hol. I josh mi nije bilo jasno shta sve ovo znachi... Neutral Pri novoj rundi, rekoshe mi da moram da shetam, zaustavila me jedna "teta" i pitala da li bih ushao kod nje u sobicu. Shocked Zashto ja, prolete mi kroz glavu. No dobro, ne znadoh o chemu se radi, pristadoh.
Poenata priche je da se ta teta dobro i poshteno ismejala mojoj naivnosti i reche mi da ja sigurno nisam u ovakoj nekoj kuci nishta izgubio, tj. da nemam shta da trazhim, i da bi bilo bolje da kazhem svojim prijateljima da ih chekam napolju. Uradih tako. To beshe prvo i poslednje susretanje sa takvim metije-om.
Zbog toga:
Ne, sa njom ne. Kod nje da.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nikada ... niti nesto zudim za tom exkurzijom

_________________
" u mojim venama

davni sever samuje

i ja ponekad ne znam sta mu je,

sto luduje,

od srece tugu tka

moja prosta dusa slovenska "
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada niti cu jednostavno mozda sam zaostao ali ja mogu da spavam samo s devojkom koju volim i smatram da je to nesto za sta ljudi ne treba da plcaju(jer usput placaju i za moguce dobijanje bolesti)...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
dime89
***Srpski zavodnik***
***Srpski zavodnik***



Godine: 34

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 2069
Mesto: *$*u paukovoj mrezi *$*

puertorico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne jos sam mlad ali ko zna mozda nekada kada imam visak energije u sebi

_________________
Dok stara zvona zvone
nama dobro je i dizem casu gore
za sve ove godine!!!!
Od sumraka do zore,
znas ko cepa vufere!!!!!
D I M E
#26
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nikako nikad, to je za mene previše Exclamation Exclamation Exclamation to mogu raditi samo ljudi koji su razočareni i nemaju smisao da žive Shocked

_________________

 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam! nije mi to uposte bilo interesantno i nisam imao nikakav razlog! mada sada bih probao, cisto da vidim kako je!
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne,ali ne kazem da necu!nisam protiv toga Mr. Green

_________________


The world is mine
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zaista nikada nisam imao niti potrebu, niti zelju da platim.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada, tuj sam pirotjanac - mada nikada se ne zna Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijesam nikad bila sa prostitutkom Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mislim da dobar dio muske populacije ovdje nije iskren Confused

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno govoreci, ne vidim nista lijepo u tome da muskarac bude sa prostitutkom Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Jeste li kad bili s prostitutkom? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 10 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon