www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeste li kad bili s prostitutkom?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam, jednom i nikad više.

 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nisam al hocu sto da ne,samo da nije skupa Mr. Green

_________________


The world is mine
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisi valjda tolko ruzan da ti je to ptreba????? Wink Mr. Green

_________________
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da ne! bi mogao od neke da naucim nesto novo,ipak su one naj iskusnije u tome,to im je posao Mr. Green

_________________


The world is mine
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam vala, nemam ni potrebe za tim

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nadji onda neku iskusniju zenu a sto da placas,ja da sam musko nebi nikad plcala ljubav!! Mr. Green

_________________
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nisam ni ja nikada placao,ali sam rekao da bih bio sa porstitutkom,nemam nista protiv toga da se bude sa prostitutkom,bre one tako zarajuju za zivot.

_________________


The world is mine
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bio iz avanturizma, šta ćeš takvog sam duha... Znaš ono, čitao "Zločin i Kazna", pa pomislio da se igramo Raskoljnikova i Sonje Marmeladove, pomislio možda naletim na takvu neku. Djavola... ma bio sam iz čistog avanturizma, probao sam sve i svašta u životu, pa rekoh da probam i to. Embarassed Embarassed Embarassed
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jock, za sada nemam tih potrebstina Laughing Laughing Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne ali od ljudi koji jesu sam cuo da nema nista bolje........

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djole_BG je napisao/la sledeće:
ne ali od ljudi koji jesu sam cuo da nema nista bolje........


nema nista bolje??
Neznam, ja sam uvjek mislila da je najbolje vodit ljubav s onim koga volish i kome se prepustish sav, al to je moje misljenje.. Vjerujem da onda ti tipovi kojima nema nista bolje nisu nikad ni bili s curom koja ih voli..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
elektro2007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Nov 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 30, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bio prvi srednje, sa jos dva drugara odemo kod tih gospodja....
Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy


BIlo nam super,to nam bio prvi put. Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy




Hvala joj sto me je uvela u carobni svet..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Jeste li kad bili s prostitutkom? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Strana 11 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon