www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trebaju li danas ženama uopšte muškarci? :P
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 12:27 am    Naslov poruke: Trebaju li danas ženama uopšte muškarci? :P Na vrh strane Na dno strane

Jeste li primetili kako je seks postao sličan fast food industriji? Mašta čini svašta, pa valjda vam možemo predočiti ženu koja se u svom velikom i brzom automobilu zaustavlja ispred prozorčića i naručuje jedan brzi orgazam 'za poneti'.

Izum vibratora za žene napravio je orgazmičku revoluciju. Većina modernih žena danas poseduje, bez obzira što to niko ne naslućuje (pa čak ni muškarac sa kojim deli postelju) - najmanje jedan vibrator. Obično se nalazi u komodi pored ili ispod kreveta (što ne znači da vam daje za pravo da kopate i tražite te intimne igračke). Ipak, nameće nam se pitanje, trebaju li ženama danas uopšte muškarci? Ma, trebaju naravno.

Muškarac naspram vibratora

Veze mogu biti teške. Za vezu je potrebno puno više od seksualne kompatibilnosti, a kad veza ne valja, seksa obično nema (svaka čast parovima koji svaku svađu rešavaju u krevetu!). Bez obzira na našu biološku sklonost da tražimo odgovarajuće partnere (reproduktivni nagon ipak stoji iza svega) žene danas uzimaju u obzir i druge činjenice.

Razmotrimo. Veza zahteva komunikaciju i poverenje. Vibrator zahteva baterije. Veza zahteva određeno zavetovanje. Vibrator ne traži takve ustupke. Veza uključuje emocije. Vibrator ostaje neutralan. Veza zahteva kompatibilnost u seksu. Vibrator postoji da bi udovoljio i ne traži ništa zauzvrat.

Vibratora ima različitih (baš kao i muškaraca). Sa baterijama (ili na struju?), brzinama, masažerima… nastavcima. One koji ne vibriraju nazivamo umetnim penisima. Muškarci o njima uglavnom ne vole da razgovaraju.

Ogradimo li se od Frojda, činjenica je da ženama za seksualno zadovoljstvo po pravilu neophodna stimulacija klitorisa. Kao što verovatno znate, klitoris je organ kod žena kao što je glavić penisa organ kod muškaraca. Zamislite seks bez njegove stimulacije (hvala lepo, ne).

Mnogo je razloga zašto žene koriste vibratore. Vibratori imaju terapeutsko delovanje za većinu žena koje imaju poteškoća sa dostizanjem orgazma. Za žene bez muškarca, vibrator je zamena. Neke žene klimaks mogu doživeti jedino sa vibratorom. Stoga ih terapeuti ženama dobronamerno preporučuju. Vibratori ne samo da omogućuju istraživanje sopstvenog tela, već pružaju i mogućnost kontrole orgazma.

Što se žene ugodnije osećaju u svom telu, što ga više poznaju, to će lakše moći podeliti sebe sa muškarcem. Osim toga, seks podstiče seks. Što se više zabavljate seksom (sami ili ne), to više seksa želite.

Zavisnici o užitku

Orgazam podstaknut vibratorom može biti brži i intenzivniji jer neposredno i snažnije stimuliše klitoris. Niti prst, niti jezik, niti penis ne može to učiniti takvom brzinom. Termin "zavisnik o vibratoru" opisuje ženu, koja nakon što otkrije novu igračku, ne izlazi iz kuće. Nakon što otkrije užitak novog orgazma, takva žena prestaje da traži partnera. S obzirom na tu novu prirodu odnosa, pitamo se "ako žene same mogu dostići orgazam, što će im muškarci?"

"Zavisnost o vibratoru" predrasuda je koja se temelji na tri hipoteze: 1. ženska masturbacija sama po sebi je zlo, sa baterijama ili bez njih - mogućnost da žena sama kontroliše svoju seksualnost i orgazam uliva nesigurnost u ostatak društva. Ionako sve moćnija žena sada i na tom području dobija šta želi, bez muškarčeve pomoći, drmajući temelje ukorenjenom socijalnom modelu žene podređene muškarcu; 2. žena je nezavisna - s godinama su se žene izborile za ravnopravniji položaj uz muškarce, pa šta je onda čudno da to sprovedu i u spavaćoj sobi; 3. vibrator bi mogao ugasiti ženinu želju za pravom stvari - opravdano ili neopravdano muškarci se boje odbacivanja i osećaja suvišnosti…

Upoređivanja nema

Bacimo karte na sto. Vibratori pružaju drugačiji užitak od muškaraca. To ne znači nužno bolji. Činjenica je da je vibrator spravica na baterije koja može pružiti prekrasan užitak, ali, muškarac je muškarac, celim telom, umom i duhom, zar ne? Vibratoru žena ipak ne može skuvati ručak i upitati ga za savet. Seks je najbolji kad dolazi u paketu cele uspešne i srećne veze. A to je ono što žene žele.

Kako će žene otkrivati svoje telo, to će više investirati u vibratore. Muškarci će naprosto morati da prihvate taj novi oblik veze. U borbi protiv vibratora (koji im ionako nije dostojan protivnik) prošli bi loše, a ovako bi to mogli da shvate kao novi oblik zabave.

Ako ga ne možeš pobediti, uživaj u njemu

U ženskim fantazijama sa vibratorom ima mesta za muškarca (ili ako hoćete dok se igraju s muškarcima, žene bi se rado potpomogle vibratorom). Ključ srećne veze je u prihvatanju. Muškarac koji prihvata vibrator kao prijatelja, muškarac je novog milenijuma (onaj novi tip muškarca kojem je bitno ženu da vidi srećnu i zadovoljenu!).

Uzevši u obzir da postoji određeni broj žena koje nikada nisu iskusile čari orgazma ili ga ne mogu doživeti tokom regularnog odnosa, ne bi li muškarci trebali da bodre svoje ljubavnice da iskuse to što je njima tako 'fino'?

Na svu sreću, žene će uvek trebati muškarce, kao fizičku i emocionalnu potporu u svom životu. Ženama će uvek i zauvek trebati toplina i zagrljaj muškarčevog tela. Zašto onda ne pružiti svojoj voljenoj dozvolu za užitak? Pokušajte, na primer, u troje (vi, ona i vibrator) i sigurni smo trebaće vas još dugo, dugo…



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ce nam uvek trebati muskarci. Ne mogu svoj zivot bez mog dragog nikako vise da zamislim, i u svadji i u miru, jednostavno ne mogu da pomislim kako bi moj zivot izgubio smisao bez njega

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni jednom se nismo svadjali, bilo je malih prepirki, ali svadje nikako... U krevetu nam ide savrseno Wink I da dopunim svoj odgovor sa ovim...
Citat:
jednostavno ne mogu da pomislim kako bi moj zivot izgubio smisao bez njega



_________________

~ Banetova Žena ~
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam za druge zene..ali meni ce definitivno uvijek trebati muskarac.

Bas nedavno sam s dragim pričala o tome i ja /mozda sam luda ili sta vec/ ali ne mogu shvatiti zene koje se samozadovoljavaju ma na koji nacin.

Ja brate mili to nikako ne mogu/mozda i mognem nekada nikad se ne smijem zakleti Mr. Green /

ali brate bez topline , krvi i mesa se ne moze..pa ni ručak bez mesa nije vala ručak.

Gdje će biti bolji pasulj bez mesa od onoga s mesom hahaha

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa trebaju uvijek, samo je problem za što trebaju više danas? Nekad je to doista bilo samo iz ljubavi, a danas je to iz ljubavi - staromodno. Ja na primer, i dan-danas volim da spontano i slučajno upoznam muškarca a ne da mi ga nabaci neki frend ili frendica. Volim da upoznavanje s njim traje dugo a ne da odma poletimo u krevetić. Problem je što toga ima sve manje. Tako da ja zapravo češće i mogu bez muškarca. Ne volim da budem ovisna o bilo kome a kamoli da se opterećujem ako nemam muškarca kraj sebe.
Ako dođe, dobro došao. Ako ne, što da se radi.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno uvek glasam za pravog muskarca,a ako je pravi pa valjda se snalazi vec nekako u kravetu,ako ne -pa naucice Cool
u toj borbi vibrator vs muskarac-zna se ko pobedjuje.
trenutno ne posedujem ni jedno pomagalo,sto opet ne znaci da ga necu imati. nemam nista protiv. malo igre,malo zadovoljstva... Mr. Green
Citat:
ali ne mogu shvatiti zene koje se samozadovoljavaju ma na koji nacin.

ne razumem zasto?
pre svega zelim da upoznam svoje telo? ja asolutno nemam nista protiv samozadovoljavanja.
molim lepo.
toliko od mene ovaj put Cool
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba mi musko.
ne znam za vas,al ja ne bi mogla izdrzati bez muskarca.
Rolling Eyes

vibrator je vibrator,musko je musko New Evil
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^a ta dva kad se iskombinuju,kako li se to zove- multi-zadovoljstvo Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa znas kako.. u teoriji i nisu nam potrebni jer danasnja tehnologija je osmislila sve i svasta kako bi zamenila njihov Embarassed Embarassed
to nas mozda i ubedi da mozemo bez njih, i mozemo.. nekoliko meseci ako imamo dobrog partnera ili ako se dobro snalazimo same Embarassed

Ali..... to ce vremenom da dosadi.. to je ipak samo plastika, silikon, guma.. Ipak ne moze nista da promeni nesto malo, veliko, mrsavo, debelo.. toplo, zivo Embarassed Embarassed

_________________
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja znam da zene nemogu bez muskaraca i u to vas uveravam Cool Cool Cool Cool

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ice_baby_ice je napisao/la sledeće:
ja znam da zene nemogu bez muskaraca i u to vas uveravam Cool Cool Cool Cool


Je l ti to iz iskustva? Hm...da nisi ti kojim slučajem žensko, pa pouzdano znaš Razz ?

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam zensko, ali jedna noc samnom bi ti bila dovoljna da nikad u zivotu nepostavis ovo pitanje Surprised Surprised Surprised Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Trebaju li danas ženama uopšte muškarci? :P Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon