www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

The Kid se popeo na 6.sprat!!!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 11:54 pm    Naslov poruke: The Kid se popeo na 6.sprat!!!! Na vrh strane Na dno strane

E ovo je stvarno bilo nekom turbo brzinom Shocked ..pa nedavno te ganjale vece po petom a gle sada zbrisao nam na sesti...ali ne marimo mi...znas ti da ces biti uhvacen i strpan u lonac 8) Laughing Laughing

Nista drugo nego pichi ti i dalje ....ne daj se bre Wink

Zelim ti puno uspeha i punoooooooo postica...u ostalom ti znas moje misljenje o sebi 8)

Cokim te.... :redlips:
:wav: :wav: :wav: :71: :71: :56: :56: :56: :wav:


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo majstore! Svaka ti cast, ovo je bilo turbo brzo 8)
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate sta da ti kazem kad vec sve znas?! 8)

No, jedno mogu da ti kazem... bilo gde, bilo kad, bilo sto... uvek cu da budem uz tebe, bar truncicu od onoga da ti vratim sto meni kao prijatelj pruzas.
Ne samo tvoji saveti, vec i iskrenost, koja nekad ume da boli ali bar mi otvoris oci sa time! Za tvoj rad na sajtu ne treba puno da komentarisem, jer radis sve maksimalno i odlicno obavljas svoj posao!

Retko ko zna i ima priliku da upozna tvoju ozbiljnu stranu, a zato ja napr. znam da si zaista nesto sto se na ovom svetu jako retko nadje. Bilo to kao drug za mene, ili za nekog drugog, pa cak i kad ne zasluzi to! Uvek si realan i trudis se da dragim ljudima oprostis kad ni ja to nebi mogao Rolling Eyes ... nebi sad bas da dugovlacim jer imam jako dobro misljenje o tebi, a to niko nece moci da mi pokvari! Wink

Bice mi zaista tesko 2 meseca bez druzenja s tobom, ali valjda cemo oboje to nekako preziveti! Wink
Ipak si postao deo mog zivota i dnevno smo se culi... men in the black, one for all - all for one... no, procice to brzo pa ce se opet druzimo kao i do sad! 8)

Svaka ti cast i samo ti idi dalje na tvom putu ka vrhu... ne mislim na poruke, vec na putu ka srca nekih osoba... bices uspesan, ne sumnjam u to!!

Pazi se brate i ostani takav kakav jesi!


When you are sad,
I will dry your tears.
When you are scared,
I will comfort your fears.
When you are worried,
I will give you hope.
When you are confused,
I will help you cope.
And when you are lost,
And can't see the light.
I shall be your beacon
Shining ever so bright
This is my oath.
I pledge till the end.
Why you may ask?
Because your my friend.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 4:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene .. pa gde ste ljudovi .. nisam odavno se javljao povodom moje cestitke Smile .. al sta cete .. kampovanje i tako te stvari pa me malo zadrzalo ili bolje receno to mi dalo malu " kocnicu " na moju " Turbo Brzinu ..al izgleda, iako pod tom pauzom sam opet izgledao kao munja za neke ...
Pa dobro bre ljudi .. sta ja treba da uradim da bi bio " spor " ... ajd mi vi kazite .. da ne dolazim jedno mesec dana .. onda ima da mi kukate kako me nema nikako na netu pa cete onda umesto cestitki da mi saljete placljivice Very HappyVery HappyVery Happy ... Salim se ja malo .. ko me zna, zna me kakav sam i da sam uvek ovakav, malo lud i opicen ... al kad zatreba i opasan bogami Smile ..

Nego ajd dok nisam poceo da vas plasim red bi bilo da se zahvalim ljudima koji su mi vec cestitali .. a ko me zna znace da cu ja opet da se vratim kad se skupi guzva Smile

E pa da krenem sa otpozdravljanjem cestitki:

tijance1984 - Khm khm .... a sta da kazem za tebe osim da si jedno veoma lepo bice a tek sto si pametno i slatko ... pa tek sto me juris gde god da odem u bilo ciji lonac i sam grabis za sebe .. o tome necu ni da pricam Smile ... sta da ti kazem osim jedno veliko hvala za sve do sada sto si uradila za mene .. za sve silne savete i tako to .... hvala jos jednom i nadam se da cemo da nastavimo da pricamo kao i do sada ... puno poljuaca i neznih zagrljaja iz Kanade

velja25 - E veljo .. ti si bas i razlog sto sam ono ispred napisao .. E moj veljo .. ako ti je ovo turbo brzina trebo si da budes u pocetku da vish sta je turbo brzina .. doduse ti si me i upoznao kad sam se vratio sa kampa tako da to i moze da se nazove ' turbo brzina ' .. hvala brate na lepim zeljama pa se cujemo u prichaonicama pa ces, nadam se, da mi pomognes u ratovanju protiv vestica Wink Smile Mr. Green

Jugovic - E nece moci ove noci .. stas ti mislio .. napiso tamo celi referat i sad mislio ja cu da ti odgovorim istom merom .. e nece moci ove noci Smile .. pa sta ti mislis da ja imam vreme da samo tebi ovde pisem poruke ... e moj ti .. pa imam ja i drugih poslova ... Very Happy .. salim se brate .. sta da ti kazem mislim da su sve reci suvisne u vezi naseg prijateljstva i svih silnih noci provedenih pricajuci i davajuci savete jedno drugome. Ne bih da ti nista pricam jer vec sve sam znas.... Dakle u svako doba dana i noci mozes da racunas na mene za bilo koji savet ... zelim ti sve najbolje na odmoru .. a nadam se da cu dotle da probam da spicim jos koju hiljadu pa makar da ti se priblizim Wink Smile Mr. Green .. Hvala jos jednom na svemu.

E pa eto .. ja zavrsih ... mislim ovu poruku .. toliko od mene za sada .. Hvala tijanchetu, velji i Jugi na ovako lepim cestitkama .. a ja cu se trudit da jos koju cestitkicu napisu pre nego sto mi smugnu svi na odmor Wink ..

HVALA VAM OD SVEG SRCA !!!!

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti si čudo od djeteta....!Iju....ko navijen.

E, pa čestitam, i sad trk za Jugovićem!!!
Rolling Eyes 8)

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm... dok se ja ovako spora okrenem levo, desno, ti ćeš već biti na sedmom Wink Rolling Eyes
Svaka čast (i nemoj da me izneveriš, nego brzom brzinom na sedmi) Smile

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast cudo malo..hihihih...lepo ti napredujes vidim ja...Samo ti udri po tastaturi i sibaj dalje..sta je 6000 za momka kao sto si ti?Poljubac i samo napred Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CESTITAMO BOKYYYYY Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

beboooo necu drzati govore...samo cu da te cokim (u celce) Razz
ajde mozes ti to i brze.....narocito kad ti neka veca sedi za petama..... Wink
cestitkice od ja ......od srca..... Wink

_________________
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....kad te pojurim na svojoj turbo metlici :196:
ima da stigneš na sedmi sprat
pre nego čujemo odgovor na pitanje "Šta bi"

Ljubim te tako temperamentnog i vrednog
i penji se u onaj Jugovićev lift
Mr. Green

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Necu da duzim...Samo da ti cestitam i pozelim da stignes na sedmi sto pre. Imas veliki poljubac od mene...Samo tako nastavi.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Boki samo napred i nedaj se vecama Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> The Kid se popeo na 6.sprat!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon