www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Milion Dollar Baby"
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 7:24 pm    Naslov poruke: "Milion Dollar Baby" Na vrh strane Na dno strane

Dali ste gledali ovaj film? i kako vam se cini?

Ja sam ga gledala danas super je film mnogo sam plakala sam kraj je jako tuzan



_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je film koji je ove godine kod mene ostavio UBEDLJIVO najveći utisak... Kako su samo prikazani likovi u njemu, naizgled svi su hladni, ali njihova medjusobna povezanost i prijateljska ljubav, savršeno...
I ja sam plakala i jako emotivno doživela film. Volim istinite priče prikazane filmskom umetnošću...

Film je čista desetka, jedan od retkih koji je poslednjih godina zaslužio oskara!!!

Svaka čast za temu!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pocela da gledam pa odustala. Dvd jos stoji, nije me privukao dovoljno da ga odgledam u dahu. Mozda sednem da ga odgledam kad mi bude bas dosadno. Smile

_________________
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Sanjice varaš se... Film je odličan. Jedan od boljih u poslednjih nekoliko godina!
Možda je najlepše to što je kraj baš tako tužan. Ali da ga ne bih sada ovde prepričao celog, preporučujem svima da ga pogledaju jer se neće pokajati.
 
NENEE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican je. Odlicna gluma, dobra prica, sve naj naj. Mada ne volim filmove sa tuznim krajem, ali to je vec stva ukusa
 
shelita_5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jan 2004
Poruke: 54

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako dobar film, dobra prica.. odavno nisam gledala ovakav film..
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najboljih filmova koje sam gledao Exclamation Exclamation Exclamation 8)

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
dr@gan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 28
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je jako dobar i poucan moze covek da izvuce pouke iz njega!!
ja "volim" tuzne zavrsetke samo zato da mi bude jasno da nije sve tako lepo i lako u zivotu!!

_________________
orinoko porfaor stavi noge u lavor,ljovisna porqe prao sam ih malo pre!! Smile)
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja film nisam gledao ali nameravam naročito zbog Clint Eastwood-a i drugi su mi preporučili da ga obavezno pogledam

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
sneza021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Apr 2005
Poruke: 55

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je odusevio sto i nije tako cudno jer preferiram drame ali je odusevio i mog momka koji dva sata jedva da je progovorio par reci..Klint je pokazao i sa ovim filmom kakva je velicina..
Malo me podseca na Razjarenog bika!
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"opalio" mi jaku samarcinu da me svjesti da zivot i okolina znaju biti jako surovi.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A to je super film zaista me odusevio ali mogli su malo kraj i sretnije da naprave.ali sta se moze .stvarno je dobar film.....pogotovo mi pocetak filma i njena nastojanja da postane neko i nesto/.itd
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> "Milion Dollar Baby" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon