www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Milion Dollar Baby"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Dostojevski
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 641
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na mene film nije ostavio neke naročite utiske.Očekivala sam mnogo više obzirom na najavu.


_________________
potpisujem da dovoljno sam luda Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Dostojevski, ja se vec uplasila da sam jedina koju film nije privukao. Evo odgledala sam ga celog (malo sam dremala usput) i nisam uopste odusevljena. Neutral

_________________
 
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sad idem da ga uzmem iz kluba ako je izasao DVD. Bas me interesuje kakav je a inace volim bokserske filmove jos od Roki-ja Confused
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mom mišljenju Devojka od milion dolara zaslužuje prelaznu ocenu, ali ne višu od trojke na skali od 1-5! Ne umem da opravdam onaj veliki cut negde u poslednjoj trećini, kad se jedan priprost filmić koji umnogome podseća sadržajem na Rocky-ja, a formom na Flashdance, ničim izazvano, preobraća u snažnu ljudsku dramu. I gde je tu onda fokus, na boksu ili eutanaziji? Da li je gledalište diverzirano 1,5 sat sa "aperkatom" i "nokautom" ili je ta priča vrlo nezgrapan i nepotrebno dug uvod u elaboraciju na temu koja je doslovno pitanje "života i smrti"? Daleko je to od filma vrednog gore sličnim orgazmima, premda je Istvud uistinu nadmašio sve svoje rediteljske potencijale, a Svonkova se identifikovala sa ulogom za 10!

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
gandram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 30
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan od retkih filmova koje sam gledao dva puta istog dana.......
film je sjajan, toliko je realan, oslikava kakav je zivot u stvari... jednu tuznu sudbinu, neverovatnu snagu......... nikad bolji film... od kad sam ga gledao stoji mi slika iz njega na desktopu moba

_________________
Gagi
 
sKater
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 45
Mesto: nbG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa realan film Wink
supeeeer je ...
odusevio sam se ..
nema `beni happy end ...
Smile

_________________
sKa.
 
Bewrek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manhattan - upravo tako.
Koliko god filmova snimili i koliko god jaku filmsku industriju imali, holivudski filmovi jednostavno su mnooogo klise. Klint je pokusao da objedini americki san o izdizanju iz blata do zvezda, romansu, obaveznu prizemnu dramu, ispricao je pricu o nepravednom zivotu i sudbini, i za kraj, pozabavio se ozbiljnom moralnom temom (eutanazija). Kako je to ispalo do kraja, neka prosudi sam gledalac.
Sto se mene tice, film je kao i svaki drugi holivudski, koliko god ga umotavali u "jedinstvenu pricu, potpuno drugaciju od svega ostalog", ispod tog omota se nazire ono sto ima svaki holivudski film - klise.
Ocena - prolazno, 3+
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj film je definitivno zasluzeno ponio titulu NAJBOLJEG filma godine, narocito kada se uzmu svi ostali filmovi koji su bili u konkurenciji!
Sve u filmu je savrseno, od scenaria, kinematografije pa do rezije i glume....a narocito me odusevila Hilary Swank u ulozi boxerke cije filmove redovno pratim jos od filma "Boy's Don't Cry"....
Ja strasno volim autobiografske price, stoga bih ovom filmu dao cistu peticu....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se film strasno svidja, i jos uvek sam pod utiscima

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
taci2003
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 02 Jun 2003
Poruke: 1
Mesto: Frankfurt

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 23, 2005 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konacno nesto bolje u zadnje vrijeme! Tesko je do prvog miliona doci kao i u stvarnosti! U svakom slucaju vrijedno gledanja.
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 23, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fila je najbolji.....


gledao sam ga vec dva puta.....i opet cu.....


fenomenalan je......
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ga gledao,cuo sam da je jedan od najboljih filmova u zadnje vreme

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> "Milion Dollar Baby" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon