www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

klinka zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Gile!Super je kvaliteta pjesme,cista petica!a mozda ce biti i cijeli album na ovom site-u,tko zna?Nista Ti ne brini zbog cekanja,vrijedno je bilo cekati jer strasno volim Massimovu boju glasa...

Razz

Nego...ako moze:Josip Ivanusic. "Rujno Vino"?

Postovanje i pozdrav ekipi! Wink



_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:


Nego...ako moze:Josip Ivanusic. "Rujno Vino"?



Pesma je u muzickim zeljama

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brz si,brz! Very Happy Mozes li naci za mene slijedecu stvar?

Zeljko Golik-Mnogo je bola podnijela ova duša?

Hvala unaprijed!
*pusa* Very Happy

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
Brz si,brz! Very Happy Mozes li naci za mene slijedecu stvar?

Zeljko Golik-Mnogo je bola podnijela ova duša?

Hvala unaprijed!
*pusa* Very Happy
]

nasao sam pesmu od njega mnogo je bola, ako si siguran da je naziv koji si rekla tacan, onda ces morati neku drugu zelju da trazis

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zove se "Mnogo je bola",bit ce da si je nasao! :)Mozete li ju staviti na spisak pjesama?Hvala unaprijed!

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma Zeljko Golik - mnogo je bola je u muzickim zeljama

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala,hvala!Molit cu da stavite od grupe Legen-"Kolo".Primite pozdrav moj,vasa klinka Very Happy

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro koliko puta cemo morati da ponovimo da svako ima pravo da naruci jednu pesmu na dan? Da li vi mislite ako vam mi ispunimo tu jednu zelju, da odmah mozete da trazite drugu i tako 100 puta na nas... pa i mi smo ljudi, imamo dusu...

Masimalno tolesiremo korsenje Pravilnika po ovom pitanju ali pitanje je casa kada ce neko zbog svoje pohlepe ispastati... a dobro znate da onaj ko jednog izgubi pravo na Download, nece moci da ga povrati, pa makar igrao na nosu...

Razmislite malo pre nego sto budete nesto napisali...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oprosti Nenade,zelju "mnogo je bola"postavila sam vec 5.9.,a Gile je bio tako ljubazan kazati da ju je nasao,pa sam rekla da je to ta.Znaci pjesma je vec bila pozeljena petoga.A danas (6.9.)pozelih Legenovo "Kolo".Ne zelim se svadati,nego samo pitati jesam li nesto pogresno shvatila?

Zar ne vazi pravilo 1 skladba na dan? Crying or Very sad

Zahvaljujem unaprijed na odgovoru,
Pozdrav tebi,Nenade.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U redu je to ali ako si danas dobila tu pesmu, sacekaj lepo jedan dan, pa naruci sledecu i nece biti problema... a ne kao neki koji napisu sta im treba za sutra... pa cemo mi da se jurimo o gledamo ko je sta za kad narucio...

Morate da razumete da ovo radimo dobrovoljno i da nam niko nista ne placa, a da pored toga mi placamo server, placamo internet, struju, a gubimo vreme, zivce i zdravlje da bismo vama udovoljili... A i ovo malo reklama sto naplatimo, obicno nije dovoljno da se plati sam server koji kosta 100 EUR svakog meseca...

Nadam se da me razumete... bar malo Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
U redu je to ali ako si danas dobila tu pesmu, sacekaj lepo jedan dan, pa naruci sledecu i nece biti problema... a ne kao neki koji napisu sta im treba za sutra... pa cemo mi da se jurimo o gledamo ko je sta za kad narucio...

Morate da razumete da ovo radimo dobrovoljno i da nam niko nista ne placa, a da pored toga mi placamo server, placamo internet, struju, a gubimo vreme, zivce i zdravlje da bismo vama udovoljili... A i ovo malo reklama sto naplatimo, obicno nije dovoljno da se plati sam server koji kosta 100 EUR svakog meseca...

Nadam se da me razumete... bar malo Rolling Eyes


Je li gazda jel mogu ja malo na godisnji, izgleda me zdravlje napusta 8)

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Nenade na iscrpnom odgovoru.Potpuno si u pravu-bilo bi bahato ocekivati ono "Kud ja okom,ti skokom".Zao mi je ako je ispalo tako,ne misljah vrsiti pritisak ili vremenski "presing".

Kao sto sam vec rekla,jako sam zahvalna za Vase usluge,(npr.ste nasli stvari poput Saviceve verzije Dugmetovog evergreena "Lose Vino") i zbilja ne ocekujem da nadete nesto "u roku keks".
Pozdrav,klinka.
P.S.:Gile,a di ces?

Very Happy Mr. Green

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> klinka zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  sledeća
Strana 3 od 32

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon