www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sabor Trubaca GUCA 2005
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 12:46 pm    Naslov poruke: Sabor Trubaca GUCA 2005 Na vrh strane Na dno strane

E,ovako!!!Znaci blizi se jos jedan sabor trube i feste u Guci,koji ove godine traje citavih 7 dana.Interesuju me vasi utisci o ovom dogadjaju,ko je bio a ko ne i uopste vase misljenje o istom.
Ja sam licno bio vec tri godine za redom i mogu slobodno da kazem da je to neponovljiv dozivljaj svake godine koji se pamti do detalja.Iako su prosle godine pojedini novokomponovani politicari pljuvali po saboru nazivajuci ga "Vasarom",ja mislim da je to ipak jedna prelepa stvar u duhu Srpskog naroda koju treba sacuvati!!!
Siguran sam da ce i neko od vas ici ove godine,pa onda lep provod i mozda se i vidimo!!!



_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
Djole_i500
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 74

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prosle godine bilo mnogo dobro, 3 dana se nismo treznili
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna li netko tko ce nastupiti?Jako mi se svidja ta vrsta glazbe.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
nemo88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bitno ko ce nastupiti.Samo kad dodjes tamo tako ti je svejedno! Smile Provod je zagarantovan Smile
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
Zna li netko tko ce nastupiti?Jako mi se svidja ta vrsta glazbe.

Samo ti dodji i videces da je najmanje bitno ko nastupa.To ti je ukratko festival trube i alkohola,ma ludilo 24 sata dnevno.
-I jos nesto...........nema spavanja!!!!!!!!!!

editovala vecadok

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djole_i500 je napisao/la sledeće:
prosle godine bilo mnogo dobro, 3 dana se nismo treznili

Ove godine traje 7 dana,sto znaci da nema treznjenja isto toliko dana,ma super!!!

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma lepo je to, jedan prijatelj ide ove godine iz mog mesta i bas mu zavidim.

Dve stvari ne treba propustiti u zivotu Oktobar Fest u Minhenu i Sabor Trubaca u Guci.

Minhen bi preziveo u to sam siguran, ali Guca me plasi, kakva sam budala ogluveo bi i cak mozda opandrknuo Mr. Green

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
StefanKG
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 71
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je to strava mesto za zezanje i opustanje i naravno pijancenje!!vidimo se u guci!!!
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a koje su cene tamo, tj. koliko treba poneti za tih 5-7 dana?
kakvi su ljudi?
ima li agresivnih?
Kakva se takmičenja dešavaju?
 
hakynen
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 1588
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odrastao sam uz filmove Emira Kusturice, u njegovim filmovima glavni muzicki instrument bila je truba. Vremenom gledajuci i slusajuci zavolio sam zvuk trube, i danas mi je nesto posebno draga, zauzima veliku poziciju u mojoj kolekciji muzickih CD-ova.


Prosle godine sam gledao reportazu na televiziji OSM (lokalna televizija sa Pala), ostao sam zadivljen kako je ta manifestacija ne samo lokalnog, vec i regionalnog, kao i multinacionalnog karaktera, posebno me dojmilo to sto sam cak i slovence vidio na festivalu.
Poslije pregledane reportaze bilo mi je zao zasto nisam ranije saznao za Festival u Guci, ali, hvala Bogu, pa docekah ovu godinu, i jedva cekam prvi avgust, i ludi provod uz omiljene trube.



_________________
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E decki,pa bitno je ipak tko ce svirati.Meni su npr.Boban Markovic i Kocani Orkestar i Fanfare Ciocarlia najbolji...postoji razlika glede kvalitete,ne? Mr. Green

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna li neko kad počinje sabor.Neko mi reče prvi vikend u avgustu ali sam malopre čuo da počinje 01.08. Šta je od ovoga istina?

Inače nisam bio ni jedanput do sada ali ovaj put ne propuštam ni za živu glavu.
Kažu da je ekstra!!! Question

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Sabor Trubaca GUCA 2005 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon