www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rolls & Royce
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Lana1982
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su samo neka skupa kola - i svaki mesec mu moras menjat ulje, svake pola godine motor, elektroniku, itd.

bolju da uzmes onda maybacha.


 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma lep info ...
ali nekako RR nije ono sto je bio....
cekamo 9. seriju ako se BMW smiluje da napravi tj da izda.....konkurencija maybachu i RR i slicnima...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A inace ako ne znate Phantoma je dizajnirao Srbin poreklom iz Beograda.

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio je interview sa njime....radio je i na kabrio verziji...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jos nekoliko slicica...Wink
 
rile_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 52

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rucni rad..max testiranja....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_89 je napisao/la sledeće:
rucni rad..max testiranja....


Moram da kazem da taj model nije bas rucni rad. Sasija, limarija, farbanje je sve robotima radjeno. Unutrasnost se radi rucno...

_________________
 
rile_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 52

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na to sam i mislio... Very Happy...najluksuzniji auto poslije Maybacha Very Happy
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: RR Na vrh strane Na dno strane

Rolls Royce cabrio

Ovo su prve fotografije rollsroyceovog kabrioleta koji će premijerno biti prikazan u Detroitu, iako se još ne zna kako će se službeno zvati, očekuje se kako će mu ime biti Corniche Convertible
Corniche Convertible je ustvari proizvodna verzija konceptnog 100EX-a koji je predstavljen prije dvije godine, te je zadržao mnoge sličnosti sa ovom studijom po pitanju izgleda, ali i ostalih značajki, primjerice aluminijske konstrukcije, kromiranog poklopca motora ili LED svjetala za koja je malo tko mogao pretpostaviti da će pronaći svoje mjesto na konačnoj izvedbi.

Motorizacija bi trebala biti promijenjena pa se u Cornicheu neće naći 9,0-litreni V16 iz studije, već 6,8-litreni V12 motor koji razvija 453 KS uparen sa 6-stupanjskim automatskim mjenjačem, inače ova kombinacija je posuđena iz Phantoma. Očekuje se kako će Corniche ubrzavati od 0 do 100 km/h za svega 5,5 sekundi, što nije mala stvar za vozilo teško oko 2600 kg. Konačna brzina mu iznosi 235 km/h.

Što se cijene tiče ona će se kretati oko 270.000 Eura, dok bi se u Goodwoodu godišnje trebalo proizvesti 100 primjeraka. Više podataka po službenom predstavljanju automobila u siječnju.[autonet.hr]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alal vera stvarno P R E S T I Z .
ko ovo vozi taj bas uziva 8) 8) 8) 8)

_________________
nedd1ch
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
Alal vera stvarno P R E S T I Z .
ko ovo vozi taj bas uziva 8) 8) 8) 8)
da upravo tako samo sto ja imam 1 primedbu,zadnja svetla su trebala da budu uradjena u skladu s prednjim svetilma,da imaju neki neobican oblik kao npr kod lancie tesis,mislim da bi ti celom auto doddalo neu notu buduce exkluzivnosti.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
da upravo tako samo sto ja imam 1 primedbu,zadnja svetla su trebala da budu uradjena u skladu s prednjim svetilma,da imaju neki neobican oblik kao npr kod lancie tesis,mislim da bi ti celom auto doddalo neu notu buduce exkluzivnosti.....


Aha, slazem se za zadnja svetla...i dodajem da ni branik zadnji nije bash morao ostati 'netaknoot'...ne znam, ovo je moje mishljenje ali ipak nekako mi 'ne ostavlja ootisak' odpozadi...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Rolls & Royce Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon