www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lancia - Italijanska Legenda
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Lancia - Italijanska Legenda Na vrh strane Na dno strane

[B] MAlo ljudi zna da je Lancia ,ustvari deo Fiat grupacije.Poznatija kao Reli legenda u svojoj dugachkoj tradiciji izbacila je nekoliko legendarnih modela.Delta Integralle se proizvodila gotovo 25 godina u istom ruhu i predstavljala je najsavrsheniju tehnologiju svog vremena, takodje je poznat model Thema koja se pravila od 1985 do 1996 i ona je takodje bila izvan svog vremena.Krajem 90tih godina Lancia se prebacuje na komercijalnije modele kao shto su Zeta,Y i Kappa kao luksuzna klasa.
Ostavite vashe komentare ispod i ako hocete podobnije mogu objasniti model koji vas zanima.



_________________
nedd1ch
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je ovo samo dobar rally auto i nista vise.Ima sportskih osobina ali ja ga ne bih nesto posebno naglasio medju sportasima.

_________________
Master
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ rile_master :Kod nas se italijanska kola slabo cene,ali da se makar provozash sa nekim u bilo kojoj Lanci jedna voznja bi ti promenila mishljenje, veruj.

_________________
nedd1ch
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate, vozio sam se u Lancia-i (ne znam kojoj) i auto je kao i svaki drugi.Po meni nista posebno.
Ne kazem nista lose, auto jeste dobar, lepo ide, ima brzinu ali nista speciajlno.

_________________
Master
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lancia mog caleta 2.0 ie Turbo 16v sa 235ks fabrichki ochisti bmwa kog hocesh,jednom sam 323cia pochistio kao prashinu,da ne govorim o audijima 2.0,samo me je audi 2.3 turbo oflekao i to za 20m

_________________
nedd1ch
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lancia je dobar auto,ali nishta vishe od toga.Imala je uspjeha u auto sportu ranije,ali danas od sporta nema ni traga.
@nedd1ch : ova lancia sto vozi tvoj otac ne mozhe nikako da ochisti BMW-a,mozda si ga ochistio zato sto bolje vozish,nikako zbog auta.Po ogibljenju i ponashanju u vozhnji lancia i bmw se nikako ne mogu mjeriti, i ne zaboravi da ti je lancia prednja vucha,a u godinama u kojima se ona (lancia) proizvodila,tolka snaga na prednjoj osovini nije bila bash najbolje reshenje...

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Shaq meni je poznato da se na prenos od 5 brzina i poluosovine sa homokinetikom gubi nekih 30% snage motora, ali se zato dobija manje proklizavanje i bolji start,
koliko bmw 323i 1992 sa nekih 150-180ks, shto vozi moj drug, izgubi na kardanu od 2,5m i diferencijalu, ja misilim vishe, jedino shto on ima jeste tzv SHOW OFF tj kada on pochne da shkripi ispred diskoteke auto se vrti kao chigra,ali u prvih 50m headtohead trke sa bilo kim on stoji u mestu i lebdi levo desno,ali svaka chast bmwu pozzz

_________________
nedd1ch
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sportski automobili se i dan danas prave sa zadnjom vucom, zato sto sa tim pogonom najbolje vucu. Bolje od prednje vuce. Ti tvoji 235 konja sa prednjom vucom su ti isto kao i 210 konja sa zadnjom vucom. A to sto njemu proklizava na vasoj head to head trci, je znak da ne zna da rukuje sa kombinacijom kvacilo/gas, i verovatno mora da menja gume.

Verujem ti da si ocistio tog 323i iz 1992, imas MNOGO vecu konjazu. Da je on imao istu konjazu ne bi bio nigde...zato sto je zadnja vuca. u Danasnje vreme 323Ci ima 170 konja, zadnja vuca i ASC. Nema proklizavanja u startu...vec druga prica cak i sa samo 170 konja.

_________________
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@vlada_r Ne znam nijedan bmw me ne odushevljava,jedino onaj serija 3 od 1992 do 1997 ali kupe i to mozda najbolje 316i ili 325tds to bih kupio kad bi bash kupovao bmw,najpre zbog izgleda a onda i zbog performansi,mislim da je 316 dovoljan za zujanje po gradu uz neshto malo jurcanja
Nego hteo sam da vam pokazem koliko sam odushevljen ovom novom lanciom thesis,auto je preteran,pre neki dan mi doshao komshija iz Italije i dovezao jednu koju je kupio na kredit 2.4jtd auto je extra, iako je diesel ide kao mutava,evo sam oda vam pokazem unutrashnjost jednog Thesisa ali ovaj je benzinac

_________________
nedd1ch
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

WOW!Pa Lancia se bas popravila.Ovo ne izgleda lose.Unutrasnjost je sasvim OK, lepo je.

_________________
Master
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lančija je uvek imala svoje ljubitelje i tako će i biti...auto kao i svaki drugi ali ima neku harizmu...
nadam se da je ovo tenzis na slici....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@venom tu si u pravu,ovu ljubav prema ovoj marki auta sam nasledio od oca koji je chesto boravio u Italiji i jednostavno bio ocharan tim automobilima i dan danas pati od tog charobnog auta
@rile_master ne zaboravi brate da su italijanski automobili,a tu pre svega mislim na Lanciu prvi pocheli da trpaju elektronske stvarchice u enterijere kola,npr vec 1982 mozesh da nadjesh digitalni klima uredjaj,podizache,podeshavanje farova po visini,elektrichni krovni prozor,elektrichnu centralnu bravu,podeshavanje i zatvaranje retrovizora itd

evo pogledaj i uveri se sam evo ti dole slika enterijera Lancie Thema 8.32
sa 320ks ferrari motor iz 1987

_________________
nedd1ch
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Lancia - Italijanska Legenda Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon