www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mladi igraci i inostranstvo?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 4:35 pm    Naslov poruke: Mladi igraci i inostranstvo? Na vrh strane Na dno strane

Nekada najtalentovaniji mladi igrac Jugoslavije, super dribler i napadac zvezde potom transfer u madrid i od tada mu se "gubi svaki trag"!!
Sta vi licno mislite o Perici Ognjenovic kao i uopste o preranim transferima nasih mladih igraca u inostranstvo?????


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta sad mislim o njemu???
Ama bas nista... decko je sebe i svoju karijeru upropastio, ali sta ces, nije mogao da odoli parama! Rolling Eyes
On i Dejan Stankovic su tada bili sjajni u Zvezdi i bolje bi mu bilo da se preselio u neki manji klub dok se uhoda na zapadu, ali on je mislio da ce da bude glavna atrakcija u Madridu! Rolling Eyes
Gotovo 2 godine je sedao na klupi, i onda kao zaigrao za Kaiserslautern ali nije se bas nesto dokazao, sta nije ni cudno kad ne igra toliko dugo! Onda je imao trening u Ajaxu dok je Ronald Koeman bio trener i vec su mu skoro dali ugovor, medjutim su kupili Viktor Sikora i on je zauzeo zadnje mesto igraca koji nije iz EU. Znaci za Pericu nije imalo vise mesto... pa je otisao u Dinamo iz Kijeva! Da li jos tamo igra ili ne, pojma nemam, ali njegova karijera se zavrsila kad je i pocela... prelaskom u Real!

Inace ima dosta dobrih primera za mlade igrace koji su uspeli u inostranstvo! Recimo Mateja Kezman se dobro probio u PSV, a za Dejana Stankovica ni da pricamo. On je odma bio u prvoj 11 u Lazio i sad je standardni igrac u Interu. Ali dosta njih su propali i nikad se vise nisu pojavili u javnost. Igrali u neki veliki klub, pa onda otisli u Tursku, 2. francusku ligu ili u neku zemlju bivse Sovjetske Republike! Tuzno je to, ali tim igracima zine guza za pare, i onda se pokaju. Jedan primer je isto nekadasnji igrac Zvezde Zoran Jovicic (ista generacija sa Dekijem i Pericom) koji je otisao sa Bratislavom Zivkicem u Sampdoria Genua. Nije igrao uopste kao i Zivkovic, i na kraju nasao svoje mesto kod francuskog drugoligasa SM Caen, koji je sad u premir division ali on ne igra, a Zivkovic se cak vratio u SCG da zaigra u Obilic.

Mislim sta dalje reci... 85% tih igraca nemaju buducnost u 'belom svetu'!
 
nbevanda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 11
Mesto: fgg

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta cu misliti ,tuga za nas fudbal da mladi igraci idu tako rano vani,a pogotovo talenti pa se izgube i nista od njih ne bude.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa tim da je dosta mladih igraca propalo u inostranstvu misleci da ce biti glavne zvezde u tom nekom timu ....

ali ko sto kaze ona poslovica .. " para vrti gde burgija nece "

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi svima igraci do 22 Godine dao zabranu da izlazi iz Zemlje, pa onda da se odluci Wink

_________________
I C E M A N
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mog misljenja o ovoj temi!!
Mislim "jugo" je vec skoro reko citavu istinu, puno tih igrca ide stvarno samo za parama to je stvarno tacno ali u neku ruku je to i razumljivo kad vidis kakva je situacija kod nas, ali scim se neslazem je da se tim mladim igracima zabrani do nekih godina da izadju napolje jer ja mislim da ima puno talenta koji su u stanju da se napolju probiju sve zavisi gde hoce da igraju i u kom klubu!!
E sad samo o Perici Ognjenovic!!
Posebno zelim ovog igraca da izdvojim jer je on pre bio moj idol, i jos uvek je, iako je nestao!!
Ja mislim da je on bio jedan od najvecih talenta naseg fudbala, jos uvek se secam onih derbija 95, 96 driblo ih je sve nisu znali gde se nalaze, ali jednu gresku je napravio to sto je otiso u Real Madrid mislim to je jedan od klubova gde; ma kakav talenat da si nemozes da igras sa 19 godina, da je otiso bilo drugde, mogo je otici u spaniju u manji klub, holandija, njemacka, francuska svuda bi uspeo i bio bi sa sigurnjoscu jedan od najboljih napadaca evrope, ali eto vidis doklen je doguro: igra 2. ligu frncuske u SCO Angers a malo ko da ga se seti, i da zna uopste ko je to!!
Stvarno zalosno ali sta ces!!!!

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
brynh
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 142
Mesto: Pozega & Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako je uvijek bilo na ovim prostorima. Klubovi nemogu odoljeti novcima za nekog mladog, talentiranog igraca, prodaju ga, a onda je veliki problem za te igrace to sto se tesko probijaju u prve momcadi, vjerujem zbog razloga sto idu u velike klubove, mozda prevelike za pocetak karijere u Europi. Slazem se da bi za njih mozda bilo bolje da predu u neki manji klub i da se tamo afirmiraju, steknu nesto iskustva pa tek onda ondu u veliki, ali to nekada tako i ne ide, ne daju bogati klubovi da njima mladi igraci prolaze samo tako, pa ih imaju i previse i naravno da netko onda mora sjediti na klupi, pa cak i na tribinama.
Recimo, zar je Kezmanu trebala sezona u Chelsea, igrac njegovih kvaliteta ne moze toliko sjediti na klupi i onda se od njega ocekivati da ce poceti zabijati cim ude..
 
lenny85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kežman će sad u atleticu sa torresom razbijat, mislim da mogu u lp iduće sezone
 
Zaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 44
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba da idu u inostranstvo dok ne napune 22-23

_________________
Zaca Pandur
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jel ti nebi volio otici u recimo Barcelonu,Milan,Juve,Man,Chelsu ili neki drugi svjetski klub sa nekih 19 god???

Ja se nebi premisljao ni trenutka..Jedino ne smijes dozvoljavati da te tamo dr**** i sve ok...
 
slobolav
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Perica je imao veliki talenat,medjutim pogresio je sto je otisao u Real.Mnogo bi bilo da je otisao u Ajax
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslije nase trule lige i bijednih plata mladom igracu se ponudi ugovor sa autom i smjestajem u neki veliki klub...ko bi odbio budite realni...mislim da je nije dobro ali...
uzmite mladog Vukcevica koji je posao u Saturn izgubice se...moje misljenje kao i Lalatovic i Vidic i Vukic nego su oni na vrijeme pobjegli...

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Mladi igraci i inostranstvo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon