www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Decije pesme
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
umiljan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 1:51 am    Naslov poruke: vrtirepic Na vrh strane Na dno strane

ako neko ima pesmu vrtirepic
neka mi posalje na mail
umiljan@yahoo.com
ako moze

hvala


 
Pretty_woman78
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 639
Mesto: ........izmedju njegovog srca i sna......

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

divljikesten je napisao/la sledeće:
da li neko mozda ima pesme koje je snimio hor os"milos Crnjanski"?

ako neko ima neka mi javi na mail divljikesten@yahoo.com


pa to je moja skola, doduse daaaaaaavno bivsa Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
 
MEDOLINA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 48
Mesto: SUBOTICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sam nasla ali moze li mi neko pomoci kako to da prebacim u komp. ? kako da preslusam np. decije pesmice.

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE
 
no_problem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja bih zamolio ako neko ima pesmu od kolibrija vrti repic moj ... da mi je posalje na mail beogradjanin77@gmail.com ili neka ostavi link gde moze da se skine ta pesma ... hvala unapred
 
Dragunac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2007
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Baloni,baloni Na vrh strane Na dno strane

I ja bih voleo da nadjem tu pesmu.
U tekstu ima nesto kao "baloni imaju dusu".
Da li neko mozda ima od Kolibrija - Dimnjicar?

_________________
randjeli@beocity.net

Pomozite i vi oko pesama pod Dragunac trazi.
Ja pregledavam i saljem svima sve sto mogu Smile
 
Fata_92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 04 Dec 2007
Poruke: 1
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 04, 2007 1:52 pm    Naslov poruke: Kasnim "samo" 2 godine... Na vrh strane Na dno strane

Znam da se o ovoj temi pisalo jos pre dve godine,ali da li postoji ikakva mogucnost da nadjete pesmu Bole,Bole,Bole ne boji se skole,ne da,ne da Bolele da mu pamet sole...

_________________
Fata_92
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je neko cuo pesmicu Oki Poki? Engleski original Hokey Pokey! Probise mi klinke glavu!!!

Hvala

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
milos ppetrovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 14, 2008 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko je neko došao do pesme Oki Poki molim da je pošalje i meni na mi5@ptt.yu Hvala
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocigledno nio nije pronasao ovu oesmu ili ne zna o cemu se radi!!!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
hanchi28
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 14, 2008 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hitno mi treba jedna pjesmica,dugo sam je trazila ali nsiam je nasla.Ne znam joj ime ali znam da ide nesto ovako:

Suncani krug,nebeski svod,crtez je malog djecaka...
pa onda ide refren neka uvijek bude sunce,neka uvijek bude nebo,neka uvijek bude mama,neka uvijek budem ja



hitno mi treba ako je neko moze naci molim vas!!
 
Zuta Minuta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Apr 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 15, 2008 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pretty_woman78 je napisao/la sledeće:
Ako nekom treba decije pesme imam kolekciju od preko 400 nasih i oko 100 decijih pesama na engleskom.I imam oko 50-tak bajki.
PS.Moja cera obozava, javite se

Cao! Nedavno sam pronasla ovaj forum, i ovu temu! Trebaju mi neke pjesmice na engleskom. Ima ih na netu dosta, ali ne mogu se skinuti kompletno sa tekstom i muzikom vec samo odvojeno. Pa ako imate neke od ovih pjesmica, molim vas da mi ih posaljete. Hvala unapred!
The walking song
Good morning song
Humpty Dumpty
Lazy Mary
Where has my little dog gone
i ....
 
SSJ5
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jun 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 10:39 pm    Naslov poruke: PARKOVI ZA DECU Na vrh strane Na dno strane

ljudi,gde mogu da nabavim onu poesmu "ko cvece u prolece kao usi zecu,kao deca rastu,parkovi za decu..."???odgovorite mi na mail-eneya@webmaster.co.yu.unapred xwala:)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Decije pesme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon