www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Decije pesme
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
jovana986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 22, 2008 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hello svima....
Da slucajno neko ne zna gde mogu da nabavim pesmu " ko cvece u prolece, kao usi zecu, kao deca rastu, .... " .
Unapred zahvalna svima koji mi mogu pomoci po pitanju ovoga. Very Happy


 
natamilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Sep 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 1:42 pm    Naslov poruke: URGENT! Na vrh strane Na dno strane

I mene interesuje pesma ko cvece u prolece kao usi zecu,kao deca rastu,parkovi za decu.Gde mogu da je nadjem?HVALA
 
YegorNS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2007
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 27, 2008 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi pesma, ne znam kako se zove ni ko izvodi, ali evo nekih delova teksta

"Ljubav je kad se neko voli, ljubav je kad te neko voli!"

"Ljubav je kad bata voli seku!"

Please ljudi, svuda trazim i ne nalazim!
 
Marija_SM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 2
Mesto: Sremska Mitrovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 9:01 am    Naslov poruke: Pozz Na vrh strane Na dno strane

Kako se ubacuje pesme decije Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question ima pesmica za decu......

_________________
Sta da kazem, neznam............... Pozdrav za sve Smile Smile Smile
 
Marija_SM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 2
Mesto: Sremska Mitrovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 29, 2008 7:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja neke pesmice za decu,samo neznam kako da ih postavim Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Wink Wink

_________________
Sta da kazem, neznam............... Pozdrav za sve Smile Smile Smile
 
tetarajna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 02, 2009 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li mi neko moze reci gde mogu da pronadjem pesmu "Januarske zvezde bele" (svu noc su letele dok nisu isplele tunike za bele jele, *** za imele)?
 
scoutjohny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Maj 2009
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 20, 2009 11:20 pm    Naslov poruke: Decije pesmice Na vrh strane Na dno strane

Narode ima m solidnu kolekciju decijih pesama koju mogu da prosledim moderatorima, kako bi ih oni okacili. Probah da odgovorim SLV za S' one strane duge, ali jos uvek nemam 20 postova! Sve u svemu, pesama ima raznih, sto po forumima sto na *********.com i ja imam pristup nekima.
Ako hocete mogu da ih dostavim moderatorima, doduse tek za jedno dve nedelje (neke ********* mogu i odmah da posaljem) jerbo idem na neku operaciju pa cu biti van stroja jedno 3 nedelje Sad

Ako odgovara, javite se

scoutjohny


[Edit by Raziel@Nosgoth: Zabranjeno je linkovanje ka drugim sajtovima.]
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 21, 2009 10:30 am    Naslov poruke: Re: Pozz Na vrh strane Na dno strane

Marija_SM je napisao/la sledeće:
Kako se ubacuje pesme decije Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question ima pesmica za decu......

Marija_SM je napisao/la sledeće:
Imam ja neke pesmice za decu,samo neznam kako da ih postavim Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Wink Wink

Sto se tice postavljanja na sajt, to bi moralo da ide preko nekog od nas, moderatora ili super moderatora, te bismo mi te pesme preuzeli od tebe, recimo, pa ih postavili na server. Wink Dakle, jednostavno nas kontaktiraj putem privatne poruke (kada postavis 20 ili vise postova na forumu) ili nam ostavi svoju adresu. Smile

tetarajna je napisao/la sledeće:
Da li mi neko moze reci gde mogu da pronadjem pesmu "Januarske zvezde bele" (svu noc su letele dok nisu isplele tunike za bele jele, *** za imele)?

Imamo je u izvodjenju Lole Novakovic i mozes je preuzeti sa naseg sajta i to upravo Arrow OVDE! Very Happy

Uzivaj uz www.domaci.de! Cool

_________________
 
vojkana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 02, 2009 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tražim tekstove dečjih pesama o drugarstvu, ali na žalost ne mogu da nađem ništa na netu. Može li neko da mi pomogne? Unapred hvala
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 03, 2009 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tekstove pesama mozes potraziti u odgovarajucoj temi, dakle Arrow ~ Tražim tekst ~ Domaća muzika. Idea Wink

Dobrodosla na www.domaci.de! Smile Cool

_________________
 
Obozavalac...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 18
Mesto: Negde daleko gde nema zlih ljudi ...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 20, 2009 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja jednu novu deciju pesmicu za vas ... Pesma nosi naziv: "Zabac" i izvodi je Nina Petkovic, ako zelite mogu Vam je poslati pa da postavite na sajt Smile
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 23, 2009 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes, naravno, evo moje adrese Arrow eyeofnute@yahoo.com Idea

Pozdrav! Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Decije pesme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon