www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto devojke nose stikle
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 5:22 pm    Naslov poruke: Zasto devojke nose stikle Na vrh strane Na dno strane

Zasto lepsa polovina nosi stikle da li zbog visine mozda su vise sexy ako nose stikle

vase misljene..............


 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne nosim stikle jer to nije zdravo za noge.Mislim da vecina zena nosi stikle zato sto se deckima svidaju stikle,a i da bi se osijecale zenstvenije( dulja je noga uz stiklu,kuzis?).

eto. Very Happy

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih nosim....ne zato sto se nekome svidja,vec zato sto se meni svidja...za mene su stikle simbol zenstvenosti i elegancije...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ма zаvisi gdе idem i sta oblacim,ali Ok su mi stikle ne nesto preterano visoke,nego ono standardno!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
ledenadama
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 363
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 9:57 am    Naslov poruke: cao Na vrh strane Na dno strane

stikle ne samo ravna ili eventualno sad leti neke papuce,uglavnom sportska obuca

_________________
ja tamo kad ono medjutim
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osecaj elegancije,ozbiljnosti,zavodljivosti.....i pomalo zbog dobijanja visine....

Volim kad na zenskom vidim stiklu.....
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Twix"]

Volim kad na zenskom vidim stiklu.....[/quote]Evo cure,sto sam ja rekla?[I][/I]dito[I] Smile

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki voli na videti zensku na stiklama - lepo joj se zategnu misici na nogama i ... ma sta reci deluju j...zovno a cure vole da tako izgledaju Mr. Green
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cika Kure je napisao/la sledeće:
Svaki voli na videti zensku na stiklama - lepo joj se zategnu misici na nogama i ... ma sta reci deluju j...zovno a cure vole da tako izgledaju Mr. Green


Potpisujem i inače ja imam cijelu kolekciju stikli doma, i mislim da je to moj fetis...... Rolling Eyes

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stikla daje visinu..zenstvenost...napete misice na nogama i guuuzi pa ju podognu jos s tim... Rolling Eyes

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stikla daje visinu..zenstvenost Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 1:24 pm    Naslov poruke: Visoke potpetice vode u ludio Na vrh strane Na dno strane

Jedan svetski naucnik je dosao do zakljucka da hodanje u visokim potpeticama moze da bude veoma opasno
- ne samo da moze da izazove fizicke povrede vec i da dovede do mentalnih poremecaja. Jaral Flensmark tvrdi da postoji veza izmedju stikli i sizofrenije kod zena. Visoke potpetice primoravaju osobe koje ih nose da zategnu misice na listovima, a taj polozaj moze da blokira neuroreceptore u misicima i dovode do prekida lucenja dopamina, od koga uveliko zavisi nase mentalno zdravlje.

vidim ja oko mene sve neke lude osobe (salim se)

Sta mislite o ovome ...... da li i dalje mislite ta su stikle tol ko bitne u zivotu

Inace i ja volim da vidim devojku na stiklama Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Zasto devojke nose stikle Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon