www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto devojke nose stikle
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Visoka stikla, daje totalno drugu figuru! Noga izgleda lepse, guza zategnutija! Zenstvenije je, seksi....a nekima pomaze "da porastu"! Kod mene to nije cilj! (172cm-bez stikli)! Stikla za mene nije stikla, ako je ispod 5cm(mada je i to malo)! Ja obicno nosim osmicu, desetku i dvanaesticu! (8cm, 10cm, 12cm)


_________________


 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad malo ozbiljnije...
Naime svi znamo da muskarci padaju na duge noge... visoke stikle daju varljivi izgled da je noga dugacka vise no sto jeste... mislim da to je to

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste i ja se slazem da zene lepse izgledaju sa stiklama da li je neko procitao ovaj moj text da su stetne
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neke ih nose zato sto su niske,neke jer ih prosto obozavaju

Stikle su jednostavno simbol zenstvenosti i elegancije
a to da li su stetne ili ne...ma ko mari...ustvari sta danas nije stetno!? Rolling Eyes Wink
 
speed-girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Okt 2004
Poruke: 42

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma koliko bila niska nosila sam ih jednom i vise nikad!! vratila sam se bosa kuci!!! ubile me stikle! Evil or Very Mad

_________________
in my own little happy universe...
 
minnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 148

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam stikle i stalno ih nosim, iz razloga sto se lepse osecam u njima elegantnije, zenstvenije......i t d! Mr. Green
 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta znam volim stikle,al ne nosim cesto samo u nekim posebnim situacijama...

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto su sexi i noge i guza izgledaju mnogo bolje kad smo na stiklama,a inace mnogo bolje igram na stiklama

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moracu i ja jednom da probam da igram u stiklama Mr. Green (salim se)
vidim da devojke slabo mare sto su stikle stetne....ali ok ko zna kako bi ja razmisljao da sam zensko Laughing
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheh extra...STIKLEE NA NOGE...NOGEE U KOLA...hihiihih stiklicee ma skrozzz extra.....jeste da sam sportski tip...i da su patikicee RULE...ali stikleee kojee u poslednjee vremee obozavammm da nocim..su simbol zenstvenosti..i sigurnosti ....VIVAAA LAA STIKLE

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da bi bila sigurnija u sebe.Ja se super osecam na stiklama.Svojevremeno sam patila sto ne prave i patike sa stiklom,pa da ih nosim.
Mada,u poslednje 3 godine ne izlazim iz patika,(bez stikle).Ali,docice opet mojih 5 visokih minuta

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosim ih, mada mi nisu (toliko) drage. mnogo ljepse izgledam sa stiklama, ali iskreno jako su neugodne. tako da ih izbjegavam koliko god mogu. Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Zasto devojke nose stikle Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon