www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto devojke nose stikle
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nosim ih cesto posto sam dosta visoka ali volim ih, noge lepse izgledaju u njima i daju doze elegancije


_________________
 
Jasna92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 21, 2008 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PiNkLaDy je napisao/la sledeće:
Ja ih nosim....ne zato sto se nekome svidja,vec zato sto se meni svidja...za mene su stikle simbol zenstvenosti i elegancije...Wink


Slazem se Very Happy
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene su patike vrhunac elegancije...stikle niti volim niti imam potrebu da nosim...dovoljno sam visoka, sexy, zenstvena, elegantna itd i bez njih Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 30, 2008 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ih nosim svaki dan i uopće ne moraju bit visoke, jednostavno volim cipelice i što ću. navečer volim visoku štiklu, baš sam jučer kupila neke čizmice sa štiklom, mogu se nositi i po danu i navečer.
eto, obožavam štiklu.
 
Dama sa Balkana
¤ dišem za tebe ¤
<b>¤ dišem za tebe ¤</b>





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 2061

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
za mene su patike vrhunac elegancije...stikle niti volim niti imam potrebu da nosim...dovoljno sam visoka, sexy, zenstvena, elegantna itd i bez njih Wink


Slažem se s tobom... U potpunosti... Imam par komada u ormaru koje skupljaju prašinu. Laughing Nit' su mi ugodne za nositi, nit' mi je drago gledati druge s visine, a imam duge noge pa zato nemam tu ludu potrebu nositi ih. Rolling Eyes Osjećam se ženstveno, elegantno, zavodljivo i što je najvažnije - udobno... u tenisicama, balerinkama, tj. na manje od 5 cm... Jer ako se ne osjećaš udobno u onome što nosiš, onda nećeš ni izgledati čarobno. =)
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ih nosin...
Kakva je to cura koja nema štikle hahahahaha
Najdraze moje do 10 cm crne, do nekih bijelih s bijelim cirkonima, crne pacciotice, imam i neke s manjim cm al u bukvalu obožavam da ih nosim.
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ima djevojki koje nose stikle da bi izgledale vece,, imam drugarica koje stalno stikle nose zbog svoje visine Wink
No, ja ih vec nosim zato sto djeluju vise elegantno Very Happy Ne nosim ih zbog visine, to mi ne treba.!

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
medena_19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2009
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2009 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sta sve nije zdravo Razz volim stikle i nosim stalno nista ispod 12 Mr. Green visina i zenstvenost Razz
 
larchic123
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 02 Feb 2008
Poruke: 14
Mesto: RUSSIA

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 15, 2009 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim stikle Laughing ali samo na novu godinu nosim Mr. Green


_________________
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2009 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim da ih nosim., i kad god imam neku priliku za njih iskoristim je. Imam previse obuce na stiklu, neke sam mozda nosila jednom neke mozda ni jednom. Jako volim da ih nosim , i osecam se super u njima. Wink

_________________
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2009 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja neizmjerno volim da vidim djevojku ili malo ozbiljniju i stariju zenu u stiklama Smile Naravno, najvise volim kad ih moja draga obuje... Jednostavno joj to daje jedan skroz drugaciji izgled Embarassed Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Zasto devojke nose stikle Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon