www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Seks i suze
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Seks i suze Na vrh strane Na dno strane

Vođenje ljubavi je za većinu jedno od najlepših iskustava u životu, nešto u čemu se jako uživa. Opet, nekada se prilikom vođenja ljubavi dešavaju neobične stvari - recimo, da se partnerka rasplače (ne mislimo na slučajeve nasilja, pošto to onda ionako ne bi bilo vođenje ljubavi, nego seksualno nasilje). Za neke je još više zbunjujući slučaj kada se partner rasplače.

Ovakvo iskustvo redovno zbuni nerasplakanu stranu. Šta je sad to? Ne samo da ih zbuni već ih i uplaši - da nisu u nečemu pogrešili? Ne daj bože, povredili partnera ili partnerku? Ako nema povrede, zašto onda suze? Zar nisu uživali? Hiljadu pitanja javi se u takvoj situaciji.

Nakon što se rasplaču u toku ili posle seksa, žene su obično zbunjene, dok se muškarci koji su se rasplakali pretvaraju kao da se ništa nije desilo, kao da je sve proteklo isto kao i uvek. Njihovim partnerkama takva reakcija nekada bude čak i izluđujuća - a opet, malo koja žena želi da pokrene razgovor o tome.

U suštini, objašnjenje ove pojave je jednostavno - pod uticajem hormona i emocije jače prorade, pa u nekim slučajevima dođe i do suza. Muškarci, baš kao i žene, mogu da budu emotivni, pa i njih emocije mogu da ponesu u toj meri da se rasplaču. Takva muškarčeva reakcija iznenađujuća je za većinu žena, ali dešava se.

Šta učiniti u takvoj situaciji? U principu, ne morate da učinite ama baš ništa. Rasplakani partner ili partnerka nisu ni na koji način povređeni. Naravno, nežnost bi im prijala - baš kao što bi im prijala i da se nisu rasplakali. Ako vas ovakva njihova reakcija baš izluđuje, možete probati da razgovarate s njima i da ih pitate zbog čega ih emocije toliko ponesu. Mada, ako ste u stanju, najjednostavnije rešenje jeste da jednostavno prihvatite da im se to nekad dešava u toku ili nakon seksa i da "ne dižete frku" zbog toga.



_________________
 
Don Peppito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 58
Mesto: Gde je i Bog digao ruke

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E u takvoj situaciji,ako se dogodi,uzmeš lepo fen i osušiš suze!!!
Šalu na stranu mojoj devojci se to vrlo često dešava.U početku sam mislio da je kojim slučajem nisam povredio ali sada znam o čemu se radi....
Oslobađa se veća količina serotonina tkz.hormon sreće pa dolazi i do suza!!!
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 5:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala bogu nije mi se desilo, a nadam se da i nece...bas bi bilo smesno..pa crkli bi oboje od smeha

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se desilo,ali bi mi bilo jako cudno da se to desi...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se desavalo da mi suze oci kad sam najvise uzivala Smile

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 6:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se jos desilo. Iskreno, voljela bih i to dozivjeti da emocije budu toliko jake da i ja zaplacem.
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi se to jos desilo..

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekaj..... da nije razlog kad se onarasplace zato sto mu je malen pa ga ne oseca, ili kad se on rasplace posto mu je mali pa je ne oseca.................. Rolling Eyes

Sala na stranu, naravno da bi bilo neprijatno kad bi to doziveo. Od tog trenutka mislim da vise nebi bilo seHa, bar ne tog dana/te noci vise.
Ipak bi to bila neka "vrsta" shoka, ali nakon sto bi se ispricali i kad bi ukapirao o cemu se radi, od drugog puta pa na dalje mi to nebi prestavljalo neke probleme posto znam o cemu se radi.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Udri da boli ako to ona voli!!!! Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil
 
vip-maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 85
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi se još desilo valjda i neče
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi se desilo da zaplacem,
ali sam par puta osetila tugu nakon "svega"...Ni danas mi nije jasno zasto.
Kanda se emocije uskomesaju Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se place samo kad vidim da to ipak nisam trebala sa njim da uradim Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Seks i suze Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon