www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suncane skale
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 6:44 pm    Naslov poruke: Suncane skale Na vrh strane Na dno strane

jojj nabavija sam suncane skale...i zelela bih postaviti na sajt...ali nemam pojma kako..HELP Smile


_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako Confused Salji na mail muzickezelje@domaci.com ili se javi na pp pa preko ICQ ili MSN. Jedino je to resenje...

_________________
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok..ok...evvv ...sad cem Smile

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
beat_radio_88mhz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 97

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice, molim te stavi bez reklama Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
posto nema nigde, a na radiju traze, a ne mogu da pustim sa reklamom
please Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm juchee nestho nije htelo...grkkk pa nematee pojma kak to sve ide spojo..>Sad

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grkk..vec vishe od pola sata pokusavam da attachem ..i to JUST 3 pesmice....na mail....ALi nemaaaa sanse....grkkk mozda bi biwo lakse msn??mnogooooooooooooooo hmmmm..ajd sanjice......ti se javi >>:

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
beat_radio_88mhz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 97

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idi na RapidShare.de, pa tamo uploaduj, i sacuvaj link, pa posalji to sanjici i meni.
na RapidShare je jako brz upload.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do mene su stigle 3 pesme zipovane, nista vise. Mozda da probas po jednu pesmu da saljes? Smile

@beat_radio_88mhz, kakvih reklama? Ja nikad ne stavljam reklame. Smile

_________________
 
beat_radio_88mhz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 97

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
kakvih reklama? Ja nikad ne stavljam reklame.

A Tose Proeski???
ima reklama na svakoj pesmi,
ne mogu da ga pustam na radiju,
a mi jos nismo dobili iz PGP-a.

Pozz
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E za to se obrati Jugovicu, nisam to ja . Laughing

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

beat_radio_88mhz je napisao/la sledeće:
A Tose Proeski???
ima reklama na svakoj pesmi,
ne mogu da ga pustam na radiju,
a mi jos nismo dobili iz PGP-a.

Pozz


E pa znas kako, taj album nije izasao zvanicno, niti ga ima na netu (niti na DC++ i slicno), pa da se zna ko ga prvi dobio! Wink
A ako je hitno, se javi meni na PP, pa cu ti poslati pesmu koju trazis (bez reklame).. Wink
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eee pocela da saljem....pesmice nekomm opu....preko msn-a...samo ne znam kome.,...hmmmmmmmm.....
alll postavice on to.>>>
yuuu..pa zabojavila se....sorry...ajd mah.. Confused

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Suncane skale Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon