www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

svitanje-pomesana i konfuzna osecanja ili mir i sredjenost?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 5:03 am    Naslov poruke: svitanje-pomesana i konfuzna osecanja ili mir i sredjenost? Na vrh strane Na dno strane

da li ste ikada cekali svitanje sami?
u paru?
kako vam je bilo?
kako ste se osecali?

da li ste bili mirni i stalozeni ili ste razmisljali o svemu i svacemu i osecali se zbunjeno?
kako na vas utice svitanje i cinjenica da se dan radja?
da svanjava jos jedno jutro koje se mozda ni po cemu ne razlikuje od ostalih ali nesumnjivo nikada nece moci da svane bas to jutro,jer se nijedan dan ne moze vratiti?




koje svitanje pamtite?
s kim ste ga docekali?
zasto je ono za vas posebno?
da li ste nekad doneli neku vaznu odluku u svitanje?
kako ste se osecali tog svitanja koje ce vam zauvek ostati u secanju?


da li mislite da je covek u svitanje razredjenijih ili zguzvanijih misli?
da li uopste,svitanje na vas utice i kako ga dozivljavate?



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 5:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno jako mi je cudan taj osecaj kada docekujem svitanje. U poslednje vreme sam nocna ptica odnosno radim i uchim nocu a preko dana spawam tako da mi se relativno cesto desava da svitanje docekam sam, za radnim stolom. Zaista to doba dana ima neku posebnu energiju koja coveku jednostavno razbistri misli. Neke stvari, meni ne pojmive, razumeo sam bas u svitanje. Doneo sam nekoliko vaznih odluka u svitanje a onu najvazniju do sada, da li da se uopste trudim i nastavljam skolovanje ili pocnem da radim - doneo sam bas u svitanje Smile (U ponedeljak polazem prijemni hehehe) Very Happy

Ne znam chudno je kako utiche to vreme na mene .... ima neshto tu Smile
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 7:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja to isto kazem...kao da svaki covek moze da vidi i prepozna nesto drugacije u svakom svitanju koje doceka,i uvek nesto shvati...
po meni je to sasvim normalna stvar jer sam jaaako puno svitanja docekala...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da li ste ikada cekali svitanje sami?
u paru?
kako vam je bilo?
kako ste se osecali?


Ne sećam se da sam dočekala neko svitanje sama, uglavnom tu divnu čistinu sam dočekala jednom u zagrljaju mog muža. Osećala sam se nekako ispunjeno, i razmišljala o sreći koju mi je podario Bog. Osetila sam unutrašnji mir i spokoj jer se pored mene nalazi voljena osoba koja me gleda kao malo vode na dlanu. Odgovor na ovo pitanje kako sam se osećala ne mogu jasno formulisati, jer ni sama ne znam odgovor, iako on leži negde na dnu moga srca. Samo ono zna koliko je zatreperilo kada je bilo to svitanje.

Citat:
da li ste bili mirni i stalozeni ili ste razmisljali o svemu i svacemu i osecali se zbunjeno?


Mislila sam samo o mom braku, o tome koliko bih život dala da moj muž i ja uspemo u životu, da imamo svoju porodicu, eh... puno tužnih stvari mi se tada pokazalo, iako sam u dubini duše osećala neopisivu sreću. Nekako, osećanja su se mešala u svitanje. Sva ona nagla sreća bi se odjednom pretvorila u bol i tugu, iako je voljena osoba pored mene. Moja sreća se postepeno ispreplitala sa tankim nitima nekog straha od gubitka voljene osobe. Osetila sam se uznemireno, to je konačna definicija kako sam se osetila u svitanje.

Citat:
kako na vas utice svitanje i cinjenica da se dan radja?


Na mene svitanje utiče tako što počnem da razmišljam o nekim stvarima kojima u mom umu preko dana nema mesta. Valjda je to zato što su mi misli u svitanje mirne, odmaram mozak i onda mi dođu sama od sebe neka pitanja koja me uznemire i zabole.

Citat:
da svanjava jos jedno jutro koje se mozda ni po cemu ne razlikuje od ostalih ali nesumnjivo nikada nece moci da svane bas to jutro,jer se nijedan dan ne moze vratiti?


Svako svitanje je drugačije, možda čistije i jasnije od onog prethodnog.

Citat:
koje svitanje pamtite?
s kim ste ga docekali?
zasto je ono za vas posebno?
da li ste nekad doneli neku vaznu odluku u svitanje?
kako ste se osecali tog svitanja koje ce vam zauvek ostati u secanju?


Pamtim jedno jedino, koje sam dočekala u zagrljaju mog muža. Govorili smo jedno drugom lepe, tople reči, pune ljubavi, nežnosti i razumevanja. Dovoljan je bio pogled sa njim da osetim kako mi srce zatreperi dok me njegove oči posmatraju, znajući koliko me voli, i znajući da je ta ljubav čista i nevina.

Citat:
da li mislite da je covek u svitanje razredjenijih ili zguzvanijih misli?
da li uopste,svitanje na vas utice i kako ga dozivljavate?


Ujutru se čovek budi najčistije duše, koja čeka da je oblikuje dan koji predstoji. Meni je um ujutru razbistren, ispunjen samo nekim mislima vezanih za brak. Svitanje utiče na mene, jer sam već gore navela kako sam se osećala dok sam ga dočekivala sa voljenom osobom.

Inače, apsolutno se slažem sa kolegom...

Citat:
Ne znam chudno je kako utiche to vreme na mene .... ima neshto tu

Smile
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svitanje koje se doživi sa voljenom osobom-suprugom/djevojkom potpuno ispunjava dušu čovjeka,čovjek dobiva neki neobjašnjivi elan,pun je pozitivne enregije.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa.. jedina odluka koju sam u svitanje jednom sebi zacrtala je da neću pit više toliko alkohola Mr. Green

šalim se.
jedino značenje za mene ima to kaj je još jedan novi dan i što to imam uradit.
ugl sam sama. sama, sama, sama i ak sam budna ( a dogadja se vikendom, što ću, klubovi ) volim sjediti na svomu balkonu i tak..sam sjediti.

da li sam dočekala s nekim ? jesam, ali to mi ništ nije značilo više od trenutka kad je bio i sumrak, tak da..

a, da, jedini sumrak koji sam čekala sama i osjećala se strašno je kad mi je frend poginuo. krov bolnice, ja i tišina .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> svitanje-pomesana i konfuzna osecanja ili mir i sredjenost? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon