www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tose Proeski ili Vlado Georgiev?
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Ko je bolji?
Tose Proeski
38%
 38%  [ 63 ]
Vlado Georgiev
47%
 47%  [ 78 ]
Oboje su mi simpa....
14%
 14%  [ 24 ]
Ukupno glasova : 165

Autor Poruka
mydisplayname
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 8
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 5:16 pm    Naslov poruke: Tose Proeski ili Vlado Georgiev? Na vrh strane Na dno strane

Ko je bolje???!



versus



 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim i jednog i drugog sa slusam ali bolji je ipak Vlado Georgijev Razz Razz

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tose nije los,al ipak Vlada je Vlada Wink

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
m@rij@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa VLADO je ZAKON!!!!



Editovao nightmare. Nemoj da prosudjujes o temi ako vec imas misljenje. Neko moze da ima misljenje suprotno tvom.

_________________
marija
 
dijetelina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 17

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tose nije los al ipak Vlado je mnogo bolji
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obojica su super, ali mnooooogo vise volim da slusam Vladu! Mnogo kvalitetnije pesmice, a tek sto volim onaj njegov promukli glasic..........Vlado, definitivno!

_________________


 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos jedan glas za Vladu, koji ima mnogo osecajnije i kvalitetnije pesme 8)

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni jedan ni drugi...Obojica su bas bez veze.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja slusam i jednog i drugog, ali za mene je Vlado Georgiev zakon Exclamation
Njegove pesme mi se mnogo vise dopadaju, i "Zeno bez imene", "Reci mi da znam", "Zbogom ljubavi" i "Lazljivica" su mi jako drage pesme a od Tose mi se samo 2-3 pesmice onako svidjaju, ali nisu mi se bas uvukli ispod koze! Wink
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tose definitivno

Vlado mi deluje suvise uobrazeno. Ok, ima kvalitetne i slusane pesme, vece hitove, jak produkcijski tim, ali je po mom misljenju Tose mnogo bolji. On ima bolje vokalne sposobnosti, ume da pusti glas, dok sa druge strane Vlado bas i ne ume. Meni njegove pesme deluju suvise monotone, dosadne, sve su VEOMA slicne. Sve radi na isti kalup. Tosetove pesme mi se vise svidjaju.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam cula bas puno pjesama ni od jednog ni od drugog al ono sto sam cula....mogu rec isto sto i dare vlado je monoton i dosadan ..ja se nisam mogla PRISILIT da njegovu pjesmu odslusam do kraja..tose je ipak bolji ,zivlji i stilom i glasom..ja bi vladu stavila na pokop da pjeva Laughing nekako mi se ne svidja Very Happy

_________________
 
shashawulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jun 2005
Poruke: 66

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obojicu wolim da slusham ali Wlado ima ljepshi glas i pjesme su mu daleko kwalitetnije...

_________________
~...NeMa kRiwCa Da Ga nIJe BoG kaZnIo Exclamation ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Tose Proeski ili Vlado Georgiev? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon