www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vam treba od prvog izlaska do seksa???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebalo je 2-3 nedelje. Zato što to nije bilo na jednu noć. A sa devojkom koja bi to odmah uradila, ne bi ni bio u vezi Rolling Eyes


_________________

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa negdje oko 2 - 3 nedelje... Neutral

_________________

~ Banetova Žena ~
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba da prodje dosta vremena

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Decko sa kojim sam bila u vezi tri godine...cekao me je ravno - godinu dana Twisted Evil
al sam grozna bila...
Ali ne zalim...Bili smo u iskusenju i on i ja, ali smo i dokazali da veza moze i bez sexa...Barem neko vreme...
Ali smo u one dve godine posle toga, sve nadoknadili
Mr. Green


Slazem se sa tobom,tako sam ja bila sa prvim deckom,mozda nebi sad cekala godinu dana ali ko zna mozda par meseci
 
zelenojedobrozaoci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 105
Mesto: beograd/ i ostatak sveta.

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Decko sa kojim sam bila u vezi tri godine...cekao me je ravno - godinu dana Twisted Evil
al sam grozna bila...
Ali ne zalim...Bili smo u iskusenju i on i ja, ali smo i dokazali da veza moze i bez sexa...Barem neko vreme...
Ali smo u one dve godine posle toga, sve nadoknadili
Mr. Green


Slazem se sa tobom,tako sam ja bila sa prvim deckom,mozda nebi sad cekala godinu dana ali ko zna mozda par meseci


u kom vi vremenu zivite ? nemogu da verujem u vase izjave. vas dve neznate sta je strast.

ako mi se dopadne nece proci ni dva dana. dobro i ja njoj

_________________
iskustvo je ono sto dobijes dok ocekujes nesto drugo
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Epa,izvini mi nismo te vrste devojke koje vi mastate,pa momcima vam u tome mozda ne odgovara,vi ste manje vise navikli sve odmah da dobijete,pa barem ovako cemo onda videti dali je vam je stalo za nas uopste ili samo je seks vazan...(taj ko i ceka,doceka)ako je o necem problem,izvolite momci,imate k...devojke za prvo vece i taj stil...inace na tvom odgovoru,znam sta je strast,ne brini... Wink
 
zelenojedobrozaoci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 105
Mesto: beograd/ i ostatak sveta.

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ha ha ha. sta da dobijemo ? izvini nerazumem te. a vi nista nemate od toga ? ha ha ha

ma daj. nije vazno to je tvoja stvar

pozdrav

_________________
iskustvo je ono sto dobijes dok ocekujes nesto drugo
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

markoni ! chim me nema neko vreme pravish ***** na forumu.cccccc

ps: dechko moj, ipak moram da priznam da si u pravu Wink ..delimo mishljenje. Znachi nema chekanja..a zashto chekati ? shta i kome tim chinom dokazati ? devichanstvo ? dobra i fina cura ? Nikako pre udaje ? ...ili pak neka druga dubioznost... Confused

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haha pa ja cu ovde da umrem od smeha... Da li uopste bitno koliko ko ceka. Neko ceka (ali se i naceka) a neko ne... Po meni je stvar strasti, privlacnosti... A onda sve dolazi sve samo od sebe, ili? I u tome nema nista fina ili ne... Kako se ono kaze: dobre devojke stizu u raj a one druge svuda? Haha

Ajde sada da vas cujem momci...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bitno je da se da od srca-samo malo

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako pristane na sex odmah na početku, naravno necu odbit ali joj se kasnije necu javit niti bi želio imat ista s curom koja olako daje, a opet tko zna koliko ih je takvih moglo biti prije mene.....ne hvala, radije sam strpljiv sa curom koja mi se svida i do koje mi je stalo jer se kasnije sve ostalo isplati a time jedan izazov više za mene...
 
Samo tvoja ortakinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Maj 2007
Poruke: 105
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je trebalo dve nedelje

_________________
Jednom se zivi Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Koliko vam treba od prvog izlaska do seksa??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon