www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Leteci start-novi voditelji
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 7:51 pm    Naslov poruke: Leteci start-novi voditelji Na vrh strane Na dno strane

Novi serijal i novi voditelji tacnije voditeljke....Mara I Mirina...
Sta mislite o novom sastavu leteceg starta?


 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 5:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,ja mislim da su Ana i Milan u toj emisiji nezamenljivi... Crying or Very sad mislim da niko od njih ne moze bolje da vodi tu emisiju,oni su mi bas bili dobar tim za to...Mara mi je simpa,jos iz emisije "Jednostavan zivot",zanimljiva je,duhovita,jako slicna Ani...O Marini trenutno nemam nikakvo misljenje...ali,mislim da njih dve nece moci da naprave emisiju zanimljivom koliko su mogli Milan i Ana... Sad

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
nelika18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: u raju

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su bili bolji ana i milan
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja ni ne znam ko je Marina Embarassed ... dok Mara...onako...videla sam je samo u Jednostavnom zivotu. Blesava je, otkacena, ali nekako imam utisak da je to sve pod Aninim uticajem.
A sto se Leteceg starta tice, vise bih volela Milana i Anu, mozda zato sto sam na njih navikla i sama asocijacija na tu emisiju su mi njih dvoje. Videcemo, mozda se ove devojke pokazu i kao bolje...mada sumnjam...A i definitivno ce mi nedostajati ono "prepucavanje" izmedju Ane i Milana Wink

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treci seijal "Leteceg" super je samo sto mi Ana nedostaje.
Navijam za Marinu koja je prva vodila emisiju 48 sati svadba da potsetim "kapljicu"

_________________
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja navijam za Marinu...Nju sam uvek najvise volela od svih...Jos kad bi mogao i Blaza s njom... Mr. Green
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam vise volela da gledam Anu i Milana,bili su zanimljiviji.Sad vise i ne gledam Sad

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
chobanchica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milan je najbolji On ucini gledanom svaku emisiju u kojoj se pojavi,pa cak i "sve za ljubav"...leteci start mi je sada dosadan...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez Milana kao voditelja i serijal je katastrofa..Milan je osoba koja zna uveseliti gledatelje ali ih i privuci i zadrzati ispred tv kanala

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
alex81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosla ekipa je bila bolja!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Leteci start-novi voditelji Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon