www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

autostoperski vodic kroz galaksiju
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je knjiga. Marvin je lik. Takav se nece skoro pojaviti u knjizevnosti. Kraj me je malo razocarao. Nekako je depresivan, bas u Marvinovom stilu.

 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam tek pre neku godinu pocela da citam Daglasa i naravno da sam bila potpuno odusevljena tim svojim otkricem, nosila knjigu u skolu i citala drustvu i sl gluposti. sada osecam da sam se malo prezasitila njegovih tekstova ali autostoperski vodic je nesto sto kao poludela svakog meseca izvlacim iz police i trzim ispodvlacene delove da jos jednom procitam.
Upravo ono sto je Maryllas rekla o tom spektru tumacenja jedne knjige je i najzanimljivije. nekada vam se cini kao da vas sagovornik/ca prica o potpuno drugacijoj knjizi sto vam otvara nova znacenja i interpretacije i prosto ne mozete da odolite a da ponovo ne procitate bas taj deo o kome sta raspravljali.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima li je neko slucajno u PDF formatu?? nisam imala priliku da je procitam ali sam cula da je stvarno dobra

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 4:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga me je odusevila, ali film kako-tako. Ipak, ne moze sve da stane u jedan film.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne znam zasto, ali mene nikako ne privlaci da kupim ovu knjigu. a puno sam cuo o njoj.
 
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK je, ali kraj mi je malo bezveze.
 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ja nisam citao knjigu ali sam gledao film. strašan film, pravo mi se svidio!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> autostoperski vodic kroz galaksiju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon