www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ozenjeni...
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 6:00 pm    Naslov poruke: Ozenjeni... Na vrh strane Na dno strane

Videla sam ovu temu u "Njegovoj sobi" pa rekoh i da vidimo sta devojke misle o tome...

Dakle da li bi ste vi drage devojke se upustile u neku avanturicu sa ozenjenim koji je bas po vasem ukusu? Smile
Odnosno da li biste prevarile onoga sa kim ste? I da li biste to uradile makar jednom ako ne vise puta? Very Happy


 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh gde nadje bas ovo da postavis ... ni jedna nema jaja da odgovori Mr. Green muskarce se uvjek hvale sa to , a zene to kriju zato ne pitaj ih Laughing

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim, al pomislila sam da ce i zenske malo da se opuste pa da kazu koju... Smile
 
jassmin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 200
Mesto: po potrebi...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm, inace imam pravilo da ne zavrsavam u krevetu s tipovima koji su zauzeti...

ne radi se niokakvom solidriziranju s zenama, vec cisto zbog sebe- zasto bi o od mene uzimao nesto sti mu fali u vezi/ braku, a ja dobivala samo mrvice?

ali unatoc tome, bila sam s jednim zauzetim, a da to nisam ni znala

i da mi se neki tip stvarno svidja bila bih, jer kao sto sam rekla nikad ne znas kad ti netko laze

ali svela bih to na jeda put, nikad si ne bih mogla oprostiti da razorim neciji brak i unesrecim neciju djecicu Crying or Very sad

_________________
:lolj:
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sestro gde nalazis sva ova pitanja? Rolling Eyes

Da li bi prevarila onog sa kojim sam zbog ovakve avanture ili? Aj definisi malo pitanja. Razz

_________________


Poslednja prepravka: sanjica_021 datum Sub Avg 19, 2006 2:32 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIKAD......
jojj kad smo kod toga......jednaa mojaa drugarica.....nijee sa ozenjenim...ali je sa uzasnoo matorimm covekom..iii to mi je skrozzz fuj...

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 5:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno sam to napravila i nisam se pokajala.....i ja i on smo bili u losim vezama i zajedno smo se izvukli iz tih katastrofa.....
danas smo u fantasticnom braku, imamo decu, prelepu kucu, i uspesne karijere..... 8)

ali, takvu vezu ne bih preporucila nekom ko zna da ce iz te veze izvuci samo mrvice, jer ce na kraju biti povredjen/na....... Exclamation

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
lths204
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 36
Mesto: Chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 7:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ne! Ne bih nikada nikome pravila probleme, a pogotovo ozenjenom coveku..

_________________
LTHS204
 
ArmaNL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jan 2005
Poruke: 216
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da su mladji ozenjeni naj naj haha hm-hm-hm-hm znati sta mislim.
Usudila bih se nema sta, ali ako ima djecu nebi. jebes zenu, zenu mozes mjenjati kao i mi muzeve ali kad imas djecu to je dozivotno, i treba da mislim sta bih to njima znacilo, sad oni bili moji ili ne, nije bitno. djete osjeti i vidi svasta bolje nego stariji.

_________________
Pozdrav, Arma H.

 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Naravno da ne! Ne bih nikada nikome pravila probleme, a pogotovo ozenjenom coveku..
bas kao sto kaze lths204 lths204
slazem se u potpunosti sa njom

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne reci nikad...ja sam barem to naucila....
covek se ne pita s srcem , nazalost
koliko god neces i ne zelis neciju decu da povredis...nekad ima nesto jace od tvoje zelje..ljubav..

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 1:42 am    Naslov poruke: Ozenjeni Na vrh strane Na dno strane

Nazalost, u poslednje vreme ima dosta momaka koji su ozenjeni i varaju svoje zene. A ja sam sad za vikend nalatela na preslatkog tipa koji ima zenu, a kazu mi da je vara. E sad, da li ona to zna ili ne....
Pitanje je da li bih, po vasem misljenju, trebalo da budem sa njim? Ja se svidjam njemu, a i on meni, ali ja sam u nedoumici zbog njegove zene.....
Pomagajte!!!!!!!!!! Question
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ozenjeni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon