www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ozenjeni...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u vezi sam sa zauzetim muskarcem 6 godina,dokle...ne znam

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lanam je napisao/la sledeće:
u vezi sam sa zauzetim muskarcem 6 godina,dokle...ne znam



kako ti nije zao njegove zene? samo mi to nije jasno? ako ne zelis da budes povredjena, nemoj ni ti povredjivati druge...

zamisli kad ti zavolis nekog i taj te neki bude varao sa nekom njegovom, kao sto taj tvoj sada vara svoju zenu sa tobom?

sve se vraca, sve se placa... Rolling Eyes

nikad ne bih mogla bit sa nekim ozenjenim, upravo iz gore navedenog razloga... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto da mi bude zao?
veruj mi postoje zene koje se zadovoljavaju sa punim friziderom i placenim racunima,to je za njih brak.
ne vidim nista, ama bas nista da je pokazala da je zaljubljena i da joj je stalo do njega,osim formalnosti i papirologije sto je stite.
zena koja voli,koja se bori to zna ocito da pokaze,u ovom slucaju za 6 godina sa njene strane nista me nije uputilo da pomislim da ono uopste i razmislja o emocijama.
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lanam je napisao/la sledeće:
zasto da mi bude zao?
veruj mi postoje zene koje se zadovoljavaju sa punim friziderom i placenim racunima,to je za njih brak.
ne vidim nista, ama bas nista da je pokazala da je zaljubljena i da joj je stalo do njega,osim formalnosti i papirologije sto je stite.
zena koja voli,koja se bori to zna ocito da pokaze,u ovom slucaju za 6 godina sa njene strane nista me nije uputilo da pomislim da ono uopste i razmislja o emocijama.

Pa čemu onda takav brak? Zbog djece? Moji su roditelji razvedeni, i iskreno, mnogo mi je lakše tako, nego da znam da neko od njih "švrlja", a da su u braku samo "zbog mene".Čemu to? Ako već 6 godina ima vezu sa strane, zašto ne okonča brak? Zašto uostalom postoji razvod? Ne znam, ja ne bih mogla biti s oženjenim muškarcem, tj.-nikada ne bih mogla biti nekome ljubavnica, druga žena, ona "sa strane"...

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ih zasto..?!
zato sto postoji pritisak sa strane,nimalo prijatna situacija.
ona koja vecito cuti i nikada nista ne pita,a brak sklopljen van granica nasih,zakon jasan i cvrst na njenoj strani.
roditelji koji uvek prete da ce se ubiti,seku vene i ostala patetika.
neznam..jedino kada bi ona eto slucajno posumnjala da on ima ljubavnicu pa eventualno postavi neko pitanje. za sada jos uvek nista!
a da posumnja,ne znam sta bi trebala da uradim da ona to prizna.
moze i mesec dana da se ne pojavi kuci,ona ipak nikada ne sumnja da postoji jos neko!
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lana, to sto ona njega ne pita jel ima ljubavnicu, uopste ne znaci da ne sumnja...Moze da ne sumnja, ako vec ne dolazi po mesec dana, samo ako je maloumna.

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gdje je u svemu tome on, mislim ne kužim, kaj je onda on sa njom uopće? Nemoj mi samo reći da je opravdano to što ona voli pun frižider a on to plaća, i to je kao to. Wink
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nazalost..izgleda da je to to.da ne misli neko da je ovo moj subjektivan komentar posto se krijem pod br 2,ovo dele svi nasi prijatelji i poznanici koje smo zajednicki stekli.
zena je zaista fenomen,ovako nesto nisam imala priliku da sretnem u zivotu.
i povrh svega,osim onoga sto je stekla preko njega,ona zaista nema koren,niti gde da se vrati,niti familiju,ona sem za njega nista drugo i ne poznaje.odprilike kao usvojeno dete.ona nema potrebu apsolutno nista da menja,jer nista drugo joj se ne ne nudi i moze tako jos 100god.
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A on? Zar tek tako dopušta da mu žena koju ne voli (čim je vara) kroji život? E pa ni roditelji, ni niko na ovome svijetu mi ne bi mogao narediti s kim da budem. Ako ja u vezi/braku ne uživam, i osjećam da to više nije to, zar mi iko može diktirati šta da radim? Ne razumijem, on je s njom iz nekog, ajmo reći sažaljenja, jer ona nema kome da ode ukoliko se razvedu?

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aha. Klasika. S njom je zbog sažaljenja ondak.... Ne znam koje je gore, sorry što sam gruba i neću se mješat jer sigurno ne poznajem cijelu situaciju i znaaam da takvih ima puno, ali ipak..Zar baš njega da odabereš od svih momaka? I on koji je ne ostavlja? Wink
Čemu sve, kao da je gušt onda bit u trojci..
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naprotiv ne kroji nista,i tisina je glasnija od nje.jednostavno ne vidi se,kao da ne postoji,ali opet dovoljno postojana da svi njegovi pametuju i previse,ajde da kazem ucenjuju i prete.
i zamisli fora,zelis da nekoga nema da bih bio komotan i sretan a ne povredis druge,na zalost ali tako ispada.
svi truli da truliji ne mogu biti,a opet dovoljno veliki da daju sud.cuti,trpi,sta nas briga sta radis,ali ne razvodi,jer...... Confused
mi zivimo kao svaki drugi momak i devojka,izlazimo,radimo,poslujemo,slavimo.nemamo tajming da neko mora kuci,idemo gde zelimo.
to nije veza iskljuciva kroz hotelske sobe,ne krijemo se,slobodno se svuda krecemo.idemo skupa i na pijacu,i na letovanje i za novu godinu i u crkvu,jednom recju savrseno nenormalna veza Very Happy
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al ipak nešto narušava tu idilu...Ona Confused

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ozenjeni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 12 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon