www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ozenjeni...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta da joj radim?
jedino da je pozovem da ide sa nama! Smile
ko zna mozda bi se malo i aktivirala uz nas !


 
shine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 59

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako to okrutno zvuci! Ipak, Njemu je najbolje, on pored sebe ima 2 zene i one ga vole , nijedna ga ne napusta. Svi sretni i zadovoljni!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam kako te devojke sto idu sa ozenjenima razmisljaju!
Pa i one ce sutradan da se udaju i sta ako njima neka treca osoba to isto uradi?
Zar se ne osecaju ponizeno sto to rade, sto se ti muskarci samo istresu na njima i vrate se svojoj zeni, deci, kuci...
Tu nema ljubavi samo je seks u pitanju.
Zar ne postoje slobodni muskarci sa kojima bi mogle da budu?

_________________
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razlozi za prevaru naravno idu od najbanalnijih,tj ciste avanture i promene,cisto zarad sexulanog zadovoljstva..pa do onih tezih prica,gde zaista pravi igraci se sretnu u pogresno vreme.
svedok sam jedne price od mog prijatelja koji ima blizu 40 godina,brak,i sada vec duze vreme pored sebe zenu(ljubavnicu) koju najvise voli na svetu.
to sa njegove strane sigurno nije klasicna prevara i izduvni ventil,vec jedna teska prica sa takvim emocijama,da znam kroz koji pakao prolazi.
on sa njom nije iz sexulanog zadovoljstva jer mu je malo u braku dosadno,vec tu zenu istinki voli,bolje receno obozava.
samo kada si u braku to malo teze ide,nemogucnost materijalnog stanja da preduzmes neki korak.on radi od jutra do mraka da bi sa njom uspeo ostvariti zivot,jer ima dupli teret obezbediti svoju familiju,i steci uslove za neki novi zivot.
srce ne bira koga ce zavoleti,stoga mozda jesam protivnik brakova sa 20 godina,smatram to emotivnom nezreloscu.i onda kada udjes u neke prave godine zarobljen vec sa svakodnevnicom,upoznas zaista osobu koja moze da ti parira.
treba ipak imati neko iskustvo iza sebe,da sutra kada se odlucis na korak braka,podpuno i zrelo se predas istom.
niko nam ne moze garantovati da partnere koje smo upoznali sa 20 god(cak i po zakonu osoba do 21 god smatra se mladjim punoletnikom,a psiholozi neku zrelost prepisiju tek nakon 21 god)da ce ti isti danas sutra sa 35-40 zaista biti nasi zivotni saputnici.dodju godine sazrevanja,ludost prodje,izgradis se kao licnost i shvatis da ono sto si izabrao papiroloski u dvadesetoj nije tvoj zivotni izbor.kada gledam svoje momke sa 20 god,mogu da potvrdim da to nosi definitivno bili muskraci pored kojih bih ostarila.
tako da je zaista puno razloga koji dovode kako muske tako isto i zenske partnere u stanje otudjenosti.ne treba generalizovati sve samo kroz krevet i jednu avanturicu.svako od nas ima svoju pricu i niko nije identicna jedinka.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
zena je zaista fenomen,ovako nesto nisam imala priliku da sretnem u zivotu.
i povrh svega,osim onoga sto je stekla preko njega,ona zaista nema koren,niti gde da se vrati,niti familiju,ona sem za njega nista drugo i ne poznaje.odprilike kao usvojeno dete.ona nema potrebu apsolutno nista da menja,jer nista drugo joj se ne ne nudi i moze tako jos 100god.


ta zena je jedna ocigledno napacena dusa, neko ko se mucio kroz ceo zivot i koji se sad svim silama bori da zadrzi ono malo sigurnosti sto ima. nije lepo podsmevati se tome.(njeni mehanizmi su takvi. a to sto je zadovoljno punim friziderom i krovom nad glavnom izuzetno cenim i postujem. ne kazem da je to dovoljan razlog da bi se ostalo u braku,ali koliko vidim ona jedina trpi i zao mi je sto je tako.)
smatram da ste i ti i njen muz jako jako citaj JAKO gresni i moram ti reci da osudjujem VAS! Ako zeli da ispadne takav dobrocinitelj moze sasvim slobodno sa se razvede i zivi sa tobom novi zivot, a nju,ako ima sredstava , a ocigledno ima, neka nastavi da izdrzava. to je humano! i ljudski. ovako, izvini,ali zavlaci i tebe i nju i.. A to kako ti dozvoljavas da on svake noci (ili to u mesec dana odlazi da deli jastuk sa njom ako ne i ceo krevet) to je vec tvoj problem koji ocigleno ne umes da resis. a molim te nemoj mi reci da ti to prosto tako prihvatas..jer je tako najbolje i bla bla. Ma,covek je baja! Mr. Green
Zelim ja tebi svu srecu u zivotu i ljubavi, ali vidis ti si za mene taj "fenomen",a ne ta gospodja.
toliko.
s postovanjem
vasa iznervirana LOL
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lol,nemoj samo da se ti nerviras,da smo gresni,gresni smo!i taj krst cemo mi poneti sa sobom.
ne volim samo kada neko fokusira pricu na krevet i samo krevet.sta je krevet?!
mi nismo tim krevetom ni malo optereceni,postoje osim njega daleko dublje price sto smo prosli.ostvarili se profesionalno jedno uz pomoc drugog,u bilo kojim segmentima jedno na drugo se uputili,da sada iza nas stoji ipak neki uspeh,tako da i drugi imaju koristi i to velike od nas.zato im je valjda dobro i puno ne zanovetaju.upravo i zivoti ne bi bili nalik na ove,da se upravo nas dvoje nismo sreli.eto vidis barem je nesto korisno bilo.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro, ali ipak je on taj koji najmanje trpi, moraš si to priznati. On je taj koji ima da kažem tebe, a i nju - rezervu. Ako jedna ode, uvijek ćemu ostat ova druga. Njega mi ama baš nije žao. Wink
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bice onako kako mora biti!
nisam opterecena,zivim svaki dan ovog mog vremena,trudim se da nakupim lepe momente u svim segmentima.ako je sudjeno ni prvi ni poslednji par koji se razisao.i u slobodnim vezama nije svaka sa epilogom hepi end,ljudi se sastaju,druze i rastaju.
oni nemaju prepreka,pa opet ne zavrse zajedno i uvek je neko povredjen manje vise.
sto da mi njega bude zao ili sebe ili nje?
zdravi pravi ,svako je autor svog zivota i svako od nas ce snositi konsekvence za svoja dela.
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tebi lane niko i ne treba... sebi si dovoljna. Mr. Green
Meni je žao tu naivnu ženu iz te tvoje priče... mada kad bolje razmislim, žao mi je i tebe, a i njega jer ste se upleli u nešto čega niste ni svesni jer mislite (naročito ti) da je to jedna šala, igrica koja se završava happy endom. Malo sutra.
Koliko god ti bila 'svesna' situacije i koliko god ti pametovala, iskomplikovala si živote drugih a i svog za koje ćeš na kraju sama da platiš ...a kasnije ti sva pamet sveta neće pomoći jer ćeš koliko god ti negirala, patiti.
Stvarno ne razumem ljude zašto stvari komplikuju kad mogu jednostavno živeti.... ah da, vole izazove... rizikovati. Pa slobodno... ovde te niko (nažalost) ne može zaustaviti, samo mi je žao sto ljudi kao ti biraju živeti na ovaj način kad mogu u tim godinama da se lepo skuće bez briga i pokajanja.
Ja lično nikad nisam bila za ovu vrstu odnosa ... jer ne želim graditi sreću na tuđoj nesreći. Eto toliko.

Pozdrav i bez ljutnje!
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda cu patiti manje vise kao i svaka cura na ovom forumu kada je ostavljala ili bila ostavljena.
trenutne ambicije jos uvek mi nisu za udaju,sada zelim samo da volim,da sam zaljubljena,da stvorim nesto,da putujem...a kada dodje vreme za teze teme,onda ce to biti samo moja bitka.
u svakom slucaju da mi se ova epizoda vrati,sutra po cenu dece,kuce ali nikada necu dozvoliti sebi brak bez ljubavi.
meni brak nije kompezacija meterijalnih uslova i udomljenja,jer nisam kuce na ulici kome treba pruziti dom.sve u zivotu radim iskljucivo iz ljubavi i zarad emocija.
sebe smatram prvenstveno kvalitetnim covekom,a neko ce ko treba vec prepoznati to.
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije u tome reč.. nisi ti "ona gospodja" tj njegova supruga, već je pitanje morala ...bar se nekad znalo to poštovati.. Rolling Eyes
Pa ko još danas rastura tuđe brakove? Neću reći onaj bez morala, iz poštovanja prema tebi, jer ne želim da se vređamo ali da li misliš kad bi te sutra neko i kao takvom nazvao, ima li pravo?
Ti kažeš- sve u životu radim isključivo iz ljubavi i zarad emocija
pa zar u ovom nekom nazovi životu nema neka pravila koja bi se trebala poštovati? Ako je već moral i dalje daleko od toga... Confused
Majka mu stara...pa valjda treba da se zna šta možemo i dokle možemo Question
ili možda sam ja staromodna ili pošandrcala da tako kažem... nisam cool Cool ne vodim se isključivo srcem i emocijama...uffffff pa ima stvari što mi srce želi štošta toga...ali znam granicu i tačka.
I opet, Lana, zaista... ti imaš pravo na svoj život...ti krojiš svoju sudbinu onako kako tebi odgovara i niko ti verovatno i neće stati na put... ali ja kao neki ovde, smatram da nije niti pametno, niti lepo, niti ljudski, niti kako god hoćceš nazovi... rasturiti nečiji brak iz bilo kog razloga....
Eto i opet izvinjavam se ako delujem grubo, jednostavno nisam pristalica ovog.
Pozdrav
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

krevet? ne ne sreco, ne krevet kao mesto "desvanja radnje" vec kao mesto gde dve glave sanjaju na jednom jastuku. nazalost ove dve glave ocigleno ne sanjaju isti san, ali postoji to nesto sto njega svaki put vrati u taj isti krevet,na taj isti jastuk.
Sreca je retko kad potpuna, tezimo joj,ali tesko stizemo do nje, i tvoja je takva. Drago mi je da si ti srecna i da si kao postavila stvari na svoje mesto (bar je to tvoj neki plan),ali ako svog voljenog nemas u potpunosti.. nista od svega toga.
Sta sve ljudi zrtvuju zbog ljubavi, svakakve gluposti cine, a ovaj Gdin cak ni papir nece da potpise...eh.
Osim ako doticni nije ozenjen zbog papira? to bih vec nekako i mogla da razumem.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ozenjeni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 13 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon