www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ozenjeni...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam...citam ove poslednje 2 stranice...

pokusavam da razumem, al mi nesto ne uspeva...

ne bih da osudjujem nikog, svako ima prava da zivi kako god zeli...


ali kao sto je neko vec rekao, zasto ne moze jednostavno...zasto ljudi obozavaju da komplikuju?



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 08, 2008 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ako su u braku...a ne zive zajedno? (ide na fakultet u drugu drzavu) Neutral Neutral
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je toliko jadno, nisko, po mom mišljenju. Znam da srce ne bira, ali da li je u redu biti sa takvim čovekom, da li je u redu rasturati nekome brak? Laže, onaj koji kaže da se ne može odljubiti od ''zabranjenog voća''. Ponekad, srce razum ne pita, ali ako smo jake ličnosti, nikada sebi nećemo dozvoliti da se zaljubimo u oženjenog. Sve je stvar karaktera.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da li je u redu rasturati nekome brak?

naravno da nije, ali moje je vidjenje da brak mogu rasturiti samo to dvoje koje i jesu u braku...nikako neko spolja...dakle, ako muskarac odluci da prevari svoju suprugu on, i samo on, je kriv za raspad braka...nikako devojka/zena sa kojom je prevara pocinjena...da nije to bila ona bila bi neka druga, treca itd
Citat:
nikada sebi nećemo dozvoliti da se zaljubimo u oženjenog

sebi mozemo da ne dozvolimo da spavamo sa ozenjenim, da ne udjemo u vezu sa njim, ali nikako ne mozemo odrediti u koga cemo se ili u koga se necemo zaljubiti...tu biranja nema...prosto se...eto...desi
Citat:
Sve je stvar karaktera.

apsolutno, ali stvar karaktera onoga ko je u braku...ako on ne zeli da prevari...ma...mozes mu poturiti pod nos sve do jedne zene sveta i on nece pokleknuti...ako je pravi, naravno...ako nije...pa...dzaba takav brak...mozda nije ni tako lose sto se raspao

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
milenica-85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Dec 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma jadno po meni,nemam komentar New Evil
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam zasto se samo krive ljubavnice u ovoj prici. Taj "muz" da je dovoljno jaka licnost, niko ga ne bi mogao naterati da prevari, pa makar mu gola hodala pred ocima.
A srce ne bira koga ce da zavoli...

Meni se nikad to nije desilo, a i nisam osoba za takve tipove...meni je potrebna 100%na paznja

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
vekish
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam mislila da mi se to nikad nece desiti iz vise razloga, pre svega jer sam uvek vise volela malo mladje od mene a i uvek sam postovala tudje ali kad mi se desilo nisam ni pitala da li je ozenjen mada je to bilo sasvim ocigleno iako nije nosio burmu...on me nije lagao niti krio to od mene samo ja nisam ni pitala niti me to zanima.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vekish je napisao/la sledeće:
Ja sam mislila da mi se to nikad nece desiti iz vise razloga, pre svega jer sam uvek vise volela malo mladje od mene a i uvek sam postovala tudje ali kad mi se desilo nisam ni pitala da li je ozenjen mada je to bilo sasvim ocigleno iako nije nosio burmu...on me nije lagao niti krio to od mene samo ja nisam ni pitala niti me to zanima.



bez da mislis svasta ali me zivo zanima, sta ocekujes od toga?

njegov razvod i da bude s tobom?
ili ce to da bude cista kombinacija?

i sta dalje ako to krene malo dublje?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
vekish
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ocekujem nista i ne ulazem nista u to...ne znam zasto sam zanemarila tu cinjenicu ali eto...nije cista kombinacija ali svakako nece otici dalje jer ja ne zelim da se neko razvodi ili ostavlja bilo koga zbog mene.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala na odgovoru Wink

pamet u glavu Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U avanturicu kad bi bas bio po mom ukusu Shocked mozda (da sam slobodna) Mr. Green al gde bi to stiglo to vec ne znam,,, nisam imala takvo nesto iskustvo da bih znala.
Da li bi prevarila onog s kim sam Confused hmmm pa valjda ako sam nekom silom snjim inace sto bih nema potrebe za time...

Nezgodna situacija valjda kako god, al svesne su obe strane sta rade ako im valja i odgovara ako sam misle na sebe ajde samo napred nego dokle ce sve to trajati i kako ce se zavrsiti i sta se moze ocekivat od toga ko zna Mr. Green svako zna kako i sta, situacije mozda nisu svuda iste...
Citat:
nazalost ove dve glave ocigleno ne sanjaju isti san, ali postoji to nesto sto njega svaki put vrati u taj isti krevet,na taj isti jastuk.

^ evo primera... ako ga nemas u potpunosti onda nista od svega.


Poslednja prepravka: anchi22 datum Pon Dec 29, 2008 3:38 am; ukupno izmenjena 1 put
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar da ja budem krivac što se nekom raspada brak, oduzima imovina ili djeca, ili nedaj bože da se nečija žena ubije zbog mene Neutral . Ne.
Te žene koje to rade očito imaju manjak samopouzdanja i ponosa Rolling Eyes

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ozenjeni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon