www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ozenjeni...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
naravno da nije, ali moje je vidjenje da brak mogu rasturiti samo to dvoje koje i jesu u braku...nikako neko spolja...dakle, ako muskarac odluci da prevari svoju suprugu on, i samo on, je kriv za raspad braka...nikako devojka/zena sa kojom je prevara pocinjena...da nije to bila ona bila bi neka druga, treca itd
...ako on ne zeli da prevari...ma...mozes mu poturiti pod nos sve do jedne zene sveta i on nece pokleknuti...ako je pravi, naravno...ako nije...pa...dzaba takav brak...mozda nije ni tako lose sto se raspao



e pametno receno Wink ....upravo nesto slicno sam htela da napisem i ja.... Wink ....


 
Kleopatra73
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 06 Apr 2009
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 12:39 pm    Naslov poruke: Re: Ozenjeni... Na vrh strane Na dno strane

Ktantonet je napisao/la sledeće:
Videla sam ovu temu u "Njegovoj sobi" pa rekoh i da vidimo sta devojke misle o tome...

Dakle da li bi ste vi drage devojke se upustile u neku avanturicu sa ozenjenim koji je bas po vasem ukusu? Smile
Odnosno da li biste prevarile onoga sa kim ste? I da li biste to uradile makar jednom ako ne vise puta? Very Happy


Biti sa oženjenim muškarcem nije isto što i varati. Tu ne varam ja nego on.
Nemam ništa protiv veze sa oženjenim muškarcom, to je ista veza kao i svaka druga samo treba zadržati hladnu glavu i zaboraviti na neka velika očekivanja. To može biti samo veza bez obaveza i tako je treba shvatiti.
Dakle zašto da ne?
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 2:25 pm    Naslov poruke: Re: Ozenjeni... Na vrh strane Na dno strane

Ktantonet je napisao/la sledeće:


Dakle da li bi ste vi drage devojke se upustile u neku avanturicu sa ozenjenim koji je bas po vasem ukusu? Smile
Odnosno da li biste prevarile onoga sa kim ste? I da li biste to uradile makar jednom ako ne vise puta? Very Happy


Ne nikada.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 11:11 pm    Naslov poruke: Re: Ozenjeni... Na vrh strane Na dno strane

Ovo je strasno... sva sam se najezila dok sam citala komentare u ovoj temi....
Jednostavno ne razumem sta je privlacno u muskarcu koji nema dve ciste da stavi tacku na nesto sto ga ne cini srecnim niti ispunjava u svakodnevnom zivotu...
Zivot je jedan !!!
Ne razumem ni cure koje gube vreme u vezi sa ozenjenim muskarcem (on gleda svoju suprugu u lice i laze je, zasto mislite da kada gleda vas u lice i kaze da vas voli prica istinu)
Ah da ljubav... srce ne bira, desilo se, volite se, zasto on lepo ne rascisti svoju proslost i krenite sa novom vezom...
Nervira me to sto svi pricaju da je sve dobro zauzeto, nije tacno, koliko mladih, pametnih, lepih ljudi su propustili ozbiljne veze zbog studija ili karijere ili cak ti dobri koji su zauzeti ako nesto nije kako treba jednostavno prekinu vezu i eto ih ponovo "na trzistu"...

Nego to je sve licno moje misljenje i sva je sreca da nismo sve iste...

Da se ja vratim na temu

Ktantonet je napisao/la sledeće:
Videla sam ovu temu u "Njegovoj sobi" pa rekoh i da vidimo sta devojke misle o tome...

Dakle da li bi ste vi drage devojke se upustile u neku avanturicu sa ozenjenim koji je bas po vasem ukusu? Smile
Odnosno da li biste prevarile onoga sa kim ste? I da li biste to uradile makar jednom ako ne vise puta? Very Happy



Da znam da je ozenjen NE, pa nek je po mom ukusu i sto puta, ja jos uvek razmisljam glavom i dovoljno postujem sebe i druge da ne zelim da bilo ko ispasta mojom krivicom.

Da li bih prevarila osobu sa kojom sam DA, jedino ako je on prevario mene, cisto iz osvete i to sa njemu bliskom i dragom osobom (kad je bal nek je bal).

_________________
 
carinna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Sep 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2009 1:23 pm    Naslov poruke: U ljubav sa ozenjenim muskarcem!! Na vrh strane Na dno strane

Vec 2 godine sam u zabranjenoj vezi sa ozenjenim muskarcem. Volimo se, ali ne zeli ostaviti porodicu ili barem ja nisam spremna na prekid u slucaju da odabere njih....i zato cutim. Kad smo se upoznali bila sam finansiski nezavisna, sad nisam. Mislim da to dodatno otezava moj polozaj. Mislim da se oseca sigurnim u mene i moju ljubav, i da ga nikad necu ostaviti.
Ne znam sta da radim, volim ga vise nego zivot moj ali vise ovako ne mogu...Usamljena sam...

Mislim da me voli, samo ne znam dali me voli dovoljno

Zelim da prekinem, a ne mogu...probala sam..
 
majuska87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2008
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2009 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih da te osudjujem ali kako si se uopste upustila u vezu sa ozenjenim muskarcem?
On njih ocigledno nikada nece napustiti zbog tebe, tj ti ces uvjek biti druga. Ne znam, jesi li pokusala razgovarati sa njim i saznati sta on tacno osjeca prema tebi....da li te iskreno voli? Najbolje bi bilo kada bi ga mogla napustiti i nastaviti dalje bez njega, ali znam da je lakse reci nego uciniti Smile)
 
carinna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Sep 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 15, 2009 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne odobravam, znam da je pogresno, ne zelim da budem druga...nikad nisam bila sa ozenjenim pre njega..Nisam promiskuitetna i ne mogu da budem s dvoje ljudi u isto vreme...znam samo da volim i za ljubav sam spremna sve da ucinim...Ne bih volela niko da bude povredjen, i nikad ne bih ucinila nikome nazao ..

Ja samo volim, voli i on mene ....zasto bi riskirao ako je sve tako idealno..ali ne mogu vise ovako...on mora da odluci...
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 21, 2009 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Uvek ces biti druga.
Da ne zvuci grubo Confused dopunjavas tu njegovu prazninu koju nema sa osobom sa kojom zivi ako je to tako.
Dokle ces izdrzati tako?! tu ocigledno nema buducnosti za vas dvoje jer nije spreman napustiti porodicu iako se volite.
Lako je pa sad pricati i nagadjati ali tesko sta sprovesti u delo Confused
Na vas je da odlucite, vise na tebi.. Dokle ces biti druga i dokle ces izdrzati tako? njemu sigurno ne moze biti gore no sto je tebi.
Ako te tako voli kao sto si sigurna nek to i pokaze Wink mada rasturati nekom porodicu, to je vec malo ruzno i tuzno.

Ako znas da je pogresno i ne zelis biti druga sta onda cekas? nije slobodan, ima "voz" za sobom.. trebas se povuci i nastaviti bez njega, tako ces ti jedina biti povredjena..
Ne osudjujem ali sama si kriva sto si se upustila u tako nesto.
U ljubavi se ne bira ali postoje i posledice na koje treba racunati.
 
carinna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Sep 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 22, 2009 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, da...ovako vise ne ide...volim ali sam sve vise nesrecna i neispunjena...ovo mora da prekine sro prije...

Nisam ni sanjala da cu se naci u ovakvoj situaciji....ja, koja sam tako jaka, hrabra, ponosna i nezvisna i koja znam sta hoce i jos bitnije sta nece...

Stavlja me u poziciji da mu postavim ultimatum ili jednostavno da odem...sta li je bolje?!? Zelela bih da zaspim i da se razbudim kad sve prodze...

Devojci sa pocetka foruma...nemoj ni u snu da pocinjes nesto ovakvo....iskomplicirasces si zivot..nemoj ni da pocinjes, iako mislis da mozes da odolis i da se tebi ne moze desiti da se zaljubis...da ces biti pametna...I jas sam mislila tako i vidi gde sam sada, patim....

Zelim samo sve da zaboravim, sto prije...nikad se nije desilo....
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 22, 2009 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Stavlja me u poziciji da mu postavim ultimatum ili jednostavno da odem...sta li je bolje?!?


samo otići, tako je najbolje... boli ali prođe. A postaviš li mu ultimatum, agonija se nastavlja.
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2009 2:15 am    Naslov poruke: Re: U ljubav sa ozenjenim muskarcem!! Na vrh strane Na dno strane

carinna je napisao/la sledeće:
Vec 2 godine sam u zabranjenoj vezi sa ozenjenim muskarcem.


Shocked
I dokle tako Question Dok vas ne otkrije njegova prevarena žena i pobije k'o zečeve pa oboje završite u crnoj kronici Question Shocked Laughing Laughing
Razmišljaš da l' da postaviš ultimatum gospodinu kojemu je lijepo sjediti na dvije stolice... Ni slučajno! Od tipa koji vara svoju ženu s tobom (a zavjetovao se na vjernost Exclamation ) isto tako možeš očekivati da će i tebe varati u slučaju da se razvede od ove i oženi te.
Moj savjet je da što prije prekineš s tim, a vrijeme će se pobrinuti za rane Exclamation Wink

Ja, osobno, od muškarca s prstenom bježim k'o od samog đavola. Laughing Wink Nema tu sreće. Wink
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 02, 2009 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo otići, tako je najbolje... boli ali prođe. A postaviš li mu ultimatum, agonija se nastavlja. uvek se nastavlja Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ozenjeni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Strana 15 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon