www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tuci zensko?
Strana 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 2:00 am    Naslov poruke: Tuci zensko? Na vrh strane Na dno strane

Dali bi ste ili dali ste nekad do sada udarili zensku osobu? i sta mislite o tome?
ja licno nisam nikad do sad udario zensku osobu, cek i sestru nisam nikad udario. desava se nekad da me neka iznervira pa mi dodje da joj opalim samar, ili ne verujem da cu ikada to uradeti , nemam srca za to.


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 3:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

N I K A D !!!

Mnooogo vise devojku boli kada joj samo okrenete ledja i ostavite onako da stoji sam a ko poslednje g... ako je bas to i zasluzila.
Cak i ako bi me devojka udarila.....hmmmmm....ne mogu jednostavno da dizem ruku na nju.....to mi je jako nisko i kukavicki!
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao i Dečkonja, nikako!

Devojke (i žene) ionako su fizički slabiji pol.
Tući devojku/ženu, izraz je sopstvene nemoći da problem sa njom
rešiš na kulturan i civilizovan način.

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....jes' ono, nisam nazovi "jačeg" pola, al' imam manjak estrogena (potvrdila teta doca), te se pozivam da kažem poneku: ne tucite žene! (uzvratiće vam udarac kad budete nespremni :p)
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako je Manhattan Very Happy

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogao bi samo jednom da podigne ruku na mene i nikad vise...to je nesto najnize sto moze muskarac dozvoliti sebi....tuci zenu/ devojku.....nikako

_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bi u toku svadje ili prepirke digo ruku na mene tu bi mu i bio kraj...mrzim nasilje...
Mada nekad u sexu lagano udaranje prija...bar meni...
valjda mi nece izbrisati odgovor zbog oboga....
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos mi se tako nije desilo, ali znam ja sebe,to bi bilo tuce do krvi!
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to mi je totalno bzvz!!!!

Ja cak nikad nisam udarila tipu samar...mislim da bi do toga dosla jedino kad bi me tamo neki uhvatio za guza(npr) u samoposluzi(recimo) ili slicno!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

N I K A D A....!!!

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nebi udario zensko jer je zensko svetinja.


N I K A D A !!!!!!
 
mimoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Okt 2004
Poruke: 4
Mesto: Valis

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je sasvim tacno esc.... Kada bi me muska osoba udarila samarom ili bilo na koji silni nacin ja mislim da bi tada on sam sebi iskopao racu za smrtno kovce... Ali nije lepo ni videti zensko da samara musku osobu, a da taj muskarac nije kriv, to bi bilo ponizenje za muskarca... Zato budimo "Slozna braca"... Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Tuci zensko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  sledeća
Strana 1 od 49

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon