www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tuci zensko?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nikad ne treba udariti djevojku strasno

 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada udario zensku,vec se tukao i polomio jednog lika koji je udario zensku preda mnom.Zbog toga moga cina ja sam dobio uslovno dve godine kaznu zatvora,uz pretnju sudije da ako se opet potucem ici cu sedam godina u zatvor.
Jesam malo preterao jer je tip bio u komi dvanaest dana.Ali po meni uradio sam plemenitu stvar,jer manijake i frajere koji tuku zene ne mogu da podnesem.
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FANATIC-NS je napisao/la sledeće:
.Ali po meni uradio sam plemenitu stvar,jer manijake i frajere koji tuku zene ne mogu da podnesem.

Kakvi bre frajeri-takvi likovi su piiiiiiii*de Mad

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne podnosim ni svadje,o nasilju tek da ne govorim..jadni su ljudi koji na taj nacin "resavaju problem"..uzas jedan!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2004 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bez veze, kad cujem tako nesto od prijatelja da ih je partner tukao onda se skuplja bes u meni to je ne moguce. alergicna sam na tu temu!!!!
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cico..ono frajer je pod znacima navoda.Ma oni misle da su opaki.Jak mi momcina koji na zenskome snagu pokazuje.
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se!!!! Kad bi neki digo ruku na mene tacno bi mu oko izvadila viljuskom....!!!!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma mene bi skoro svaki muskarac lako prebio..nemam ja tu snagu..al posle toga tesko njemu...ne bi jadan znao sta ga je snaslo..pri tom ne mislim da bih podigla ruku..ima tu raznoraznih nacina da se oduzim skotu!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 06, 2004 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recimo dovatis tiganj ili oklagiju ili motku!!!!!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Drug_Pionir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Okt 2004
Poruke: 38
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 06, 2004 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Dase" koji tuku zene obicno se mogu svrstati u dve kategorije:

1. oni koji ne pripadaju Homo Sapiensu i tuku se sa svima a ne samo za zenama. Za njih je to "stil" zivota i oni sebe smatraju kul tipovima. Tu spadaju sva godista, od maloletnih delikvenata do kafanskih kavgadzija...

2. Mirni tipovi koje svi iskoriscavaju na poslu, drustvu ... Oni svoj bes iskale na zeni jer njoj smeju da se suprotstave... Njima je izduvni ventil zena. Tu uglavnom spadaju ozenjeni tipovi...

Sve u svemu obe kategorije se ne svrstavaju pod normalno...Kada bi zbog jednog udarca odlezao u zatvoru duze od dan-dva verovatno mu vise ne bi palo napamet da opet uradi tako nesto.

---------------------------
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 06, 2004 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Druze svaka ti cast!!!!!!!! Ko da mi citas misli!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Estella
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 47

belgium.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 07, 2004 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muskarac koji tuce zenu,radi to jer ne ume razgovorom da resi problem,cim vidi da je zena u pravu,on besni i udara je...gubi kontrolu i zeli na taj nacin da joj stavi do znanja da je on musko...

Jadni su takvi muskarci i zao mi je te zene koja ga trpi,ja licno nikada ne bi trpela takvog skota...jednostavno bi otisla i nikada ga ne bi pogledala u zivotu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Tuci zensko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  sledeća
Strana 2 od 49

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon